Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

violet78

rozwod w angli a 2 malych dzieci

Polecane posty

Witam serdecznie, mam takie pytaniea narazie mysle o rozwodzie,ale poprostu na ten temat nic niewiem i niewiem gdzie i poco mam sie udac o porade i wogole.Moja sytuacja jest taka jestem w zwiazku malzenskim (cywilnym)prawie 3lata.Mamy 2 malych dzieci.Ja nie pracowalam w anglii i nadal nie pracuje.Mieszkamy w domu ktory jest na kredyt na meza.Moje pierwsze pytanie jest takie gdzie mam sie udac o porade? Drugie pytanie co z moimi dziecmi (a one sa dla mnie najwazniejsze w zyciu)?A trzecie pytanie jest jak bedzie moja z dziecmi wygladala sytuacja materialna,finasowa po rozwodzie? Dzieki bardzo o odpowiedzi. Violet78.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie zdarza22
na ksiezycu zyjesz czy co?cos robila przez ten czas jak tam jestes?nie ma drugiego takiego kraju poza polska w ktorym nie byloby tak rozwinietej pomocy i roznego rodzaju instytucji dla Polakow.Masz neta?To co za problem. Jestes jakims niepelnosprawnym dzieckiem?Trzeba cie prowadzic za raczke jak jakas niedojde?Wpisz ofiaro na googlew twoje miasto, szukaj na forach dla Polakow, wpisuj nazwy instutucji dla Polakow, organizacji, pomoc kobietom, pomoc prawna dla polakow itd. itd. itd. itd. itd. boze co za ludzie. Widac tak sie przyzwyczailas do nierobstwa i orki z dziecmi w domu, ze pewnie myslec za ciebie tez ktos musi. wstyd.!!!!!!!!!!!!!!!!!!Typowa polska kura domowa. (moze czas zmienic meza-na pakistanca.ten juz bedzie za ciebie calkiem myslal i robil absolutnie wszystko.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×