Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parafka

blagam, pomozcie mi...

Polecane posty

Gość parafka

poszukuje pilnie tytulu i autora sztuki z ktora mialam do czytania jakies 15 lat temu. zapamietalam tylko tyle, ze aktorzy graja na scenie i dolaczaja do nich siedzacy wsrod publicznosci i jeszcze, ze ich imiona byly z terminologii lacinskiej - chyba nazwy chorob. jesli mi nie pomozecie, to ja juz nie wiem gdzie i jak do tego dotrzec. moze ktos cos kojarzy prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafka
podnosze bardzo mi zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jeszcze pamiętasz? moze czy autor/ka polska czy obca? jaka gruba? charakter zabawna, historyczna? chodzi mi parę rzeczy po głowie, ale nie wiem czy to jest to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cien cienia
Mi przychodzi do glowy tylko Chory z urojenia Moliera ale watpie, by to bylo to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na www.trampolino.pl do wygrania rewelacyjne nagrody, m. in. ksiązki, muzyka, filmy. sami decydujecie o co gracie! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafka
cholewcia, to bylo tak dawno. przyniosla te sztuke moja przyjaciolka. ale ona tez juz nic nie pamieta, poza tym jest za granica. i najlepsze jest to, ze to byly kserowki!!! wiec nie znam nawet okladki. calosc mogla miec ok 100 stron. smieszne to bylo. jedyny punkt zaczepienia, to te imiona. moze ktos wpadnie na pomysl. prosze... a za dotychczasowe wpisy serdecznie dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafka
to nie chory z urojenia ) tamta sztuka nie byla raczej kostiumowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafka
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafka
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×