Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona mama

w jaki sposób ustalic adres dłużnika alimentacyjnego przebywajacego w Anglii

Polecane posty

Gość zagubiona mama

czy macie pomysł jak ustalić adres dłużnika alimentacyjnego który od 7 lat przebywa-mieszka i pracuje w Anglii? Wydaje mi się że już wszelkie możliwości ustalenia adresu wyczerpałam. Konkubent z którym mam 10 letnie dziecko od 1/5 nie płaci-zalega już ponad 20 tys zł (alimenty ma zasądzone w kwocie 800 zł)-dziecko jest niepełnosprawne-moja pensja nie wystarcza na utrzymanie nas dwoje. Nigdy nie płacił regularnie ale od stycznia 2010 nie wpłacił ani grosza. Zaliczki ani też zasiłków nie otrzymuję-za dużo zarabiam (1600 zł?!!!) i przekraczam próg dochodowy w związku z czym nie łapię się na wszelka pomoc od państwa może ktoś zna drogę do ustalenia miejsca pracy czy też adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kj;jn liu
Hm... a nie zgłosiłas sprawy do komornika? on powinien ruszyć ze sprawą. A gdzie on jest zameldowany? w Polsce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona mama
zgłosiłam do komornika-d prawie samego początku komornik prowadzi sprawę a więc od prawie 10 lat-"macki" komornika maja zasięg tylko na terenie naszego kraju-poza granicami komornik nie ma "władzy" zgłosiłam do prokuratury-sprawa ciągnie się już prawie drugi rok-najpierw sprawdzano w miejscu zameldowania (ojciec mojego dziecka jest zameldowany ty w kraju jednak od 7 lat mieszkanie to zajmuje już to inny-właściciel kamienicy ten fakt potwierdził) a teraz niby wystosowali pismo do ambasady RP w Anglii ( ja już mam z ambasady odpowiedź-napisałam bezpośrednio-otrzymałam negatywna odpowiedź-ambasada nie prowadzi rejestrów Polaków przebywających na wyspach) Niby w tym roku miały powstać urzędy w każdym państwie UE które zajmowałyby się dłużnikami-ustalaliby miejsce pobytu,pracy,numer konta bankowego jednak nie wiem czy to jest już uruchomione W Anglii pracujący podobno musi mieć swoje konto w banku-tam wypłaty są albo przelewane na konto albo wystawiany jest czek-nie ma formy gotówkowej -na podstawie numeru konta można dojść do miejsca pobytu-blokowane jest konto Myślałam,że jest tu ktoś kto na własną rękę próbował ustalić adres dłużnika-może bym z rady skorzystała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona mama
do tej mądrali powyżej - szukam ojca mojego dziecka, który nie płaci na niego zasądzonych alimentów!! nie dla siebie chcę tych pieniędzy!! To jedyne dziecko, które on ma(jest i był kawalerem w wieku 35 lat więc nie był to małolat który dał się wrobić w niechciana ciążę!!!!)Pragnął tego dziecka i nie uważam abym ja musiała pokrywać w całości koszty jego utrzymania ograniczając do minimum wydatki związane z jego utrzymaniem tylko dlatego że ojciec nie poczuwa się do odpowiedzialności za życie człowieka którego sprowadził na ten świat!!!!! Facet ma dobry zawód-nie musiał wyjeżdżać aby mieć prace i to bardzo dobrze płatną!! Na wyspach ma zarobki 3 krotnie większe aniżeli ty w kraju-siedzi w mieście znanym mi i ma się całkiem dobrze!! On może uciekać ode mnie i od dziecka-jednak jego święty obowiązek jest taki aby płacić na dziecko, które z powietrza się nie wzięło!! Nie dziwię się że niemalże cały świat ma polaczków za idiotów skoro w tak oczywistych i podstawowych sprawach nawet kobieta leserom,oszustom,krętaczom i pospolitym gnojkom udziela poparcia a matce zarzuca wyciąganie łapy i brak godności!! Musisz kobieto trochę więcej