Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysztof b. podlaskie

wniosek w sprawie stwierdzenia prawomocnosci wyroku

Polecane posty

Gość krzysztof b. podlaskie

wiecie moze jak wyglada taki wniosek, nistety w internecie nigdzie nie moge na taki natrafic. chodzi dokladnie o wniosek do sadu apelacyjnego, zeby wydał mi czesc wyroku ktory sie uprawomocnił (mianowicie rozwód) bo zaskarzalem czesc wyroku tylko w sprawie alimentacyjnej wiec rozwod jako tako sie juz uprawomocnil bo Żona go nie zaskarzala takze. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Jak wyrok jest uprawomocniony to powinni przysłać Ci z sądu....Długo trwała twoja sprawa rozwodowa?pozdrawiam goshia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof b. podlaskie
hej Gosiu! Sprawa rozwodowa skonczyla sie na 4 rozprawie, a rozprawy byly mniej wiecej co 2miesiące. Wiec w miare chyba szybko, bo tpo byla sprawa z orzekaniem o winie, alimentyi przyznanie opieki. Wiem, ze po uprawomocnieniu calego wyroku w sadzie 2 isntancji dostane caly wyrok, ale mi chodzi o to ze teraz potrzebna mi jest jedna czesc z tego wyroku a mianowicie dotyczaca rozwodyu bo chce sie ponownie ozenic i jak taki wniosek napisac zeby wydali ten sam prawomocny podpukt o rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stull
Z tego co się orientuję, o odpis wyroku trzeba zwracać sie do tego sądu, który wyrok wydawał. Skoro sprawa poszła do apelacji, będziesz musial poczekać aż akta wrócą do okręgowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga61
skladasz pismo do sadu ktory wydal rozwod, wnosisz oplate ok. 16 zl i po 1 m-u otrzymujesz pisemnie postanowieni e o rozwodzie , wraz z usasadnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×