Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorian272

Witam mam pare pytań w sprawie rozwodu

Polecane posty

jak w tytule wspomniałem chcę zapytać o rozwód ile się czeka na pierwszą rozprawę. W tygodniu zaniosę pozew do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyślesz mailem, to na drugi dzień do południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sluchaj trolli. czeka się kilka miesięcy, na pewno koło 2-3, moja znajoma w Warszawie czekała pół roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na termin sprawy czekałam 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostaniesz w ten sam dzien jak ona spadnie ze schodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cczekalam na termin 1 na pierwsza rozprawe 2 miesiace. Druga odbyla sie po 4 miesiacach a 16 kolejna. Tak ze troche czasu schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
+To bardzo szybko mieliście sprawę. Ja zlozylam w sierpniu i jeszcze mi nic nie przyszło .Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na male miasto to bardzo pozno ale sprawa skomplikowana. Totalna katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozew zaniesiony sekretarka powiedziała proszę czekać na wezwanie na sprawę, zapytałem jakie są terminy odpowiedziała... Tak sie panu śpieszy do wolności? odpowiedziałem bardzo,ponowiłem pytanie na co ona od 3 do 5 mieś, co za kobieta bezczelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie ile byś nie czekał na rozwód to masz już wolność, głowa do góry będzie dobrze. Też jestem po rozwodzie 6 l straciłem wiele z dorobku mojego życia mieszkanie kasę zdrowie, ale już wyszedłem na prostą mam 40 l poznałem kobietę po przejściach gzie mąż ją wywalił na ul bez niczego miał podpisaną intercyzę jej podpis podrobiła jego siostra, mieszkanie kupili razem na kredyt który razem spłacali tylko że ona dawała jemu kasę sama nie miała ani jednego potwierdzenia. Poznałem ją w szpitalu kiedy odwiedziłem siostrę i ona tam leżała miała podcięte żyły ledwo ją odratowali, była zamknięta w sobie lekarze pielęgniarki bardzo sie nią opiekowali było jej im szkoda. A ten idiota przyszedł do szpitala przyniósł jej rachunek za malowanie na 2000 tyś za to że krew mu pobrudziła ściany lekarz i ja wynieśliśmy go z sali na dole wp*****l mu spuściłem i ten rachunek w mordę mu wsadziłem. I tak poznałem swoja wielką miłość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Krakowie 1.5 miesiąca, bez orzekania o winie. Na pierwszej eks się nie stawił, druga było po ponad 2 m-cach. Tak było 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorian czemu się rozwodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwodzę się bo żona mnie zdradziła zaczęła pić z tym swoim kochasiem, wracała robiła awantury itd. Wyprowadziła sie to zaniosłem papiery do sądu i czekam na wezwanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzała, bo sie na tobie zawiodła jako na mężczyźnie! Zaczęła pić z kochasiem, bo jak piła z tobą to nie chciałeś stawiać!! Wracała - bo nie miała gdzie mieszkać!!! Robiła awantury? Sama ze sobą?? Wyprowadziła się, zaniosłeś i czekasz - bo tak najłatwiej!!! A nie chciało sie dać w ryja i się wyprowadzić??? Wówczas ona by zaniosła i czekała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj oj tam Ty też na pewno nie jesteś taki super-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to hoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×