Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w naszym domu była przemoc psych, odeszła a teraz mąż błaga

Polecane posty

Gość gość

Witam. W nasz małżeństwie mąż bardzo często stosował wobec mnie przemoc psychiczna, ekonomiczna. W wrześniu odeszłam od niego, wynajelam z córką mieszkanie. Dostała się tutaj do przedszkola, ja pracuje do czerwca w przedszkolu potem mam iść do innego czym jestem przerażona :( mąż od 2 miesięcy przestał wojowac, ciągle mnie prosi byśmy wróciły. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosi, ale się nie zmieni, bo tacy ludzie się nie zmieniają, potrzebowałby cały lat terapii żeby mieć nadzieję, że przestanie. Zacznie robić to samo jak tylko poczuje, że jesteś od niego zależna. Stanęłaś na własnych nogach - tego się trzymaj. Chyba nie tęsknisz za gnojeniem cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tęsknię za gnojeniem, ale ciągle mam nadzieje ze moja wyprowadzka i mieszkanie osobno od 8 miesięcy coś dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten inny jest taki straszny że jesteś przerażona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana pracy zawsze jest stresująca zwłaszcza w takim momencie życia, poza tym nie jest to na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne. Zazwyczaj to kobiety stosują przemoc psychiczną i ekonomiczną. Czy twój mąż jest kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'23, co ? na jakiej planecie ty zyjesz ? albo inaczej : zarabiasz mniej od kobiet,czy tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ale to zawsze kobiety mnie szantażowały że jak nie będę im dawał coraz więcej pieniędzy (a najlepiej wszystkie jakie mam) to nie będą ze mną spały, a wreszcie zabiorą dziecko i odejdą. To nie jest przemoc psychiczna i ekonomiczna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz tych dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'37, a ilez ty tych kobiet szantazujacych kasa i zabraniem dziecka miałeś biedaku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy sie, bi****iiip, nie przejmujcie moimi dziećmi !!!, tylko odpowiedźcie na pytanie: i kto tak naprawdę w 99% małżeństw stosuje przemoc psychiczną i ekonomiczną? A czego najlepszym przykładem jest autorka wątku. Przecież agresja, złość i pogarda tak od niej bije, że aż mi monitor porysowało od środka!!! Wielka bohaterka, bo, jak to określiła jedna doradzaczka: "stanęła na własnych nogach". I sraczki dostała, bo ma iść do roboty.;) A do tej pory na czyich nogach stała? Kto utrzymywał posożyta?? Ale przecież on stosował "przemoc" bo nie przynosił potulnie całej wypłaty w zębach do białych rączek pani. I nie merdał stale ogonkiem.... Ojjj, nabierze sie jeszcze białej pani wody do uszu. Ojjj nabierze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam córkę. Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze tez tobie gosciu chce sie pluc.Masz jakas dla siebie zalecona dawke agresji ( 3.x dz.),żeby jakoś zwyczajnie funkcjonować? Przeczytaj post autorki,potem pisz,nie odwrotnie. Dopisujesz konkluzje nie znając szczegółow formy przemocy i walisz post jakbys wróżył ze szklanej kuli. KAŻDA FORMA PRZEMOCY KOGOKOLWIEK BY NIE DOTYCZYŁA JEST NIEDOPUSZCZALNA I KARALNA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjj, nabierze sie jeszcze białej pani wody do uszu. Ojjj nabierze!!/// a tobie pewnie się nabrało ze takie głupoty p********z, baba w*******a cię z domu i kwiczysz tutaj, najlepiej s********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,ty sama powinnas wiedzieć co zrobić w tej sytuacji,bo go znasz. Ludzie nie zmieniają się,to drugie.Moze chwilowo,może z wygody,bo mu się nie chce samodzielnie domu prowadzić?Moze mu z jakąś kobietą nie wyszlo ? ... Co to znaczy,że on przestał wojować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dobrze napisane, autorka kłamie, taki to był terror, że niunia nie musiała chodzić do roboty i teraz jest przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapamiętajcie sobie - w większości przypadków baby kłamią!!! odwracają wszystko do góry nogami. niunia myślała, że naprostuje chłopa, który się postawił jej rządom, ale się przeliczyła :classic_cool: i co zatkało kakao autorko? myślisz, że będziesz ludziom wodę z mózgu robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co dyskutujecie z tym idiotą? To jakiś debil, który rozwala każdy temat. Wydaje mu się, że jest zabawny, a jest jedynie żałosny. Gdyby wszyscy go ignorowali, to może by mu się znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że on często pisze prawdę. A poza tym pisze ich tu więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9'11 i 9'13, no i skąd wiesz,ze ona nie pracowała? walisz pewniki,oceniasz obcesowo ty z 9'13 i co ci to daje? jestes klasycznym mizoginem i wrzucasz wszystkie sprawy do jednego wora-mówiac najdelikatniej "ona złą kobietą była",od lat ta sama płyta.Tyle złości,arogancji,rozwalania tematów. Twoje zdanie to wynik twoich przeżyć czy jak? ok,ale ile lat można tak stukać w klawiaturę deklasujac kazdą kobietę na rozwodnikach? Te "prawdy" są twoje,na szczęście:) Kazdy temat rozwalasz,masz z tego przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orgazm za orgazmem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteryjny debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam zarzuty gnebienia psychicznego od 8 miesiecy nie jestem z zona oczywiscie rozwod... Len smierdzacy nie pracowal, malo tego zdrada udowodniona, jakies romanse po drodze o ktorych wiedzialem, dzieci nie chciala pilnowac w domu syf, jak ja marzylem o obiadku po pracy hehe jak sie postawilem i przez 5 miesiecy jej jazde zrobilem kase wydzielalem, zeby dupsko do roboty ruszyla to mnie o gnebienie posadzila hehe i do autorki nie wracaj masz racje takie osoby sie nie zmieniaja i tu mowie o Tobie bo ja wiem co przezywalem z tym pasozytem daj chlopakowi zyc☺ nigdy zony nie uderzylem byly wrzaski zeby sie wkoncu ogarnela no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie tęskni za dzieckiem i dlatego chce nakłonić pasożyta do powrotu. nie daj Boże czy dziecko było świadkiem kłótni i pionkiem w manipulacjach autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak sie tylko przedstawiłaś kafeteryjny debilu i nic więcej? A wracając do tematu - wy też nic nie wiecie poza tym co autorka napisała, ale już jej radzicie: zostaw dziada nie wracaj dobrze zrobiłaś tak trzymaj on sie nie zmieni Więc dlaczego tak was boli trochę prawdy w moich postach? A prawda jest taka że to kobiety zazwyczaj stosują szantaże emocjonalne (przemoc) i żądania finansowe (przemoc). I możesz temu zaprzeczać 1000 razy - ale nie zmieni to faktów. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tęsknię za gnojeniem, ale ciągle mam nadzieje ze moja wyprowadzka i mieszkanie osobno od 8 miesięcy coś dało. a co zrobił ze soba przez ten czas? psycholog? terapia dla sprawców przemocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepny gosc inteligentny inaczej ! autorka pracuje,dziecko w przedszkolu,o manipulacjach i klotniach jej wiesz skąd? Wróżysz z fusów cudze zycie? Autorko, nie wracaj.Ustal z nim lub sadownie kontakty z dzieckiem,jesli cię nim szantazuje.Wyprzedz go o jeden krok i dbaj o was oboje.Nie bój się nowej pracy,dasz radę.Byleś wierzyła w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj nie oznacza zawsze. Ty też wiesz tyle ,ile napisała ta kobieta a komentujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiemy o co tej kobiecie chodzi, bo każdej chodzi o to samo i ma ten sam wachlarz zachowań manipulacyjnych. to kobiety są zawsze wszystkiemu winne i robią z niewinnych naiwnych facetów potwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie mylisz watków? ten jest o matce z dzieckiem,która uciekla od przemocowca i pyta o coś ,odpowiedz a nie biedny misio żali się jakie to sa kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×