czytać i nabrać wiedzy jak to jest w cywilizowanym świecie a nie stosować zasady rodem ze światka zwierzęcego!! Nie czuje się bez godności-czułabym się tak gdybym nie robiła nic w interesie mojego dziecka, które samo na świat się nie prosiło!! Jesteśmy w Unii Europejskiej a więc bliżej nam do świata który otworzył również drogę złodziejom!! Tak właśnie nazywać się powinno tych rodziców którzy okradają własne dzieci!! i jeszcze jedno-nie zabieraj głosu w sprawach w których nie masz nic mądrego do powiedzenia Jesteśmy w Unii Europejskiej a więc bliżej nam do świata który otworzył również drogę złodziejom!! Tak właśnie nazywać się powinno tych rodziców którzy okradają własne dzieci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik socjalny
dokładnie-społeczeństwo daje przyzwolenie na niepłacenie alimentów,na ukrywanie się i zatajanie dochodów mało kto zdaje sobie sprawę że za nieuczciwego rodzica płacimy my wszyscy-to z naszych podatków pewien procent "idzie" na fundusze socjalne-na alimenty,zasiłki,dofinansowania przypadki gdzie alimenciarz pracuje na czarno oraz adres jego pobytu powinien być przez każdego obywatela zgłaszany-taki rodzic musi nauczyć się odpowiadać za swoje dzieci-posiadanie dziecka to przywilej ale utrzymanie go to obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka alimenciarza
No to kochana będzie trudno ale się da :D moja mama walczyła i się udało. W pierwszej kolejności uderzyła do rodziny dziadkowie zmarli a brat czyli wujek niby mój nic powiedzieć nie chciał. Potem przez komornika no ale on też nie wróżka nic zrobić nie mógł. Podaliśmy sprawę do sądu o spłatę zadłużenia sąd wyrok wydał zaocznie i wpisał go na listę dłużników jeśli się kiedyś pojawi oddać będzie musiał. U nas było tak, że sam się wsypał bo zadzwonił kiedyś pijany i chwalił się mamie gdzie pracuje. No to znalazłam rzekomą firmę na necie, wiesz wszystkie dane gdzie ma siedzibę, gdzie budowy prowadzą itp po czym zdzwoniłam i po ang spytałam po prostu, że szukam ojca, że ważna rodzinna sprawa czy mogą pomóc i podali adres. Tak oto sam się wsypał ze wszystkim więc dane mieliśmy od nr kom do adresu i coś tam komornik działał z jego pensją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka alimenciarza
No to tak: 1) spytaj jego rodziny może pomogą, 2) jeśli wiesz gdzie w tej Anglii jest i gdzie może pracować podaj komornikowi, jeśli masz jego nr też to wszystko ważne, 3) radziłabym Ci podać go o tą spłatę - będziesz miała wyrok na ręku i sprawę jasną, 4) jak wiesz może gdzie pracuje śmiało dzwoń nic się nie martw nawet jak robi tam na czarno łaski nie robią nawet jak adresu nie podadzą ale potwierdzą, że tam pracuje to zgłoś to zawsze jakieś info. Trzymam kciuki za Ciebie i dziecko życzę zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani z Tv
1)tak chcial tego dziecka ze juz go 7 lat nie widzial hahahahaha ! 2)on splodzil,a ciebie k..rwa tam nie bylo?? smieszna jestes i zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyżeszej wypowiedzi
