Odpowiedz na ten temat

Zna ktoś dobrego adwokata w Warszawie?

• Dorian272 2015.02.28 [15:49]
    Nie wiem czy lepiej mieć swojego prawnika na rozprawę czy samemu walczyć w sądzie?
  • gość 2015.02.28 [15:51]
    polecam mecenasa Dębskiego
  • gość 2015.02.28 [16:05]
    oraz mecenas Przybysz, najlepsi w warszawie
  • gość 2015.02.28 [16:08]
    no oczywiscie ze tak ale to tylko jak sie wie jak
    333www.youtube.com/watch?v=pKCDtTs0vWg
  • gość 2015.02.28 [17:18]
    Samemu, to możesz od razu oddać żonie wszystko, co chce :/ Nie radzę iść do sądu bez adwokata, bo sędziny tylko Cię zakrzyczą i stłamszą.
    Moim zdaniem rozwód lepiej żeby prowadziła kobieta, w sądach rodzinnych sądzą same baby, adwokat - kobieta jakoś lepiej potrafi do nich dotrzeć. Moją sprawę przez chwilę prowadził jeden pan mecenas i miałem wrażenie, że bardziej był skupiony na pokazywaniu jaki to nie jest zaj***sty, niż na prowadzeniu sprawy.
    Jest kilku dobrych adwokatów od rozwodów w Warszawie, z doświadczeń moich i moich znajomych wiem o adw. Ewie Milewskiej-Celińskiej, adw. Barbardze Adynowskiej i adw. Beacie Czechowicz. To stare wyjadaczki, tylko tu się trzeba od razu nastawić na ceny z wyższej półki.
    Czasem warto się rozejrzeć wśród młodych adwokatów, którzy pracowali w dobrych kancelariach (polecam w tym celu goldenline i linkedin), często to oni tak naprawdę prowadzą sprawy swoich szefów i przychodzą na większość rozpraw, a tamci tylko zgarniają kasę. Jak się pójdzie do takiego młodego, to można za dużo mniejszą kasę mieć to samo.
    Mi prowadziła sprawę adwokat Urszula Piątkowska (prowadzi sprawy w Warszawie i w Lublinie). Młoda, ale ma łeb i widać, że wie co i jak, do tego ogarnia takie psychologiczne rzeczy (ma chyba jakieś wykształcenie w tym kierunku), co jest bardzo ważne przy walce o dziecko, zwłaszcza jak przychodzi do tych bab z RODK. Raz zastępowała ją też taka młoda z Piaseczna - adw. Agnieszka Jakubowska, też bardzo sensowna mecenas.
    Generalnie nie radzę iść do sądu samemu, zwłaszcza, jak się jest facetem. :/ Sądy rodzinne są zdominowane przez kobiety - sędziny, psycholożki, które wydają opinie. Niby jest lepiej, ale facet i tak jest na gorszej pozycji.
    Poza tym jak jest adwokat, to wystarczy przyjść na pierwszą i ostatnią rozprawę, a tak nie trzeba tego wszystkiego oglądać i słuchać, bo adwokat chodzi tam za Ciebie.
    Powodzenia dla wszystkich rozwodzących się.
  • gość 2015.03.01 [11:18]
    ja znam bardzo dobrego i taniego, ale on jest żydem.
  • gość 2015.03.01 [14:36]
    Ja znam niezłą adwokatkę. Ale podobno ostatnio wyszła za mąż.
  • Dorian272 2015.03.02 [13:46]
    Sąd musi wysłuchać argumentów dwóch stron i świadków i dopiero na tej podstawie udziela rozwodu, Jutro mam spotkanie z prawnikiem porozmawiam z nim przedstawię prawdę i zobaczę jakie jest jego zdanie.
  • gość 2015.03.02 [14:31]
    Mecenas Paweł Sulowski, Winiarek&Wspólnicy ta kancelaria specjalizuje się Prawa Rodzinnego nie daj sie zrobić w bambuko
  • omn 2015.03.03 [16:33]
    Profesjonalne podejście i uzasadnione ceny - dlatego polecam Karolinę Górską (tu macie jej stronę http://karolinagorska.pl/ ). Lepiej nie można trafić (o ile można tak powiedzieć przy rozwodzie...)
  • gość 2015.03.04 [10:05]
    też polecam Sulowski i Górską znajomi korzystali z usług obu kancelarii
  • Dorian272 2015.03.04 [10:55]
    Dziękuję za wpisy, Już mam od wczoraj swojego prawnika, teraz tylko najgorsze rozprawa bez wyciągania brudów, winę biorę na siebie zależy mi na szybkim rozwodzie. Nie chcę widywać tej kobiety więcej ona proponuje z winy obojga nas.
  • gość 2015.03.04 [11:41]
    Sprawdź sobie opinie o adwokatach nawww.wybierzprawnika.com
  • gość 2015.03.20 [12:30]
    Najlepszy adwokata w Wawie to Kazus - dobryadwokat.eu. Sprawna obsługa, wszystko w dobrej atmosferze
  • gość 2015.04.22 [22:14]
    kazdy kto korzystał ma swoich faworytów - wiadomo. U mnie bardzo pomocna okazała się ta kancelaria adwokacka w warszawie - http://www.adwokatfhfwarszawa.pl/
  • gość 2015.07.20 [08:53]
  • gość 2015.07.23 [09:52]
    jeśli mogę cos doradzić to proponowałabym kontakt z mecenasem Cichoniem, jego telefon to 668 899 666 lub janusz-cichon@wp.pl,
    Bardzo mi pomógł.
