Odpowiedz na ten temat

Rozwód Poznań. Szukam dobrego prawnika czy adwokata

• Zrospaczonatrzydziestka 2017.08.01 [14:10]
    Chce się rozwieść z winy męża bo mnie zdradzał. Mamy 2 dzieci i mały majątek do podziału. Chciałabym to załatwić jak najszybciej w 1 sprawie, ale z tego co czytałam to nie takie łatwe bo trzeba wszystko udowodnić chyba że strona przeciwna się zgodzi na coś. Czy znacie jakiegoś dobrego prawnika do rozwodów w Poznaniu. Sądem dla na odpowiednim jest chyba Sąd Okręgowy Poznań. Moja koleżanka mówi że jak mam prowadzić rozwód z winy męża to lepiej zainwestować w dobrego adwokata lub radcę prawnego, bo to się zwróci przy podziale i alimentach.
  • klemenss 2017.08.02 [08:36]
    Ja dobrze wspominam prowadzenie sprawy mojej siostry z radcą prawnym Tomczykiem który ma kancelarię w Poznań. Facet trochę zabiegany i nie zawsze ma czas dla klienta, ale to dobry człowiek
  • Malgosia900 2017.08.07 [15:02]
    mecenas Wasmann jest świetny w tego typu sprawach i ma duża kancelarię więc zawsze jest ktoś kto może pomóc. Prowadzić i skończył z sukcesem moją sprawę na początku roku w Poznaniu. A była to sprawa której żaden adwokat radca prawny nie chciał się podjąć, mimo że ich pełno na rynku
  • Felietonistka 2017.08.08 [22:57]
    Jedynie i tylko radca prawny Kalinowski. Poznań nie ma lepszego prawnika niż on do sprawy o rozwód, alimenty, władze rodzicielską czy kontakty. Wiem, bo sam mi prowadził sprawę i brak mi słów by go opisać
  • Racławicka 2017.08.10 [21:45]
    Jeżeli szukacie kogoś konkretnego, zawsze przygotowanego i niedrogiego to chyba w Poznaniu jest głównie adwokat Ziębaczewski. Ja przyznam się szczerze że długo szukałam prawnika do mojej rozwodu z mężem już byłym bo bardzo mi zależało na wygranej. Przed zrobieniem jakichkolwiek kroków zapoznajcie się z wpisami na blogu jego http://kancelaria-prawo-rodzinne.com/rozwod bo w jeden wieczór dowiecie się więcej niż inni. Pisze tę opinie w podziękowaniu mecenasowi za wsparcie i wygraną
  • gość 2017.08.11 [14:09]
    mec. Dariusz Staniszewski
  • Smila 2017.08.12 [20:14]
    Patrząc na ogromne zaangażowanie jakie wykazał mój adwokat mogę go z całego serca polecić, bo wiele osób mi go doradzało a chodzi o Ziębaczewskiego Mateusza w Poznaniu. Pan mecenas potrafił odkręcić beznadzieje sprawy prowadzonej wcześniej przez innego prawnika, który wziął kasę za nic. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam że trafiłam w dobre ręce. Rzeczowo analizuje sprawę i podsuwa sprytne rozwiązania i wyjścia.
  • Kobietawenus 2017.08.16 [15:21]
    Fantastyczną pomoc do samego końca nawet na rozprawie odwoławczej dostałam od mecenas Wieczorek. Cała sprawę była prowadzoną za rękę i nie musiałam nic pisać do sądu bo ona wszystko załatwiała. W rozwodzie starałam sie o alimenty i wąskie kontakty więc nie było łatwo. Udało się w większości wygrać sprawę
  • Malanata 2017.08.18 [15:39]
    Też polecam mecenasa Wieczorka bo prowadził moją sprawę o rozwód w sądzie okręgowym Poznań. Na szczęście mój już były mąż poszedł po rozum do głowy i się to szybko skończyło bo zgodził się na moje alimenty i rozwód z jego winy.
  • ZiemiaGaja 2017.08.29 [00:05]
    Ja polecam mecenas Mariolę Fraszczyńską. Trafiłam do niej bo wyznaczyli mi ją z urzędu w rozwodzie okazało się że bardzo dobrze, bo sprawę przebiegła tak jak chciałam. Pomimo, że bylem klientem z urzędu to miał czas na rozmowę, była sumienna.
  • Eklerkunia 2017.09.11 [22:27]
    Byłam u adwokata Ziębaczewskiego i przyznam że już na poradzie byłam bardzo zadowolona że do niego trafiliśmy bo powiedział jak mam się przygotować do sprawy, co gromadzić a czego nie okazywać. Widać, że zna się na prawie rodzinnych i rozwodach. Teraz razem czekamy na termin w sądzie w Poznaniu
  • gość 2017.09.12 [14:59]
    W tych trudnych i nieprzyjemnych chwilach, najlepiej skorzystać z usług dobrego prawnika. Jaki to dobry? Taki który jest prawnikiem i człowiekiem. Aby wykazał się wiedzą, ale także zrozumieniem i wyczuciem. Takie wsparcie znalazłam w kancelarii CSP z Poznania. Pomogli mi w moim rozwodzie, który znosiłam ciężko. Ale udowodniłam, mężowi i sobie, że mogę dać radę sama.
  • LegalUp 2017.09.13 [15:16]
    Przy tak istotnej sprawie ważny jest pełen obraz sytuacji - uzyska go Pani porównując oferty prawników na konkretne zapytanie, co umożliwia serwiswww.legalup.pl.
    Wysłanie takiego zgłoszenia jest całkiem darmowe i do niczego nie zobowiązuje, niczego więc nie można na tym nic stracić. Jest to natomiast szansa na uzyskanie pomocy dopasowanej do potrzeb i możliwości (także finansowych, gdyż każda oferta wyceniana jest osobno).
  • Brzezinska 2017.09.18 [10:33]
    Zasięgnąłem opinii u znajomych i też po polecono kancelarię Ziębaczewskiego ze względu na to że on się w tym specjalizuje i ma zespół ludzi, którzy tylko robią sprawy rodzinne i rozwody. Też polecam jego opracowania na stronie bo są ciekawe i pomagają się przygotować do sprawy Przykładowo http://kancelaria-prawo-rodzinne.com/rozwod-p oznan-lodz-adwokat-prawnik-radca-prawny albo o alimentach płaconych na dzieci http://kancelaria-prawo-rodzinne.com/alimenty -dziecko-dzieci-poznan-lodz-adwokat-prawnik-radca
  • VanDyke 2017.09.22 [22:42]
    Fajnie się moją sprawą o rozwód zajął Piotr Skliczyński. Chodziło o alimenty i rozwód, który na początku miały być na jakimś śmiesznym poziomie zasądzone. Zmieniłam prawnika na pana Piotra i się udało zawalczyć o wyższe alimenty i rozwód bez orzekania o winie bo nie miała dowodów na zdrady męża ówczesnego.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...