Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradzająca kobieta

Polecane posty

Gość gość

Po 8 miesiącach od tego jak się dowiedziałem zacząłem pisać swoja historię https://szmacilo.wordpress.com/ Każdy komentarz będzie dla mnie cenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym czytał swoją historię słowo w słowo. ciekawy jestem co dalej . moja historia juz się zakończyła rozwodem i odetchnąłem pełną piersią nieraz się tylko zastanawiam jak mogłem wierzyć w te wszystkie kłamstwa które miały tylko uciszyć moją czujność tak na odchodnym powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak natchnienie pozwoli to moja będzie opisana do końca. Pewne plany już mamy na przyszłość. Dążymy do życia oddzielnie ale blisko siebie aby dzieci miały ojca i matkę pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issssssssssssssssss
a ja mysle ... w kazdym związku wypala sie uczucie i pożadanie jesli jest rutyna .. człowiek ( zarówno kobieta jak i mezczyzna ) szukaja wrazaen , szukaja tego co jeszcze niedwano było w ich związku .. ale z takim podejsciem to kazdy czlowiek powinien rozwodzic sie co 10 lat .... poszukanie czegos nowego niby atrakcyjnego i namietny seks ale potem znów pojawia sie rutyna szczególnie gdy sa dzieci .... ludzie zamiast walczyc ... szukaja atrakcji i zdradzaja ... słabe ale bardzo modne ... a wiem ze warto walczyc i wygrac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
issssssssssssssssss. U mnie się nic nie wypaliło. Ja miałem zapał i to coraz większy nawet. Okazało się że nie było ognia w mojej żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issssssssssssssssss
znam kilka kobiet które po srednio 10 latach małzenstwa mówiły o nudzie , braku uczucia i ochoty na seks . Czesto zaczeły zdradzac męzów , zwiazki sie rozbijały . potem nowy partner wiadomo ekscytacja druga młodosc i ine fajerwerki które tez srednio trwały ok 10 lat i znów doopa ... dzisiaj dwie z nich to zgozrakniałe panie ok 50 .... sama wiem po sobie z w pewnym momencie mniej seksu , mniej rozmow - wspomnaiłam sobie te starsze kolezanki i stanełam na głowie by uczucie nigdy nie wygasło a to juz długa historia . Bardzo kocham mojego męża i ngdy go nie zdradze a mialam kilka takich okazji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isssssssssssssss
nie wiem jak to wyglada ze strony męskiej oze jest podobnie moze inaczej , chyba facet zupełnie inaczej patrzy na zone , kobiete , seks etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przyznam ci sie że czytając końcówkę uśmiechałem się ,można było by zmienić lekko(zamienić pasję na kursy zawodowe ) i pisał byś o mojej byłej cholerka tylko u ciebie jest 1 zdrada u mnie było kilka reszta to ten sam scenariusz nawet słowa które mówiła pasują , potrafiła kłamać jak mało kto. nawet miałem ciekawą historyjkę już po rozwodzie ostro poimprezowaliśmy z kumplami i w żartach mówie do przyjaciela gdy wyszliśmy na fajkę że musimy sie napić i mu wybaczam że startował do mojej byłej , on zaniemówił popatrzył dziwnie , ja sie uśmiechnąłem i mówie było mineło spoko nie mam żalu , a on zaczyna mi przysiegać że tylko 1 raz z nią spał i go sama nachalnie uwiodła , wybiłem mu ząb złamałem przegrodę nosową , i i powiedziałem teraz naprawdę wybaczam , i dalej piliśmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elegancko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zamierzam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy jestescie tacy elokwentni itp.a piszecie bajki. Jesli te zony takie be to czemu nie zbierzecie dowodow I rozwiedziecie sie z ich wylacznej winy. Bajkopisarze, Anderseni od siedmiu bolesci. A autor to nawet nie rozumie zony ze cos mogloby jej brakowac wasaty I broadly januszu. Pozdro od sasiadow. Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Cię trochę poniosło ale mniejsza z tym. Pewnie że można dowody zebrać. Ja nawet je mam ale czy o to chodzi aby się pozagryzać czy raczej rozstać w zgodzie dla dobra swojego i dzieci ? Zastanów się zanim Cię poniesie po raz kolejny. Jeśli jesteś kobietą to proszę raczej o wzmocnienie logiki a nie emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i proszę przeczytaj zanim się wypowiesz a dowiesz się od samego autora czego brakowało tej konkretnej żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:40 jesli jej brakowalo tyle to jemu chyba siodmej klepki ze ja wybral hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta taka
Pytanie do panów! Jeśli ktoś miał lub ma kontakt taki "luźniejszy" na snap z osobą o nicku carolajn_1997 to bardzo proszę o pilny kontakt na mail martaa1998@interia.pl Proszę w zasadzie głównie panów o kontakt. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ? romansik koleżanki tez z twoim ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta taka
Niekoniecznie. Po prostu szukam takich panów którzy mogli mieć "kontakt" na snapchacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem początek i wystarczy. Nie baw się w pisanie, rozpamiętywanie kiedy i z kim i dlaczego. Chłopie przestań się z nią kontaktować, 30 sek przy odbieraniu dzieci i to wszystko. Odzwyczaj się od tego uzależnienia, rozwiedź się i o niej zapomnij. Dopiero wtedy poczujesz że pozbyleś się wrzoda, wrzoda z którym się zżyłeś i nie wiedziałeś że aż tak ciąży. Zacznij nowe życie a za kilka miesięcy jak ja zobaczysz będziesz cholernie zdziwiony jak mogłeś tyle czasu zmarnować z takim czymś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie prościej z ta Karolą pogadać zamiast szukać po świecie wirtualnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta taka
Nie, nie prościej pogadać...Ja nie chcę pogadać z nią bo to mi nic nie da. A mogę się czegoś dowiedzieć od tych którzy ewentualnie z nią gadali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet cie z nia zdradzil ? sprawy wyjasnia się z zainteresowana osoba w realu a nie węszy po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta taka
To też nie to... Ok. nikt nie miał kontaktu na snap, trudno, szukam dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wal do p.Rutkowskiego, za kasę ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×