Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obrzydzona swiatem

Wasi byli mezowie 40L na portalach randkowych

Polecane posty

Gość obrzydzona swiatem

Zalozylam sobie pare dni temu profil na portalu randkowym. Przegladajac profile facetow tak w wieku 40 lat (plus/minus) zauwazlyam, ze jest masa facetow zyjacych w separacji albo rozwodnikow. Przegladalam sobie jeden profil za drugim i nie mowiac juz o tym, ze prawie kazdy z nich pisze w profilu , ze szuka seksu to niestety, ale kazdy z nich jest szokujaco ohydny i oblesny, i teraz sobie tak mysle i sie zastanawiam. Co sobie te dzidziska w ogole wyobrazaja ????:-O:-O:-O jak patrze na niektore mordy to strach sie bac. :-O nie wiem skad taki dziad bierze czelnosc, ze otwarcie napisze iz szuka tylko seksu :-O czy oni nie maja lustra????Po drugie, ktora kobieta jest az tak durna, ze wezmie faceta w sepracji , ergo faceta ktory jest jeszcze zonaty albo rozwdnika z dziecmi , ktoremu sie seksu zachcialo na stare lata :-O :-O :-O wstyd mi za tych dziadow miejacych dzieci, ktorzy ze zdjeciami i wszystkim wala w internety w poszukiwaniu lalki do bzykania :-O :-O :-O a na koniec. co najwazniejsze. ich byle zony albo jeszcze zony nie chcialy albo nie chca ich. chlera wie co taki scurwysyn ma zaskrobany za uszami. Moze bil byla zone, dziec i td i teraz na serio mysla, ze normalna kobieta wezmie takiego idiote do lozka ????????? Moj profil skasowalam po niealych 24 godzinach. Nie moglam juz czytac wiadomosci od Panow ponad 40 lat, ktorzy nawet jednego zdania nie potrafia sklecic bez 50 bledow ortograficznych. fuuuu :-O najpierw taki zniszczy jednej kobiecie zycie :-O a potem takie starzejace sie dziadzisko lata za doopami po portalach :-O zeby nie bylo jestem wdowa i chcialam po prostu wyprobowac portale randkowe bo przeciez w dzisiejszych czasach podobno jest to takie modne. ale na serio. odechcialo mi sie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co? Myślałaś ze na randkowych portalach znajdziesz księcia z*****ajki? Ot tak hop-siup? Męża znalazłaś bo byłaś młoda i chętna - ale niestety mąż ci umarł. A ty już jesteś tylko chętna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
no ksiecia z bajki to raczej nie ale juz takich oblesnych odpadow nie oczekiwalam. :-O najgorsze jest to, ze wpisuja w te swoje profile, ze szukaja seksu. no chyba wstydu nie znaja :O zona wygonila z domu a ni mysla, ze sie inna naiwna nawinie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni szukają seksu, a ty czego szukasz? Pieniędzy? W twoim wieku to już tylko w biedronce, a nie na sex-stronce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I myslisz, ze sie nie znajdzie naiwna? Setki naiwnych, ktore sie uciesza z zainteresowania jakiegos doopka, apotem beda plakac, ze on je oszukal:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Tez założyłam profil bo chciałam poprostu z kims porozmawiać a tam stado obleśnych zaniedbanych samców. Pierwsze co : pokaz fotkę. :D Drugie: czy masz ochotę na sex ? :D Jeszcze śmią proponować :D ja pierdzile, tacy to maja tupet. Nic soba nie reprezentują ale wymagania maja, żałosne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie jedno. Oni naprawde znajdują kobiety. Zdesperowane ktore wezmą wszystko byle same nie byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu myslicie, ze kazda tam szuka miłosci i meza:D? moze kobiety po przejsciach tez chciałby miec przyjaciela, kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
mam 35 lat i od 7 lat jestem wdowa. Raczej nie sadze, ze powinnam do konca zycia byc sama. No ale dziekuje za uswiadomienie mnie, ze nadaje sie tylko do biedronki. :) jestem po prostu zdegustowana bo nigdy bym nie pomyslala, ze faceci tak kolo 40tki sa tacy bezczelni i zepsuci. Nie wiem co oni sobie mysla?????Jeszcze w separacji a juz seksu szuka :-O :-O :-O no szok :-O :-O a ja bym chciala z ich bylymi zonami porozmawiac i sie zaloze, ze w 99% to one sa szczesliwe, ze sie dziada pozbyly. Po za tym taki facet ma juz moze nastoletnie dzieci i sobie tak wyobrazam jak corka znajdzie ojca na takim portalu i zobaczy , ze taki stary ramol seksu szuka :-O :-O w realu kobity znalezc nie moze i mysli, ze z tym niewyparzonym ryjem w internecie znajdzie:-O strach sie bac. niektorzy to jak alkoholicy i g****iciele wygladaja :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak ty wyglądasz. No i co ty powiesz dzieciom jak ciebie znajdą na portalu randkowym. A zapewniam cię że znajdą - no chyba że ci nieboszczyk dzieci nie zdążył