Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokrota.

bednarek nie wygrał

Polecane posty

normalnie jestem w szoku wygrała ta dziewuszka młoda... no ok ale z jej wypowiedzi wynika ze rodzice odpowiednio pieniedzmi z wygranej zarzadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a słuchajcie
z jakiej okazji Jeszka dostała 100 tysięcy? Myślałam, że to będzie nagroda dla II miejsca... szkoda trochę Bednarka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa mnie tez go szkoda. I Piotrka. Zycze im duzo szczescia w karierach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucham własnie piosenke e.geppert którą wykonywała ta dziewuszka i szczerze oryginał jest o wiele lepszy niz ona zaspiewała. bednarek zas w kazdym swym wykonaniu był lepszy od oryginału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Welc
zaśpiewała świetnie. Miała dobry repertuar- wg wskazówek jury już nie smutny, ale też nie taki przesadnie luzacki. A Bednarek głupio zrobił, że wziął całą ferajnę na scenie i on się przesadnie tą muzą jara. Piotrek repertuar tak obie, ale niesamowicie skromny chłopak. zauroczył mnie. Baaaaaaaaaardzo wrażliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta magda falszowala. Nie podobal mi sie jej wystep. To bylo oszukane. Ten Bednarek mogl wygrac wtedy byloby lepi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a słuchajcie
no ale czemu jeszka dostała kasę? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze cie dziewuszka ma głos ale porównaj to do oryginału, nie mywa sie to wykonanie.bednarek słabiej wypadł tym razem ale jego wczesniejsze wystepy... fenomenalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka szokda że Kamil nie
wygrał bo był świetny,zresztą jak zawsze,fakt że piosenka była taka sobie i zgadzam się z Kubą a propo tego baletu śmiesznego,zrobili mu krzywdę,być może dlatego nie wygrał,jednak on już i tak zrobi karierę,chłopak jest nieziemski.Najbardziej mnie zastanawia z jakiej racji to Jeszka a nie Kamil dostała te 100 tysi? No a jeżeli chodzi o zwyciężczynie to dziwne to wszystko,ludzi nabrali się na jej wyreżyserowane łzy i uśmiechy.Paranoja,przestaję oglądać ten program. Aha i 26 a nie 16 lat,żeby nie było że jestem zakochaną w Bednarku gimnazjalistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efewfrrffv
Cię posrało, że to były łzy wyreżyserowane????? Jedyne co tu było weryżyserowane to ten ton z filmików Bednara To jet moja Jamajka, yea... posrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a słuchajcie
No tak, bo takie dziecko wszystko mówi z premedytacją - wiedziała, że jak opowie o biedzie, to wygra :| jasssne. Od brania na litość mamy już Papierską z Tap Madl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten bednarek
wiecie czemu bednarek nie wygrał???? bo strzelił focha jak jakas baba po krytyce kuby...wielce sie wielmozny pan bednarek obrazil, co bardzooooooooo mi sie nie spodobało i stwierdzam ze palma juz zdołała odbic wiec super ze nie wygrał.... ale jednak wygrac ten program nie powinno to dziecko bo do wielkiego talentu jej daleko a wygrala tylko dlatego ze wziela ludzi za serca swoja prostota i tym ze szczerze mowila jak im ciezko finansowo....mysle ze ludzie chcieli jej poprostu pomoc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, widzowie zostali kupieni jej lzami, tymi wzruszeniami ^^ naprawde to bylo niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten bednarek
a poza tym ten bednarek zachowuje sie jak jakis nacpany...sklecic zdania nie potrafi tylko ciagle ten jego glupkowaty chichot :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten bednarek
zamiast tego dziecka powinni wygrac my myself and i...a to dziecko to sporo sie musi jeszcze nauczyc uwazam ze takie dzieciaki nie powinny brac w ogole udzialu w tym programie!!!!wygrała i kupi dom...phhhiii inni wydaliby ta kase na swoj rozwoj a ona na dom i skrzypce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie bednarek moze byc nawet nacpany aby tylko spewał tak swietnie jak w pierwszych wystepach a dziewuszka... no ok wygrała i niech kupi ten dom dla rodziców, i te skrzypce, ale co dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YYYyyYyy bu
o co kurwa chodzi z tym bednarkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efewfrrffv
No tak, bo takie dziecko wszystko mówi z premedytacją - wiedziała, że jak opowie o biedzie, to wygra :| jasssne. Od brania na litość mamy już Papierską z Tap Madl. Nie każdy ogląda to posransto, dla mnie zeby te coojowe madl ogladac, to trzeba byc tak zjebanym mozgiem jak te modelki. A Magdzie jest ciezko finanowo i ma racje z tym domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a słuchajcie
No tak, bo takie dziecko wszystko mówi z premedytacją - wiedziała, że jak opowie o biedzie, to wygra :| jasssne. Od brania na litość mamy już Papierską z Tap Madl. Nie każdy ogląda to posransto, dla mnie zeby te coojowe madl ogladac, to trzeba byc tak zj**anym mozgiem jak te modelki. A Magdzie jest ciezko finanowo i ma racje z tym domem No ja wiem, dlatego z ironią mówiłam o tych oskarżeniach o "branie na litość" przez Magdę. Mam nadzieję, że ta ironia została dostzreżona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnioslam wrazenie, że bednarek jest zbyt pewny siebie, wkurzaly mnie te jego cwaniackie usmieszki, co nie oznacza, że talent ma ale wolę lisieckiego od niego, jest skromny i nie ukrywa swojego wstydu i stresu co rzadko sie zdarza ciesze sie ze mala dziewuszka wygrala. na śpiewie sie nie znam, ale jej glos uwazam za rewelacyjny i niech sobie kupi te skrzypce! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu w sumie nie chodzi o litosc, tylko co pozniej bedzie sie dzało... bednarek nagra kolejna płyte, a dziewuszka kupi dom... sami ocencie w tym momencie jaki jest cel tego programu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×