Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćeee

widzenia z dzieckiem

Polecane posty

Gość gośćeee

Witam. Mam pytanie, otóż ojciec dziecka ma ustalone przez sąd widzenia z dzieckiem. Niestety często nie przyjeżdza po dziecko, bo zawsze mu cos wypadnie. Jeśli on może nie zabierac córki na weekend, to czy ja mogę mu jej nie dawać ? Jesli nie dam dziecka to on moze przyjść z Policją? A czy jesli on nie zabiera to ja tez mogę cos z tym zrobić? Czy on jest bezkarny (jeśli tak to mogę ująć) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety musisz mu ją dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne dzieciństwo zgotowałaś temu dziecku - widzenia, policja... Jeśli ono już ma do czynienia z prawem, policją i widzeniami, to gdzie skończy jak dorośnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeee
idiota powyżej....czy napisałam, że bywa u mnie Policja!? A z resztą to ojciec dziecka zniszczył naszą rodzinę, bo jest d****arzem i to on zgotował dziecku takie dzieciństwo. Widzenia musiały byc ustalone przez sąd, bo ojciec mieszka w innym miescie , a i tak niech się cieszy, że moze dziecko brac na weekend do siebie, bo z jego reputacją to nie powinien dziecka na oczy widziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jego reputacją mógł ci dziecko zrobić, ale mieć z nim kontaktu nie powinien? Z twoją reputacją też musi być mocno nie halo. Z wypowiedzi to widać m.in.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ex jesteś żalosna! Masz pretensje ze dziecka nie odwiedzę a za równo niechcenia aby dziecka widział. No tak jak no jak inaczej. Jeśli tak Ci z tym dobrze to pozbawienia go praw jeśli Ci się uda i problem z głowy nie będziesz musiała dziecka mu dawać. Suko niemyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę nie obrażać suk! szczególnie tych nie mytych!! Bo niemytej suce, to przynajmniej jeszcze pies chce morde lizać. A autorce to już chyba nawet i to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W teorii nie możesz, w praktyce możesz robić to, na co masz ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×