zrobić. Ale pewnie raczej zdążył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nieboszczyk dzieci nie zdazyl zrobic. Niestety. no wiesz pierwszy i ostatni raz sie zameldowalam na portalu randkowym i bylam tam niecale 24 godziny. Wiec raczej mnie tam nikt juz nie znajdzie. Co do wygladu to zle chyba nie wygladam skoro dostalam iles tam maili. Ale na zuzyta, niedomyta, bezzebna alkoholiczke napaweno nie wygldam jak niektorzy panowie tam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale fiuta w realu jakoś nie możesz znaleźć. Bidulko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo do tej pory nie szukalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukalam.., nie szukalam... Ale nagle zaszukalam :) Za portale nie ciągalam, na portale zagladalam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niektórych tu to Najważniejsze aby fiut był , byle jaki ale fiut! Sens życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
nie szukalam nikogo a fiuta rowniez nie szukalam :) chcialam zobaczyc jak to funkcjonuje z tymi portalami ale to nie dla mnie :) Panom, ktorych zony juz nie chca dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi Cię głupia pezdo!Żyjemy w sfeminizowanym kraju który perdoli o przemocy wobec kobiet.Nie widzi się problemy w drugą stronę?jak juz ma 40 stkę,to ****ać i szukac nie może ale księżniczki mogą wybierać i przebierać1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
roochac to sobie moze kogo chce tylko nie mnie . Kapito idioto? mial taki zone i jest w separacji bo widocznie roochacz zdradzal skoro ma jasno wpisane w profil, ze seksu szuka. niech dalej szuka, mnie to loto. Tylko nie u mnie. Proste chyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paniom którym mężowie podochli, ale jeszcze by coś chciały - również dziękujemy;) ZNICZ PALIĆ, a nie sie pie/rdolić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podochli? co to za jezyk? jakbym chciala sie p...c to bym juz sobie jakiegos z tego portalu wziela. znicz sie pali, nie boj zaby. masz jakis problem z tym, ze mnie tacy faceci brzydza ??? no wybacz to chyba z toba cos nie tak. poza tym czytaj ze zrozumieniem. Nie uzalam sie , ze nikogo nie mam tylko opisuje swoje obserwacje z tego jednego portalu i stwierdzam, ze jesli facet grubo po 40 wpisuje , ze szuka seksu to dla mnie to dno i mol. dziwie sie tylko tej czelnosci, bo jesli go zona pogonila to widocznie kawal ch.uja z niego. a pisanie do obcej kobiety czy seksu chce to juz szczyt wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki szczyt? Chciała byś ;) A czego można chcieć od kobiety mając 40 lat? Tylko seksu. I to w weekend (najlepiej w niedziele rano) - żeby na tygodniu dopy nie zawracała pier/dołami swoimi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
czy ja pisze co ja bym chciala a co nie? lecz sie. widocznie zona cie rzucila skoro szczytujesz raz w tygodniu to slaby z ciebie zawodnik i chyba jasne, ze kobieta takiego czegos nie potrzebuje bo watpie aby z takim chamem doszla..............do czegokolwiek. :-O dalej bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz na imię Agresja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko daj spokój :) przecież to pisże taki właśnie oblech po 40 co sexu na necie szuka bo w realnym świecie najmniejszych szans nie ma, frustrat jakiś desperat.. Po co z nim dyskutować. Ja na takich nawet napluć nie chce , fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
dokladnie, tez tak mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka Klotka z
Facet, który sobą coś reprezentuje nie szuka kobiety na portalu randkowym bo znajdzie ją w realnym życiu. Ot cała prawda. Jak ostatnio dostałam fotkę od faceta to mało co ze śmiechu nie padłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydzona swiatem
no idzie sie tylko zalamac :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka Klotka z
Nie wiem czy zgaszone światło by pomogło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka Klotka z
Poprosił taki o fotkę- wysłałam. Usłyszałam milion komplementów. Odesłał fotkę- swojego fiuta. Fuj !!!!!!!!! Napisałam, że nie życzę sobie tego typu fotek to wysłał normalną na widok której mało pawia nie puściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu :-O wspolczuje :-O to jest to samo jakby ci na 1 randce fiuta pokazal :-O to jest molestowanie :-O swiat schodzi na psy. czy oni na serio mysla, ze jak kobieta fiuta zobaczy t sie podnieci? :-O a ile on mial lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×