nie jesteś zbyt mądra-klepiesz trzy po trzy!! czytanie ze zrozumieniem chyba nie jest twoja mocną stroną przeczytaj od samej góry a doczytasz że kobieta pracuje i zarabia zbyt dużo w związku z czym nie otrzymuje alimentów i zasiłków poza tym kwota 20 tys pieszo nie chodzi więc warto zadać sobie tyle trudu by zobowiązanego odszukać w końcu to ta kobieta ponosiła wszelkie koszty utrzymania dziecka i jak najbardziej należy jej się zwrot w postaci zaległych alimentów i muszę ciebie zmartwić-unia europejska przyszykowała już projekt wyłapywania dłużników-będzie miał dwa wyjścia-albo spłaci dług albo dostanie deport :) a jak masz wątpliwości co do znaczenia słowa ALIMENTY to proponuję tobie przeczytanie kodeksu rodzinnego-tam wyjaśniono wszystko to czego ty zrozumieć nie potrafisz a przy okazji-dziecko z probówki się nie bierze,nie sadzi sie też w kapuście i bocian też nie przynosi-dziecko za sprawą mężczyzny i kobiety zostaje poczęte i przychodzi na świat rodząc się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteressowanaBB
ja skorzystałam z płatnej bazy danych, zapłaciłam kilkanaście funtów,ale na dzień dzisiejszy mam już wyrok zarejestrowany w sądzie angielskim i wpływy na konto. Trochę to trwało, ale się udało:-) Nie można się poddawać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteressowanaBB
http://www.192.com/ to jest link do tej strony:-) życze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki myślałam, ze to jakiś podszyw i wrzoda zapuszczę do kompa :D tyle oszołomów na kafe że dupa cierpnie ;) a czy przypadkiem lolek musi być w okręgu wyborczym żeby go wykryć? napisz proszę co i jak bo nawet te kilka funciaków może położyć mój góvniany budżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteressowanaBB
Wpisz imie i nazwisko w tą wyszukiwarkę i jeśli się pojawi- znaczy że jest w bazie danych i dopiero wtedy zakup dostęp do pełnego adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgyui[
tak mysle jak go mozesz znalez.mieszkam w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgyui[
znasz angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama :)
macie jakies nowe pomysły-mnie w tej wyszukiwarce nic nie wyskoczyło może zna ktos inne stronki które za jakąs odpłatnoscią podaja adresy bedę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec-alfa
hehehe, Dlatego mnie nie ma w uni :) ,wiszę starej jakie 50000 alimentów na dwoje bachorków,chyba są moje,nie jestem pewny do konca :) Ale już dawno poszedłem po rozum do głowy i mieszkam sobie spokojnie w kanadzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to możesz mieć problem-wystarczy międzynarodowy list gończy a znajdą ciebie w najmniej odpowiednim momencie np kiedy będziesz na emeryturze- jak widać nie znasz przepisów jakie między naszymi krajami zostały podpisane wiesz ze krętactwo zawsze ma krótkie nogi poza tym nie chwaliłabym się bezdusznością jaka sobą prezentujesz-masz dzieci a one na świat sie nie prosiły. twój cyrk i twoje małpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" zagubiona mama czy macie pomysł jak ustalić adres dłużnika alimentacyjnego który od 7 lat przebywa-mieszka i pracuje w Anglii? Wydaje mi się że już wszelkie możliwości ustalenia adresu wyczerpałam. Konkubent z którym mam 10 letnie dziecko od 1/5 nie płaci-zalega już ponad 20 tys zł (alimenty ma zasądzone w kwocie 800 zł)-dziecko jest niepełnosprawne-moja pensja nie wystarcza na utrzymanie nas dwoje. Nigdy nie płacił regularnie ale od stycznia 2010 nie wpłacił ani grosza. Zaliczki ani też zasiłków nie otrzymuję-za dużo zarabiam (1600 zł?!!!) i przekraczam próg dochodowy w związku z czym nie łapię się na wszelka pomoc od państwa może ktoś zna drogę do ustalenia miejsca pracy czy też adresu"""" Ale dlaczego on jest Twoim dłużnikiem ? Kto ma to dziecko ,kto je urodził? Jak bierzesz samochód albo psa ...to też żądasz by ktoś inny za to płacił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana..............
