Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marylintatto

Zdrada i męska duma

Polecane posty

Gość marylintatto

Cześć, mam straszny problem, ktory nie pozwala mi zasnac. Rozstałam sie z facetem po półtora roku bo strasznie mnie ograniczał, zabraniał wychodzic, miec fejsa itd. Podczas tej przerwy przespałam sie z Jego wrogiem a po 2 tyg wrocilam do Niego.. Przyznałam sie o tej zdradzie. On jednak najpierw mnie unikał, ja sie poniżałam jeździłam itd. Pozniej powiedział ze potrzebuje czasu, wiec odzywałam sie co 2/3 dni. A teraz? Nie odbiera i nie odp choc wyświetla. Wszyscy jego znajomi udają ze mnie nie znają. CO MAM ZROBIC? Czy on mi wybaczy? Czy dać sobie spokój choc ciagnie sie to miesiac i jest mega trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj jeszcze troche On Ci Wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iść do psychologa i szczerze porozmawiać i tym dlaczego ciągnie ciebie do toksycznych związków z facetami z problemem kontroli. dlaczego lubicie prowadzić psychotyczne gierki, dlaczego lubisz poje...nych facetów. Dużo tu jest do przepracowania na terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, dziewczyno, ale czy ty w ogole wiesz co to jest poczucie wlasnej wartosci? Odpusc, bo facet cie ewidentnie olewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jej nie olewa. On się nią zwyczajnie brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce was martwić, ale każdy facet ma t.zw. sensor wymiotny. Jak sie dowiaduje że ktoś dymamł daną laskę, to ten sensor włącza przekaźniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ciebie od zawsze miał dość. właśnie dlatego cię prowokował, żebyś mu dała pretekst do zakończenia związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam zaraz prowokował. Zawsze wiedział że masz majtki na sprężynach, i starał się bronić ciebie przed innymi fiutami. Ale mu się nie udało... A teraz to już idziesz w obieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadziorny tytuł . i ten super powód OGRANICZAŁ MNIE . nie pozwalał wychodzić nigdzie? czy tylko z niepewnymi znajomymi lub w miejsca nie pewne . fejsa no proszę co to jest . widocznie znał ciebie i miał racje ,ale mniejsze z tym to dziecinada. męska duma to kiedyś jak honor była zaleta dziś takie pustaki wmawiaja że to wada i coś złego . a to jedyna rzecz co odróznia prawdziwego mężczyznę od chłopca . jest to tez i przekleństwo mężczyzny szczególnie w dzisiejszych czasach bardzo trudno pogodzić miłość i te cechy honor i duma. tylko prawdziwa mądra kobieta potrafi docenić te cechy a to rzadkość . wielka prawdziwa miłość do kobiety może stłumić dumę , ale też zniszczyć całkowicie faceta . bedzie się motał ,dusił ale sam tego nie pokona do puki nie nabierze nowego zaufania i pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×