Odpowiedz na ten temat

Rozwódki szukajcie rozwodników!!!!

• gość 2017.02.03 [12:12]
    gość 2017.01.30 [14:21]
    Kafe g****o nawet na Twoim chorym temacie wszyscy mają Cię za obłąkana.... Nie ma co z takim dnem rozmawiać... Idź do swojego urojonego meza
    xx
    Kafe gown to jesteś ty obrzydła dzi/wko co lata za żonatym. Wszyscy cie tak nazywają kafe gowno zarówno tu na forum jak i w realu. Zazdrościsz każdej żonie wściekła ku/rwo dlatego tak je atakujesz.
  • gość 2017.02.03 [12:17]
    Nie zesraj się tylko teraz wściekła ku/rwo czołgająca się za żonatym, bo smrodu nie zmyjesz do usranej śmierci.
    Jak ty męża nie masz samotna ściero i mieć nigdy nie będziesz, to jeszcze nie znaczy, ze każda kobieta tak ma.
    Widać pustaku jak zazdrościsz mi tego męża i masz czego. smiech.gif
  • gość 2017.02.03 [15:21]
    Żonaci to dla mnie twór , którego miejsce jest u boku żony i dzieci. Szukam tylko panny bez zobowiązań..chce mieć dziecko swoje. Każdy niech bierze co mu pasuje.
  • gość 2017.02.03 [15:23]
    Bierzcie rozwódki. To nie dla mnie stać mnie na panny sort1.
  • gość 2017.02.03 [15:25]
    Rozwódka nie jest żona w świetle prawa kanonicznego....raczej osoba z odzysku.
  • gość 2017.02.04 [09:25]
    gość wczoraj [12:17]
    Nikt menela i zula Ci nie zazdrościć.
  • gość 2017.02.04 [09:28]
    Rozwódka to najgorsza kobieta jaka może być! Moje koleżanka się rozeszła z facetem, obydwoje wpadli nauk mają dziecko. I wiecie co? Oba rozbiła rodzinę inna!!! Tak tak ta wspaniała pierwszą żonę, eks biedna, wychwalana pod niebiosa. Rozwaliła rodzinę, bo chciała być z facetem, który miał niemowlaka i żonę. Takie to są k**wy te eks szmaciary!
  • gość 2017.02.04 [09:41]
    Tak ich nic nie chce dlatego sięgają po idiotów w związkach małżeńskich. Znam co najmniej 10 takich szytych ku.....jak można wziąść szyta c*pa i oblaną po innym. To się wyczuwa palcem zgrubienie w waginie i niezamykajaca sie pochwa.
  • gość 2017.02.04 [09:57]
    My kiedyś też taka zrobiła straszną krzywda rowódka i wdówka, ze straciłam dziecko. To mi się dostało za to że zawsze miałam zasady. Nigdy nie czepiałam się żonatymi. Pomimo tego nie zmienię nigdy moich zasad. Mam nadzieję że te złe osoby zapłacą kiedyś za ma straszną krzywde .
  • gość 2017.02.04 [19:57]
    9'57,inna kobieta zrobila ci krzywde ? a nie mężuś zdradzacz ?to on sie z tobą ożenił a nia jakaś kobieta.
    Najprościej zgonic na kogoś trzeciego,gdy skutek jest w domu,to ten facio zwany mąż / partner.
  • gość 2017.02.05 [09:51]
    Jak ktoś wie że jest żona to robi komuś krzywde. Dla mnie to najgorsza grupa społeczna. Omijam z daleka szerokim łukiem rozwódki z dziwcmi, wdowy z dziećmi i panny z dziećmi.
  • gość 2017.02.05 [13:15]
    Dodatkowo była Stara i brzydka po 2 porodach.
