Odpowiedz na ten temat

sprawa rozwodu i opieki.

• gość 2017.05.10 [22:25]
    Witam,
    Mam pytanie odnośnie rozwodu, opieki i alimentów ustalanych na jednej rozprawie.
    Jak wyglada sprawa gdy chec rozwodu jest z obu stron tylko spor jest o dziecko i opieke nad nim czyli widzenia ojca.
    Czy sedzia orzecze o rozwodzie na pierwszej rozprawie a opieke najwyzej odroczy na inny termin czy rozwod tez bedzie pozniej zarzeczony ????
  • gość 2017.05.11 [21:18]
    Jak jest małe dziecko to sąd wcale nie musi orzec rozwodu
  • mikrusa 2017.05.11 [21:37]
    To czy Sędzia orzeknie rozwód, zależy od wielu czynników. Jeżeli chodzi o malutkie dziecko może was skierować do poradni małżeńskiej. Najlepiej zapytać się fachowca, ja mogę Ci polecić Panią Iwone z jst kancelaria, serdeczna Pani adwokat, bardzo profesjonalna i czuje się u niej zaangażowanie w sprawę.
  • gość 2017.05.12 [07:43]
    Jeśli chodzi o rozwód to obie strony chcą, rozwód z winy teściowej a pożycie małżeńskie skończyło się już dwa lata temu. siedzia utrzymalby takie małżeństwo?
  • gość 2017.05.12 [17:30]
    poczytaj sobie tego bloga - dobra wiedza od adwokata za free http://sprawy-rozwodowe.info
  • Subcias 2017.05.19 [22:58]
    i wlasnie żeby ni emieć takich rozterek zdecydowałam sie na prawnika na sprawie rozwodowej. Pani Grześkowiak zajęła się wszystkim i mogłam na spokojnie iść na sprawę!
  • Salik 2017.05.29 [20:14]
    no wlasnie, słyszałam wiele dobrego o Pani Grześkowiak i chyba to prawda jak widać, bo pomogła wielu osobom...i dzięki temu wiadomo że można na kogoś liczyć w ciężkich sprawach
  • gość 2017.05.29 [20:31]
    Za kasę to ci kazda inna "pani Grzeskowiak"
    " pomoze" ha ha.
  • gość 2017.05.29 [23:52]
    Mnie się wydaje , że rozwód powinien orzec, jeżeli obie strony nie chcą ze sobą być, to nawet sąd ich nie powinien do siebie wiązać! Ale jeśli chodzi o dzieci, czasem jest potrzebna pomoc. Radziłabym na wszelki wypadek zasięgnąć rady jakiegoś prawnika (wyżej wspomniana mec. Iwona Sztubecka jest na przykład dobrym specjalistą prawa rodzinnego), który pomoże przygotować się na różne możliwości rozstrzygnięcia opieki
  • gość 2017.05.30 [09:18]
    kolejny spam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...