Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zgniłaodśrodka

Załamana !!

Polecane posty

Nie wiem od czego mam zacząć. Nawet jak to pisze mam łzy w oczach. Z moim partnerem jestem 3 lata. Dodam że od 7 miesięcy zaręczyliśmy się. W 2018 miał być ślub , a za 2 miesiące mieliśmy kupić mieszkanie. Było idealnie , zero kłótni . Byłam sczęśliwa. Aż stało się kłótnia przez cały tydzień, poszło o jakąś bzdurę. Kiedy chciałam się pogodzić , bo płakałam co noc, co dzień , on powiedział że nie wie już czy mnie kocha. świat się załamał. Nie można przestać kogoś kochać tylko po jakieś kłótni , niedomówieniu. Mieszkamy razem , on nie chce mnie zostawić , nie chce się wyprowadzać , powiedział że potrzebuje czasu. Nie wiem dlaczego ? ja czuje że on po prostu kogoś poznał w pracy. Spędzamy czas razem , nie wychodzi on nigdzie ale telefon jest jego twierdzą , widzę że ciągle z kimś wypisuje. Mowi że pisze z kolegami , ale co by miał powiedzieć. Rozmawiamy normalnie, przytula się do mnie całuje ale nie potrafi powiedzieć że mnie kocha. To tak boli :( Nie wiem co mam robić . Mam sprawdzać telefon , doszukiwać się kłamstw. Czy po prostu uczyć się żyć bez niego . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw go zanim on zostawi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez tydzień sie kłóciłaś o jakąś pierdołe?? I dziwisz sie że on zaczyna się zastanawiać? A jak zdarzy się coś poważniejszego to jak długo będziesz sie kłócić? 3 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest kobieca logika. Najpierw robi z niczego wielkie show a potem rozpacz, że facet się połapał przed ślubem, że partnerka posiada pewne deficyty na rożnych polach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta partnerka wydaje się mieć akurat nadmiary a nie deficyty. Mianowicie nadmiar focha i nadmiar japy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet pilnuje telefonu, jak pies kości. Poznał kogoś nowego i się zafascynował i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×