Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upppppppp

1Najśmieszniejsza komedia jaką oglądaliście2Film,na którym wylaliście mnóstwoŁez

Polecane posty

Gość upppppppp
chciałam sciagnac sonie jakies dwa fajne filmiki , jeden smutny drugi wesoły doradzcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męża
1. Miś - no sorry, ale nie ma lepszego filmu. Ewentualnie "Bruce Wszechmogący" 2. "Love stroy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetka
ze smutnych polecam "Niewierną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetka
i "Plac Waszyngtona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najwięcej łez wylałam na filmie, którego tytułu już nie pamietam, bo strasznie dawno temu oglądałąm ten film.. to było o kobiecie która z miłości do faceta chciała zabić 3 swoich dzieci, bo on ich nie akceptował.. ostatecznie zabiłą jedną córeczkę:( miałam wtedy może z 8 lat ale obejrzałam ten film kilka(naście) razy.. i do dzisiaj pamiętam go.. oprócz tytułu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppp
dzieki :) wpisujcie się smiało :) a ja bede zasysać filmiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może epoka lodowcowa
smieszy mnie do łez.... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGENTKA 007
definitywnie EPOKA LODOWCOWA I,II polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGENTKA 007
a co do smutnego filmu polecam LIST W BUTELCE. trzeba na nim poplakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statnio mocno śmiałam
sie na "Poznaj mojego tatę":-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZERWONY KAPTUREK :D :D :D :D a smutny ? hmmm nie wiem dużo ich jest ale ostatnio się poryczałam na MAN ON FIRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzruszający?? Życie jest piękne 😭 beczałam jak bóbr Słodki listopad zabawne Freaky Friday Zakochana złośnica [ ten things I hate about you] Lepiej późno niz później :) Pod słońcem Toskanii:) Dziewczyny z kalendarza Bridget Jones 1, 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robin hood
chlopaki w rajtuzach -stary a ja ciagle becze jak ogladam -idiotka ?:D:D:D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robin hood
ze smiechu rzecz jasna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaqucci
rzeczywiscie zakochana złośnica , polecam to nie jest kolejna komedia dla idiotów, a wzruszajacy jest rainman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siooooooooo
napalona dziewczyna-----pewnie mówisz o filmie pt."KWIATKI NA PODDASZU" to faktycznie jeden z największych wyciskaczy łez:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppp
dzieki bardzo za wpisiki :) wpisujcie siee ... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega śmieszna jest Naga Broń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka mała
Do poplakania to jedyne co mi teraz przychodzi do glowy to "Miasto aniolow" (chyba taki byl tytul ) z Nicolasem Cagem i Meg Ryan. W ogole to czesciej placze przy ksiazkach... A sieje sie zawsze na "Zywocie briana", "Seksmisji", "Ja irena i ja" , na razie innych nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /łączenie tematów/
naprawdę dobra komedia ------------------------------- 08:37 yettti moze cos polecić?z gory dziękuję 08:39 Mistrz cientej riposty "Gulczas, a jak myślisz?" Normalnie posiurałem się ze śmiechu "Yreeeeekkk kosmiczna nominacja" to też rewelacja Tytuł "Dżentelmena Roku" otrzymuje człowiek, który nie był w stanie znaleźć rymu do słowa "zupa". 08:41 zwariowana ciupaska to chyba jakis zart mistrzu w kreske ci 08:41 Ewa 33 Dzisiaj wybieram sie na testosteron, jak będzie śmiszny, to wpiszę co nas nie zabije, to nas wzmocni gg 1796500 08:42 Mistrz cientej riposty no raczej, że żart Tytuł "Dżentelmena Roku" otrzymuje człowiek, który nie był w stanie znaleźć rymu do słowa "zupa". 08:43 zwariowana ciupaska no, juz myslalam ufff w kreske ci 08:47 yettti prosze o jeszcze,bo na razie problemow z nadmiarem propozycji nie mam 08:50 mniam_mniam testosteron!!! zależy o co pytasz, o filmy, które aktualnie sa w kinach czy takie troche starsze??? Życie składa się z drobnych przyjemnośći, a szczęście z niewielkich osiągnięć. Wielkie zdarzają się zbyt rzadko i jeśli nie gromadzisz tych drobnych, to w końcu i te wielkie nic już nie znaczą. 08:52 yettti pytam o starsze,do obejrzenia wieczorem w domu 08:55 pijawka Popieram Mistrza. P.S. To nie zart Zbiczowalam sie... 08:56 Myrevin Polecam wszelkie transmisje z obrad polskiego sejmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja plakalam na \'\'chlopięcym swiecie\'\' thelmie i luise teraz jakos nie pamiętam acha...morderstwo pierwszego stopnia, skazany na shawshank, cena nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×