Ja zgłosiłam na Policji sprawę o uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego na Policji. Policja nie ustaliła miejsca pobytu i wystawiła międzynarodowy list gończy. Na chwilę obecną sprawa jest zawieszona do czasu, aż zostanie zatrzymany i doprowadzony na sprawę.Nie wiem co będzie dalej....jeśli go nie znajdą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zZ Zniecierpliwiony """"" zagubiona mama czy macie pomysł jak ustalić adres dłużnika alimentacyjnego który od 7 lat przebywa-mieszka i pracuje w Anglii? Wydaje mi się że już wszelkie możliwości ustalenia adresu wyczerpałam. Konkubent z którym mam 10 letnie dziecko od 1/5 nie płaci-zalega już ponad 20 tys zł (alimenty ma zasądzone w kwocie 800 zł)-dziecko jest niepełnosprawne-moja pensja nie wystarcza na utrzymanie nas dwoje. Nigdy nie płacił regularnie ale od stycznia 2010 nie wpłacił ani grosza. Zaliczki ani też zasiłków nie otrzymuję-za dużo zarabiam (1600 zł?!!!) i przekraczam próg dochodowy w związku z czym nie łapię się na wszelka pomoc od państwa może ktoś zna drogę do ustalenia miejsca pracy czy też adresu"""" Ale dlaczego on jest Twoim dłużnikiem ? Kto ma to dziecko ,kto je urodził? Jak bierzesz samochód albo psa ...to też żądasz by ktoś inny za to płacił ? zniecierpliwiony czy do ciebie naprawdę nic a nic nie dociera? powtarzasz sie jakby tobie brakowało rozumu!! jak długo będziesz zadawał tak głupie pytanie?!! każde z rodziców ma te same prawa wobec dziecka-tym bardziej że nowy przepis doskonale to reguluje!! słyszałeś chyba o nim prawda? przyrównujesz dziecko do psa i samochodu?! no chyba z twoja głowa nie jest całkiem dobrze!! dziecko należy wychować i utrzymać a skoro tatuś się nie kwapi nalezy go prawnie do tego zmusić!! znasz chyba prawo prawda?!!! człowieku wbij sobie do tej pustej mózgownicy ze dziecka nie wychowasz karmiąc go sama miłością!! nie wiesz dlaczego ojciec tego dziecka jest poza granicami i nie wychowuje bezpośrednio dziecka-jak widać mało go to obchodzi skoro nie daje znaku życia i przez tak długi czas nie płaci na jego utrzymanie!! nie udzielaj swoich głupich rad!! nie zadawaj prostackich pytań !! skończ z tymi swoimi teoriami bo uschniesz,zbrzydniesz i zgorzkniejesz do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdezorientowana.............. Ja zgłosiłam na Policji sprawę o uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego na Policji. Policja nie ustaliła miejsca pobytu i wystawiła międzynarodowy list gończy. Na chwilę obecną sprawa jest zawieszona do czasu, aż zostanie zatrzymany i doprowadzony na sprawę.Nie wiem co będzie dalej....jeśli go nie znajdą a "twój" dłużnik przebywa w kraju czy za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariacccje
ten tex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazłam dłuznika
wariacccje ten tex o co chodzi? jaśniej proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczony_od_wyludzajacej
Sekunda, to facet jest odpowiedzialny za wszystko a baba tylko jeczy w sadzie ze ciezko ze bids z nedza. Ja mam dziecko w pl I placilem tak ciezkie pieniadze ze jej sie geba usmiechala wokol lba akiedy odmowila mi wakacji z dzieckiem w anglii to zrodelko sie wysuszylo. No I sprawa do sadu itd. Fajnie ze ktos tu zablysnal inteligencja ze trzeba dwoje ludzi do tego ale zly jest ten tata. Czemu nikt nie napisze ze ten tata nikogo niezg****il tylko mamusia sama rozwarla nozki SZEROKO ??????? A teraz jeczy ze ciezko??? To mnie pani poszkodowana zostawila w obcym kraju ( kiedy stracilem prace) ja tu przyjechalem zeby zaoszczedzic name wygody jakie sobie wymarzyla a kiedy uslyszala ze prace stracilem to mi SMS a naklepala ze nieczuje sie bezpieczna I to koniec z Nami ( pro pieciu latach) niezaplace ani grosza doputy dopoki niedostane synka na wakacje bo niewidzialem go 2 lata juz wiec to wy baby sie klepnijcie w czapki z tym jeczeniem I same sie do pracy ruszcie!!!!!!!¡!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyleczonego
Wiesz moze ty i z miłosci sie wyleczyłes ale z głupoty chyba nie. Nie slesz pieniedzy bos sie obraził na matke swojego dziecka? Idiota z ciebie!!! Nie wiesz ze dziecko musi jeść? A moze ty sam z dzieckiem nawiążesz dobry kontakt i sam zapytasz czy dziecko z "obcym tatusiem" ma ochote na spedzenie wakacji? Moze 2 lata rozłaki to dla ciebie mało ale dla dziecka wieki!!! Nie wierze aby tobie tak bardzo zależało na dziecku skoro za karę nie dajesz pieniedzy na jego utrzymanie. Dziady to jednak kundle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×