Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała jędza Onka

życie i sex z rozwodnikiem po 50 ce

Polecane posty

Ja mam 40 lat .On 56.Mój partner nie ma rozwodu .Sprawa się ciągnie ale nie w tym rzecz. .Od 8 miesięcy mieszkamy razem , jest kochany ,dobry ,ale no od 2 mieś.nie sypiamy ze sobą tak jak wcześniej,Nie jestem super gwiazdą ,ale i chyba nic mi nie brakuje no oprócz wielkiego biustu.Niby nic a jednak zaczęłam się czuć gorsza ,ale tylko przy nim ,bo w pracy i na ulicy raczej czuje spojrzenia niektórych panów.Mój partner zaczął spoglądać a raczej gapić się na inne panie ,wiem normalne ..ale gapienie się w sposób perfidny w czyjeś cycki <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba odziedziczyłaś tego gościa po mnie :) Dałam sobie spokój jak się pokazało, ze nie jest rozwiedziony tylko takiego udaje. Chyba,ze to taki sam egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślała że jestem do niczego ,ja jeszcze myślę X zachłysną się lekką wolnością i myśli że jak trafiła Mu się młodsza to może jeszcze młodsza się nim zainteresuje ...... Tym bardziej że poprzednie życie to praca od rana do wieczora i do domu się wyspać i tak wkółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawem normalnym i oznaką pełni zdrowia mężczyzny po 50 jest zwisła kuśka. Osobniki zaburzone, którym staje jeszcze w okolicach 60-ki, a niektórym zwyrolom do 70-ki, posługują się (ledwo) sterczącym, pomarszczonym organem w celu wprowadzania starym, ale jeszcze płodnym kobietom swoje skisłe nasienie z uszkodzonymi genami. W wyniku takich praktyk na świat przychodzą obciążone genetycznie dzieci, które mutują..., i mutują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim przykładem mutanta jesteś Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce cie martwić, ale z twoim wiekiem i urodą, to o 30latku z chronicznym sterczem, też możesz raczej pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×