Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Warto mieć konto w PKO?

Polecane posty

Gość kaska980
bank pko bp od jakiegos czasu prezentuje się bardzo korzystnie. tez przymierzam się do założenia w nim konta tego dla młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się dowiedz ile biorą kasy za obsługę bo pod koniec roku z tego powodu tu na kafe był wielki lament - lepiej poszukaj jeszcze gdzieś może ing może getin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernersta
Konto w pko bp to spoko wybór. ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się , pko bp to dobra opcja na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja konto w banku zmieniałam już kilka razy. Zawsze w wyborze kolejnego kierowałam się reklamą w banku albo w internecie. Ale ostatnio powiedziałam dosyć i teraz przy zmianie konta na inne będę korzystała z porównywarki kont: http://www.tanie-konto.pl/ :) To super sprawa i wszystkie informacje są w jednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym dalej nie szukała. Pko bp, to polski bank gdzie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze jaki to ma związek z tematyką rozwodową? Po drugie PKO BP to największy bank i ma najwięcej bankomatów nawet w małych mieścinach a nawet wioskach.Internetowe konto też mają ok.Jestem ich klientem ok.10 lat i nie zamierzam zmieniać PKO na inny bank bo może być tylko gorzej.Nawet kilku moich znajomych przeszło do PKO z innych banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja im właśnie podziękowałem za współpracę po prawie 20 latach. Wysokie opłaty, brak dbałości o klienta którego już się ma... Teraz widzę poszli po rozum do głowy i na siłe szukają nowych. Ale to sem już nie wrati, jak byliście monopolistą. A kto odszedł - już nie wraca! A jak rozwiązywałem umowę, to pani mówi: a może porozmawia pan z naszym kierownikiem... Parskłem śmiechem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKO właśnie zmienia zasady obsługi konta przez internet - zdaje się, że po fuzji z Nordeą przejęli jako dominujący ich archaiczny system:( Zamiast darmowych sms-ów jak gdzie indziej - przysłali mi idiotyczną zdrapkę. Takie coś to 15 lat temu było na rynku. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne rzeczy, bo ja mam w pko bp konto i normalnie dostaje smsy. Nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolos
Coś namieszałeś. Klienci pkobp mogą potwierdzać transakcje kodem ze zdrapki, ale mogą też korzystać z SMS-ów i Według mnie ten drugi sposób jest wygodniejszy i do tego całkiem darmowy. Klienci Nordei do tej pory byli chyba skazani na zdrapki, a po ostatecznym połączeniu z pkobp, tak jak wszyscy klienci tego banku, będą mogli też korzystać z SMS-ów. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×