Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozwod poradzcie

Polecane posty

Gość gość

Witam. Chcialabym sie poradzic. Planuje wziasc rozwod z moim mezem ale niewiem jaka opcja bedzie najkozystniejsza. Chce to zalatwic jak najszybciej. Mimo ze maz jest winny rozpadu malzenstwa i tylko on to chce bez orzekania o winie. Bo slyszlam ze wtedy jest latwiej. Mamy dwojke dzieci,maz nie pracuje. Chcialabym alomenty na dzieci chociaz z funduszu alimentacyjnego dopuki maz nie zacznie pracowac.. poradzcie prosze,jak sie do tego zabrac i na co zwrocic uwage zeby potem nie zalowac. Oczywiscie skontaktuje sie z adwokatem zeby mnie poprowadzil ale puki co chce sie zorientowac jak to wyglad. Z gory dziekuje za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw nim napiszesz jakies pismo lub pozew weż slownik ortograficzny,żeby nie nawalić w nim tyle błędow jak tu w krótkim poście. A potem do prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to dobry adwokat , który odpowiednio pokieruje sprawą i dzięki temu cały proces przejdziesz spokojniej. Świetnym prawnikiem jest Pani Iwona Sztubecka z kancelarii JST ( Warszawa ) i mogę ją polecić z czystym sumieniem. Ma doświadczenie w takich sprawach i na pewno Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa bez orzekania o winie faktycznie szybciej przebiega- cały proces może bardzo sprawnie przebiec, jeśli będziecie umieli się dogadać ale najważniejsze -weź adwokata. w stresie samemu można strzelić gafę, powiedzieć coś niepotrzebnie więc dobrze jest mieć wsparcie. Przy moim rozwodzie pomagała mi adw. Niewiadomska -profesjonalna pomoc to skarb w tym ciężkim okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie polegaj na adwokatach, którzy żeby zarobić parę groszy. muszą posługiwać się spamerami. Są tak samo ciency, jak ci spamerzy. Dobry i skuteczny adwokat nie potrzebuje się ani reklamować. Ani spamować po forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania Dobrowolska
Gość, forum jest po to by wymieniac sie doświadczeniami. i własnie polecić kogoś na kim się nie zawiodło. Ja korzystałam równiez z adwokata. I czasami jest na prawdę niezbędny !!! tak jak u mnie. jak sie byłego męża despote i psychopate, który np bił tak by nie było siniaków !! A czy japolecam adwokata ? tak polecam - panią mecenas Magdalenę Grzeskowiak -rzeczowa, teminowa a na swoim koncie nie ma anie jednej przegranej sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oyku33
Prawda. Sama korzystalam z usług pani adwokat Grześkowiak.Terminowa, rzeczowa w sprawie którą prowadzi ;) I przede wszystkim dokładna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tą Grzeskowiak to już się rzyga na kafe - tyle spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×