Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

caden25

Seks z eks..

Polecane posty

Bylismy razem 4 lata...Bardzo sie kochalismy i kochamy nadal. Rozstanie spowodowane bylo innym pogladem na przyszlosc, po prostu mielismy dwa odmienne zdania (ale nie bede tlumaczyc). Rozstalismy sie w zgodzie i nadal jestesmy przyjaciolmi. On jest za granica i jest w Polsce co miesiac, dwa. Czy seks z bylym w takiej sytuacji to cos zlego? Dodam, ze oby dwoje nie mamy partnerow i raczej szybko sie to nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy jeżeli chcesz iść z nim do łóżka żeby go odzyskać a on z tobą tylko po to żeby opróżnić jaja - to jesteś w czarnej du/pie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba że on chodzi z tobą do łóżka żeby cię odzyskać, a ty po to żeby przeczyścić komin. Wówczas to on jest w czarnej dopie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny ten sam temat.jest tu taki,po co zakladac nastepny? Nie po to rozstanie zeby z nim potem sypiac!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dyskretnie spotykam sie z eks tylko na sex bo brakuje mi tylko tego jego bolca , ten nowy partner nie bzyka mnie tak jak to robil eks A wrocic nie mysle do niego bo oprocz tego wspanialego k***ssa nie ma nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w podobnej sytuacji. I powiem szczerze ze dopoki tego nie zakonczylam to nie widziałam szans na nowy związek. Znalazlam nowego partnera i na dobre zakończyła sie historia z ex. Seks z byłym jednak dalej wiąże w jakiś sposób emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygan33
To po kiego h...braliście te rozwody sie pytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiozlam mojego chlopaka na lotnisko bo pracuje za granica,gdy wracalam do swojego mieszkania na przejsciu dla pieszych zauwarzylam mojego ex.Zaproponowalam mu ze go podwioze tam gdzie potrzebuje.Okazalo sie ze jedzie do domu bo jest juz po pracy.Po wymianie paru slow zaproponowalam mu kawe u mnie w mieszkaniu i w tym miejscu juz popelnilam blad, bo znajac siebie wiedzialam ze na kawie to spotkanie sie nie skojczy, tylko wyladuje z nim w lozku. Nawet kawy nie zdazylam zrobic bo tak sie podniecilam i jego k*****m sie zajelam, zaraz przypomialy mi sie chwile ile rozkoszy mialam jak przez niego p******a bylam, natura mu dala duzo wiekszego od tego co moj obecny ma. Jak juz wszedl calym wemnie to poczulam jak mocno jestem wypelniona, po paru posuwach juz pierwszy orgazm mialam , a wrzeszczalam przy tym ze az mi buzie przytykal zeby sasiedzi nie slyszeli. Przerznal mnie tak mocno ze az do toalety nie moglam isc, ale po chwili do sily wrocilam i laske mu zrobilam. Na pozegnanie niespodzianke mu sprawilam bo na sobote go zaprosilam z pozostanie na niedziele, na ostry sex taki jak dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slabo ci wyszlo to prowo w ostatnim wpisie,jeszcze gorzej niz na "Tęsknię za kochankiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na telefoniczny seks? Jestem kobietą, która uwielbia seks jest dla mnie wszystkim. Tutaj zobaczysz moje foty i nr tel :http://www.sex-rozmowy.pl/sabina_sex_telefon.html Chcę to robić przez cały czas, masować, lizać, ssać, twojego Twardziela. Zadzwoń do mnie, a przekonasz się, że wiem jak sprawić żebyś był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×