Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zzz Zniecierpliwiony

Wiedza a odpowiedzialność

Polecane posty

Gość zzz Zniecierpliwiony

Ja uważam ,że brak wiedzy wpływa na ludzką odpowiedzialność. To przede wszystkim. Na brak odpowiedzialności ma też wpływ kultura i wychowanie wyniesione z domu rodzinnego. W tym uczciwość.Jak czytam nie które tematy tego forum , to już nie tylko ręce ale i szczęka mi opada.Nie jestem ministrem edukacji i nie jestem ministrem szkolnictwa wyższego. Mnie cały czas zastanawia ....kto tych ludzi wychowywał? Sami tworzą sobie problemy i jeszcze mają postawę roszczeniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ci sie pogorszyło. A miałeś jeść proszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek odpowiedzialny łoży na swoje potomstwo. I pomaga mu się usamodzielnić, kiedy jest już dorosłe. I wspiera moralnie, psychicznie i finansowo, kiedy jest już samodzielne.... A jak to jest z tym u ciebie zniecierpek? Pewnie powiesz że nie nie masz w tym zakresie wiedzy, to i odpowiedzialność masz zmniejszoną. "Nie jestem ministrem edukacji i nie jestem ministrem szkolnictwa wyższego." To już jest, qźwa, skandal :D "Mnie cały czas zastanawia ....kto tych ludzi wychowywał?" A mnie zastanawia...., No dobra - już nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniecierpek uciekłz psychiatryka i znowu dorwał się do kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50plus
dawno się tak nie uśmiałam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKOlo
Zniecierpliwiony, ale o co Ci chodzi? Tak konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Krytyka jest potrzebna . Powinna być jednak choć trochę uzasadniona i uprawdopodobniona. Inaczej jest bezsensowna i jałowa. Lepiej jest wyjść na spacer, to zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
tak że wszystkie kwoki, które tu siedzicie, lepiej sobie pospacerujcie, niż stwarzajcie sobie problemy. W tej chwili kończę kursy i jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to mogę zostać ministrem szkolnictwa wyższego. Wówczas porzucą to forum, ale pamiętajcie, że krytyka jest potrzebna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz Zniecierpliwiony
To nie jest mój wpis. Wcześniej pisałem o kulturze i odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostało ci zadane pytanie. Nie dość że nie odpowiedziałeś, to wysłałeś mnie na spacer. I ty chcesz rozmawiać o kulturze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×