  • gość 2017.02.05 [14:11]
    Niektóre wypowiedzi są bardzo krzywdzące.Wiadomo każdy z nas jest kowalem swojego losu i niestety nie każdemu udaje się przejść przez życie tak jak to sobie wymarzyliśmy ale to nas(rozwodników)nie skreśla.Nie można nas określać mianem gorszego sortu.Skoro mamy za sobą jakiś bagaż to i tak jesteśmy bogatsi bo lepiej mieć tytuł rozwodnika niż starego kawalera czy panny.Dostajemy drugą szanse i na pewno damy radę przejść życie lepiej bo już wiemy jakie błędy naprawić.Każdy ma prawo się pomylić i popełniać błędy w końcu jesteśmy ludźmi usmiech.gif pozdrawiam
  • zzz zniecierpliwiony 2017.02.05 [18:02]
    6 przykazanie Boskie mówi nie cudzołóż , A można to robić w czynie, umyśle i zaniedbaniu. W tym nawet jak określił Sąd Najwyższy stwarzaniu pozorów niewierności , łamaniu przysięgi małżeńskiej. 8 przykazanie Boskie mówi , nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu . Te dwa przykazania są połączone , zwłaszcza jeśli chodzi o małżeństwo i rodzinę, cały dekalog jest połączony i spójny . Jeśli tylko ktoś zechce go zrozumieć to go zrozumie a nie klepie jak wierszyka.Kto chce żyć w grzechu? I z kobietą opętaną grzechem? Ta kobieta już raz przysięgała miłość , wierność i uczciwość małżeńską oraz ,że cię nie opuszczę aż do śmierci. Ile razy można składać przysięgę? Taką samą a może inną? Nowoczesną , zmodernizowaną? A może można tą przysięgę zmieniać tak jak nam wygodnie? Jezus powiedział do Żydów , którzy mu powiedzieli ,że Mojżesz dał im prawo dać list rozwodowy . Jezus im odpowiedział ....."""" Mojżesz zrobił to dla wygody waszej"""" Pan go oceni i to Jego odpowiedzialność . Ale również odpowiedzialność tych co łamią prawo Boże.
  • gość 2017.02.05 [21:13]
    Mizoginie zzz zniecierpliwiony,wyluzuj.
  • Grażynka735 2017.02.06 [08:18]
    Jestem rozwódką i akurat los chciał, że na mojej drodze postawił faceta, również rozwodnika. Dogadaliśmy sie od razu, bo mielismy wiele wspólnego. Bylismy niestety oboje zdradzani i bardzo zranieni. Dobrze nam razem. Ja zdradę byłego męża odkryłam całkiem przypadkowo. Znalazłam dziwnego smsa w jego telefonie. Potem postanowiłam, że wynajmę detektywa z agencji mb detektywi. Bardzo mi wtedy pomogli i cala prawda wyszła na jaw. Teraz jestem z drugim, ale za to bardzo szczęśliwym związku.
  • gość 2017.02.06 [08:52]
    Sort czy nie sort ale na pewno to nie to samo co panna i kawaler. Niestety . To trzeba zaakceptować . Nie można się w tej sytuacji porównywać do kawalera czy panny. Trochę realności. Rozwódke to osoba która się rozwiodła bo żyła w związku małżeńskim. A kim jest kawaler panna to osoba wolna to nie jest rozwódka. Porównania tu nie można wykonywać. Logiczne przeciwieństwo. Nie jesteście lepsze gorsi ale już inny od kawalerów i pannien. Ci ludzie mają szansę stworzyć pełne rodziny i wspólne dzieci. I to jest najważniejsze dla społeczeństwa. Wam się nie udało trudno. Trzeba zaakceptować swój status. Rozwidka z dzieckiem nie może już wiele rzeczy. A skoro taka doświadczona to nie może się porównywać do ludzi wolnych bez zobowiązań.
  • gość 2017.04.18 [19:05]
    szukam rozwodniczki ja w seperacij
  • dumna rozwódka 2017.05.02 [21:27]
    Bardzo przykra większość tych wypowiedzi.. Wcześniej nie zastanawiałam się nad posiadanym statusem rozwódki...teraz dobitnie to do mnie trafia. Niestety te łatki, które się przykleja ludziom rozwiedzionym są krzywdzące. Ostatecznie to są osoby, które zebrały się na odwagę nie chcąc tkwić w związku, który przestał być związkiem....
  • gość 2017.05.04 [16:44]
    A skoro taka doświadczona to nie może się porównywać do ludzi wolnych bez zobowiązań.
    x
    Rozwódka też jest wolna prymitywie.
  • gość 2017.05.04 [20:56]
    Rozwodka wolna inaczej hehe.
    I z zobowiazaniami -dzieci,kredyty,b.mąż wiec kontakty chocby w sprawie dzieci dopóki niedorosłe.Wiec nie masz racji ostatni gościu.
  • gość 2017.06.21 [18:45]
    Rozwódka z rozwodnikiem to najlepszy związek i ma szanse przetrwać. Nawet kiedyś w telewizji był program na ten temat i psycholog to potwierdziła że ludzie po przejściach zazwyczaj już sie nie rozstają z kolejnym partnerem.
  • gość 2017.06.21 [18:52]
    Psycholog to taka wróżka - tylko nawet nie wie z czego wróży.
    OCZYWISTA bzdura!!!!
    Rozwodnicy bardzo rzadko tworzą dozgonny związek. Te związki nie powstają z miłości. To są związki ekonomiczne + na zasadzie "z braku laku i kit dobry".
    Czyli H/ujna do kwadratu ;(
  • gość 2017.06.22 [07:35]
    Bredzisz gościu
  • gość 2017.06.22 [10:12]
    A niby pierwszy związek nie jest ekonomiczny ? Samą miłością ludzie żyją ?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...