Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Reebok easytone

rozwód z orzekaniem winy, dowody.....

Polecane posty

Gość Reebok easytone

za kilka tygodni mam kolejną już sprawę rozwodową, miało być bez orzekania winy, zmieniłam jednak na orzekanie winy męża - to bedzie pierwsza taka sprawa. Mam bardzo silne dowody ale nie chciałam ich używać, nie dało sie dojść nijak do porozumienia i postanowiłam je użyc. Dowodem są maile, jakie mój mąż pisał do swojej kochanki oraz nagrania z dyktafonu, na których przyznaje sie, że wie, że źle robił, że robił to świadomie i nie czuje sie winny.... Mąż zagroził, że jesli tego nei wycofam to on będzie chciał orzekania mojej winy, do tego celu posłuży sie wymyslonymi historiami, opowiadanymi ustnie, powoła na świadków naszą znajomą, która jak mi się wydaje mogłaby za "drobną opłatą" powiedzieć to czego bedzie sobie życzył. Ja sama nie mam nic na sumieniu. Ja złożyłam pismo o tym, że chcę orzekać winę w lipcu, mąż nie odpowiedział na nie. Czy moze złożyc swój wniosek na chwilę przed sprawą? Czy sąd mimo moich silnych argumentów będzie przesłuchiwał jego świadków i słuchał bredni niepokrytych dowodami? Czy ktokolwiek był w takiej sytuacji? Czy dowody ustne są w ogóle brane pod uwagę? Przecież on moze nagadać takich bzdur, ze głowa mała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?...?
jednak masz cos na sumieniu,skoro sie obawiasz...dopytujesz... jeśli ma dobrego adwokata i jesli zechce,to zrobi z Ciebie miazge:) za pieniądze można wszystko...nawet kupić Sąd...wszak w PL tylko ryby nie biorą ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy jesteśmy z małp32
Sąd przesłucha obie strony, i świadków z obu stron. A co z tym zrobi-to już kwestia wartości tych wszystkich argumentów. Pamiętaj że nagrania z dyktafonu mogą nie zostać dopuszczone, gdyż prawdopodobnie nie masz zgody nagrywanego osobnika na nagrywanie jego rozmów? Maile- owszem. tylko żeby facet nie odwrócił sie okoniem i nie powiedział że to wcale nie jego adres imail. :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
a powiedzcie mi,czy Sąd wezmie pod uwage nagranie z ukrytej kamerki na których moja żona pieprzy sie ze swoim kochasiem w naszym mieszkaniu,oraz zdjęcia wykonane przez prywatnego detektywa? własnie jestem w trakcie składania pozwu z orzeczeniem jej winy,mam dowody w formie filmu i zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reebok easytone
nie mam nic na sumieniu tylko nasza sprawa ciagnie się juz dwa lata i po prostu mam dosć. Jestem wyprana i psychicznie zmęczona. Mamy dwójkę dzieci i to wszystko odbija sie też na nich. Nagrania zostały dopuszczone jako dowód, maile również a adres mailowy jest jego i IP wysłanych wiadomości było znane. Zastanawiało mnie tylko czy jego brednie mogą zostać potraktowane poważnie, no bo zasadniczo można powiedziec wszystko, cuda na kiju.... Czyli chcąc przesłuchiwać jego i jego świadków minie nam kolejny rok porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asretwer
w razie fałszywych świadków poproś sąd o przesłuchanie ich pod przysięgą...wymiękną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reebok easytone
zdjęcia powinni zaakceptować. Moja znajoma wynajęła prywatnego detektywa i w ten sposób własnei dowodziła wine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulfon und monia
asretwer w razie fałszywych świadków poproś sąd o przesłuchanie ich pod przysięgą...wymiękną! ja kiedyś w Sądzie kłamałam pod przysięgą i co? żyje hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
moja jeszcze żona jest bardzo pewna siebie,twierdzi,ze Sąd nie dopuści nagrania z ukrytej kamery,bo niby ze to bez jej zgody i takie tam,natomiast ze zdjęć sobie kpi,twierdzi,ze mogłem opłacic detektywa który sporządził fotomontarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
jeśli Sąd nie wezmie pod uwage materiału,którego posiadam,rozwiode sie bez orzekania o winie,byle tylko szybko pozbyc sie tego kooorwiska,natomiast zeby jej dokopac rozesle kopie po całej jej rodzinie,znajomych,a jak córka skończy 18 lat pokaze jej to wszystko,niech wie jak mamusia sie prowadziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Masz racje, kurestwo trzeba demaskowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie potrafię sobie wyobrazi
jak niby miałaby Ci udzielić zgody na nagrywanie tego jak Cię zdradza tym bardziej nie rozumiem, że takie twarde dowody bywaja odrzucane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka87
Przede wszystkim wynająć prywatnego detektywa który zbierze materiał dowody do sprawy rozwodowej. Przeczytaj najpier tutaj: http://www.inwigilacja.pl/jak-rozpoznac-zdrade.html ... i ewentualnie wynajmij agencje detketywistyczną, to dla Sądu bardzo wiarygodny świadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×