Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmeczona sqrwielem

Zmiana ustawy p/przemocy

Polecane posty

Gość zmeczona sqrwielem

Czy juz mzieniona zostala ustawa na temat przemocy, ze teraz w razie interwencji policji gdy skurwiel lapy wyciaga, zawijaja go do aresztu? Slyszalam ze miala byc taka zmiana. Czy wiecie czy juz jest i gdzie mozna to znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak było
A może ty sama go prowokujesz do takich zchowń?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powazna odpowiedz
daj ignora na komentarze knurow ktorzy sami robia przemoc (jak wyzej).huj z ustawa. wykonastwo tego kraju nie dorosnie do piet nawet( nigdy)-normalnym cywilizowanym krajom UE. mam taka historie-sprzed kilku dni, rzecz dzieje sie we francji. bohaterowie to konkbinat polakow, zyjacy ze soba od 14 lat.ona urodzila poltora roku temu dziecko. on-znecal sie nad nia i pastwil fizycznie i psychiczniue bez przerwy. wlacznie z kopaniem, przytrzaskiwaniem palcow drzwiami, niepalceniem ani grosza za mieszkanie, rachunki, (ona na dodatek bez pracy, i dziecko chorujace)-kumasz?????--------------poszla na policje. przesluchiwali ja przez 2 godziny. potem tego gnoja wzieli na komisariat-i co????-ZACZELI TAK GNOJA PILOWAC, I NACISKAC, ZE SAM PRZYZNAL SIE DO TEGO CO ROBIL.ZATRZYMALI NA 24 GODZ. POTEM NATYCHMIASTOWY SAD-ROZPRAWA TRZECIEGO DNIA-I WYROK-NAKAZ NATYCHMIASTOWEGO WYPROWADZENIA SIE Z DOMU, I ZAKAZ ZBLIZANIA SIE DO POKRZYWDZONEJ. no i co, kurwa da sie????-to nbyla klasyczna sytuacja. w polszy-takie sprawy sa nie doroawiazania. co ciekawe-kobitka nie miala zadnego swiadka-i co z tego?-uznali za obowiazek wierzyc jej i zmusic gada do przyznania sie. w polszy tak sie nie da. kobieta to scierka. a sprawca- jest anem sytuacji. rzygam na ten kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety wnaszym kraju
jest takie prawo dla kobiet ze ofiara przemocy ma sie zwijac zabierac dzieci i tak jak stoi wypierdalac ze wspolnego domu, a pan i wladca zostaje sobie sam na wlosciach. Chore to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -o
:-o :-\ :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rambo2
odp. do powaznej odpowiedzi- czytam cie i az woda w uju zamarza. spod jakiego ty kamienia wypelzlas ze opisujesz i mierzysz wszystkich jedna miara. rzygasz mowisz na ten kraj? to sie wystrzel na marsa- po co siebie i innych meczysz. baby w naszym kraju -polsce ulegly totalnemu zdziczeniu i traktuje sie je jak swiete krowy dlatego ze niby musimy zrownac sie ustawami z unia europ.mnie moja eks podala do sadu za znecanie sie nad nia dlatego tylko ze zapieprzalem 10 lat za granica i jak sie juz nachapala i poznala nowego frajera to wymyslila sobie aby sie mnie pozbyc z naszego wspolnie zakupionego mieszkania -ze znecam sie nad nia i synem. na szczescie biegly sadowy psycholog wyczol scierwo i przedstawil opinie do sadu na moja korzysc- nie chce byc wylewny i obiektywnie spogladam na sprawy - ale wez prosze nie obrazaj meszczyzn nazywajac ich gnojami- bo chyba sama sie pogubilas w swojej horej histori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze im tam
Chciały równouprawnienia, to niech mają. Chcialy dzieci to niech wychowóją. Chciasy iść do pracy niech pracóją. Niech wkońcu się odpierdolą od facetów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzszego
Co ma rownouprawnienie do przemocy domowej? Skoro nie jestes w temacie, to lepiej nie pisz, bo nic nie wnosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważna sprawa
Zgodnie z treścią ustawy będzie można podać kobietę na policję za bicie dziecka. Na sąsiadów będą nakładane kary jeśli nie będą reagować na przemoc. Nareszcie spokój będzie z rozwódkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×