    Mecenas skóry nie zedrze a do tego jest szybki, solidny i skuteczny, o co ciężko w dzisiejszych czasach, a ja już też nabrałam się na wielu… 
  • gość 2015.07.23 [09:54]
    jeśli mogę cos doradzić to proponowałabym kontakt z mecenasem Cichoniem, jego telefon to 668 899 666 lub janusz-cichon@wp.pl,
    Mi bardzo pomógł!!!
    Mecenas skóry nie zedrze a do tego jest szybki, solidny i skuteczny, o co ciężko w dzisiejszych czasach, a ja już też nabrałam się na wielu… 
  • gość 2015.07.23 [20:48]
    Zgłoś się do kancelarii Ultimatum, jest z okolic Wawy co prawda, ale sama korzystalam z ich usług i zlego słowa nie moooge powiedziec, profesjonalisci, sprawa zakonczona sukcesem, moim rzecz jasna oczko.gif
  • zobacz to 2015.08.22 [14:50]
    Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!
  • marcin35 2015.08.28 [11:03]
    Mecenas Paweł Budrewicz http://www.dobry-skuteczny-prawnik.pl/rozwody .html - pomógł wielu osobom się rozwieść. Ma doświadczenie w prowadzeniu nawet trudnych spraw rozwodowych. Poza tym podchodzi do spraw po ludzku - wie, że to ciężki czas dla osób rozwodzących się i pomaga jak może. Wszystko rzetelnie wytłumaczy i przedstawi możliwe opcje.
  • IlonaRR 2015.09.23 [12:20]
    Adwokat sprawy karne - http://www.lawarsaw.pl/prawo-karne i nie tylko ! Polecam w stu procentach, a wiem bo mój brat korzystał i wybronili go niesamowicie. Myśleliśmy, że nie ma szans, a jednak ta kancelaria daje nadzieje... Pozdrawiam.
  • Bagietka33 2015.09.28 [14:04]
    Ja polecam Kancelarię Anny Błach, na ul. Mokotowskiej,Warszawa – Śródmieście (obok Metro Politechnika) - http://www.blach-kancelaria.pl. Kancelaria ta specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych, firm oraz innych podmiotów gospodarczych. Korzystaliśmy z ich usług i naprawdę nie mamy i nie mieliśmy absolutnie żadnych zastrzeżeń, wszystko przeprowadzone zostało bardzo kulturalnie, profesjonalnie, bez ekscytacji i negatywnych emocji. Porady prawne są udzielane przez adwokatów i radców prawnych mających doświadczenie zawodowe w swojej branży. Zakres usług kancelarii prawnej jest szeroki, w szczególności to: prawo cywilne, prawo spadkowe, zasiedzenie, prawo rodzinne, prawo pracy, prawo gospodarcze, prawo administracyjne.
  • gość 2015.11.04 [11:11]
    Niedawno miałam podobny problem do Ciebie – szukałam adwokata, który poprowadziłby sprawę rozwodową. Przypadkiem trafiłam na adwokata Mariusza Bartosiaka (kancelariadwokacka.pl) i naprawdę jestem zadowolona z usługi. Jak dla mnie najważniejsze była nie tylko skuteczność, ale i zaangażowanie oraz świetny kontakt.
  • gość 2015.11.18 [15:26]
    a może spróbujesz adwokata z Białegostoku? Myślę, że może być równie skuteczny ale o wiele tańszy niż ten z Warszawy. Podsyłam ci namiary: http://bialystok-adwokat.pl/
  • rozwodniczkazwyboru 2015.11.25 [23:19]
    Adwokat - zdecydowanie pani Magdalena Grześkowiak, umie zadbać o interesy swojego klienta, no i nie straszne są jej beznadziejne przypadki, jak na przykład mój ""ukochany"", w końcu już były, mąż. a jego prawnik to też nie lepszy od niego się okazał, no dobrali się panowie razem pięknie, ale tak samo pięknie przegrali na sali rozpraw....
  • gość 2015.11.27 [13:38]
    Polecam Panià Mecenas dr.Patrycjé Herod. Jest super. Jedna z najlepszych .Powodzenia.Małgorzata.
  • gość 2015.11.28 [20:17]
    Mieszkam w Warszawie ale do rozwodu wzięłam mecenasa z Łodzi, nie wiem o jaką sprawę chodzi ale do rozwodu i alimentów korzystałam z usług Pana mecenasa Jarosława Szkudlarka bo ma bardzo duże doświadczenie i wygrywa rozwody jestem już po i teraz zakładam o podział majątku i też biorę Pana Szkudlarka bo mogę mu zaufać mogę dać namiar jeśli chcecie.
  • gość 2015.11.28 [20:27]
    tylko reklamy j****i prawniucy
  • gość 2015.12.09 [16:27]
    Moją sprawę rozwodową prowadził adwokat Kamil Kaliciński i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Przede wszystkim rzetelny, zaangażowany w sprawę i dostępny dla klienta. Polecam.
  • mloda_mamaaa 2016.01.15 [13:32]
    to zalezy w czym ma Ci pomoc ten adwokat ... ja ostatnio korzystałem z usług tego http://kzlt.pl i nie narzekam.
    bardzo rzetelny a do tego cenow tez ok!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...