Odpowiedz na ten temat

sprawa rozwodu i opieki.

• gość 2017.05.10 [22:25]
    Witam,
    Mam pytanie odnośnie rozwodu, opieki i alimentów ustalanych na jednej rozprawie.
    Jak wyglada sprawa gdy chec rozwodu jest z obu stron tylko spor jest o dziecko i opieke nad nim czyli widzenia ojca.
    Czy sedzia orzecze o rozwodzie na pierwszej rozprawie a opieke najwyzej odroczy na inny termin czy rozwod tez bedzie pozniej zarzeczony ????
  • gość 2017.05.11 [21:18]
    Jak jest małe dziecko to sąd wcale nie musi orzec rozwodu
  • mikrusa 2017.05.11 [21:37]
    To czy Sędzia orzeknie rozwód, zależy od wielu czynników. Jeżeli chodzi o malutkie dziecko może was skierować do poradni małżeńskiej. Najlepiej zapytać się fachowca, ja mogę Ci polecić Panią Iwone z jst kancelaria, serdeczna Pani adwokat, bardzo profesjonalna i czuje się u niej zaangażowanie w sprawę.
  • gość 2017.05.12 [07:43]
    Jeśli chodzi o rozwód to obie strony chcą, rozwód z winy teściowej a pożycie małżeńskie skończyło się już dwa lata temu. siedzia utrzymalby takie małżeństwo?
  • gość 2017.05.12 [17:30]
    poczytaj sobie tego bloga - dobra wiedza od adwokata za free http://sprawy-rozwodowe.info
  • Subcias 2017.05.19 [22:58]
    i wlasnie żeby ni emieć takich rozterek zdecydowałam sie na prawnika na sprawie rozwodowej. Pani Grześkowiak zajęła się wszystkim i mogłam na spokojnie iść na sprawę!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...