Odpowiedz na ten temat

Ciekawe książki

• Julka.a 2009.09.08 [17:14]
    Chciałabym żebyście podały mi jakieś propozycje ciekawych wciągających ksiązek o współczesnych kobietach Coś w stylu "dziennika bridget jones", "Zakazane gry" czy "pudełko ze szpilkami" Chodzi mi po prostu o książki o ciekawej współczesnej tematyce usmiech.gif nie koniecznie ze szcześliwym zakończeniem usmiech.gif Z góry dziękuje usmiech.gif

• kwiat pustyni polecam 2009.09.08 [17:15]

• wsdxcerfvythbnikj 2009.09.08 [17:15]
    toksyna,pamietnik narkomanki,dziei z dworca zoo,zmierzch
  • Julka.a 2009.09.13 [11:19]
    dziekuje fruttis999 usmiech.gif znalazlam kilka fajnych ksiazek smiech.gif juz zabieram sie za ich czxytanie usmiech.gif pozdrawiam usmiech.gif !!!

• syska87 2009.11.02 [17:24]
    Ja polecę książkę, ale nie kobiecą a dla kobiet: "Mężczyzna zmiennym jest" - zamówiłam ostatnio na goneta.net i przebrnęłam w dwa wieczoryusmiech.gif Bardzo ciekawa, relaksująca pozycja dla kobiet na jesienne wieczoryusmiech.gif No chyba, że którąś z pań nie interesują mężczyźni i ich wewnętrzne, dla nas często banalne rozterkiusmiech.gif Ja osobiście polecam, mnie się to czytało bardzo fajnie i przyjemnie
  • jagodzia 2009.11.18 [12:03]
    polecam "Dom nad rozlewiskiem" Małgorzaty Kalicińskiej - po książkę sięgnęłam pod wpływem... serialu i jestem nią mile zaskoczona. ja akurat kupiłam na merlinie: http://merlin.pl/Dom-nad-rozlewiskiem_Malgorz ata-Kalicinska/browse/product/1 ,512294.html w sumie jest to jednak cykl kilku opowiadań (zdaje się, że wszystkie są tam dostępne) - będzie więc akurat jak znalazł na długie jesienne (lub już zimowe) wieczoryusmiech.gif
  • lindzik 2010.03.15 [16:14]
    A o czym jest tak mniej więcej ta książka z goneta.net? Ebooki to w sumie nowa forma literatury - tak mawiają. Bardzo zachęcająco brzmi tytuł, a jak to taka dobra rzecz to może faktycznie warto przeczytać. A mają tam jeszcze coś godnego polecenia? Chodzi mi o inne pozycje, jakbym zamawiała, to pewnie kilka książek, nie będę się przecież rozdrabniać.

• japsio 2010.03.23 [21:50]
    Polecam "Porady na zdrady" Popowskiego i Koniecznej
  • nadzieja86 2010.03.27 [10:28]
    Przejdź sobie na temat fantastyczna książka tam wypisałam wczoraj trochę tytułów książek,ale na różny temat.Mimo to są bardzo ciekawe,wciągające-polecam!!!
    8.03.2010r.Aniołek(Kinga) Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,ale daje więcej światła!
  • DecoymMarysi 2010.03.27 [12:01]
    Szukacie ciekawych ebooków, a może audiobooków?
    Tu znajdziecie wiele różnych!
    http://chomikuj.pl/?page=192004
    ZAPRASZAM!!!
  • wiewiórka97 2010.03.31 [09:51]
    Ja polecam książkę Ady Martynowskiej pt. "karpie, łabędzie i Big Ben", która jest bardzo w stylu bridget jones. Z tą różnicą, ze opowiada perypetie Polki mieszkającej w Anglii. Poza tym też jest bardzo zabawna, jest w niej wątek uczucia itd.

• Kruszynka88 2010.06.05 [09:55]
    Hejusmiech.gif ja polecam książki w wydawnictwa literatura w spódnicy. Kilka książek znajdziesz na tani-antykwariat.pl. Znajdziesz tam również sporo książek Joanny Chmielewskiej i Aghaty Christieusmiech.gif
  • śliczniotka 2010.07.10 [21:15]
    Światło moich oczu.

Kwiat pustyni.

Biała Masajka.

nie jestem z porcelany, ani lalką. rozum nie śpi.
  • SOWICZKA 2010.07.18 [01:08]
    Blondynka śpiewa w Ukajali.

• mambineczka 2010.09.01 [17:12]
    Debiutancki kryminał Krzysztofa Gawkowskiego.

Doskonale przedstawiona fikcja literacka w którą wplatają się najróżniejsze wątki które scala główny bohater Franz.

Książkę czyta się niesamowicie lekko.
    jestem pod dużym wrażeniem autora.

Niesamowite zakończenie.

Głowę Franza przeszył nagle chwile zamroczony, nie wiedząc, skąd wraca ani dokąd idzie. Oparł się o ścianę, na której wisiały strzępy plakatów i kartki z ogłoszeniami. „K**wa, chyba muszę przystopować z robotą pomyślał. Wziął głęboki oddech i spojrzał na ulicę. Była skąpana w bladym świetle nocnej latarni, otulona niczym niezakłócona cisza. Sięgnął do kieszeni płaszcza, po czym wyciągnął dość zmiętego papierosa. Odpalając go, zwrócił uwagę na klepsydrę wiszącą na wysokości jego oczu. Zaciągnął się mocno, a potem długo wpatrywał się w zawiadomienie. „Jeremi Kozak, lat 26. Przypomniał sobie, jakieś pół roku temu czytał podobny nekrolog. Chłopak, który wtedy zmarł, był równie młody.
  • mambineczka 2010.09.01 [17:13]
    Debiutancki kryminał Krzysztofa Gawkowskiego.

Doskonale przedstawiona fikcja literacka w którą wplatają się najróżniejsze wątki które scala główny bohater Franz.

Książkę czyta się niesamowicie lekko.
    jestem pod dużym wrażeniem autora.

Niesamowite zakończenie.

Głowę Franza przeszył nagle chwile zamroczony, nie wiedząc, skąd wraca ani dokąd idzie. Oparł się o ścianę, na której wisiały strzępy plakatów i kartki z ogłoszeniami. „K**wa, chyba muszę przystopować z robotą pomyślał. Wziął głęboki oddech i spojrzał na ulicę. Była skąpana w bladym świetle nocnej latarni, otulona niczym niezakłócona cisza. Sięgnął do kieszeni płaszcza, po czym wyciągnął dość zmiętego papierosa. Odpalając go, zwrócił uwagę na klepsydrę wiszącą na wysokości jego oczu. Zaciągnął się mocno, a potem długo wpatrywał się w zawiadomienie. „Jeremi Kozak, lat 26. Przypomniał sobie, jakieś pół roku temu czytał podobny nekrolog. Chłopak, który wtedy zmarł, był równie młody.
  • Śliczniotka 2010.09.01 [23:09]
    Kobieta na krańcu świata.

• Splath 2010.09.02 [12:33]
    Może Król mroku? Niby fantasy ale o współczesnej dziewczynie. Nie jest to radosna książka usmiech.gif

• *Sirocco 2010.09.04 [12:09]
    Aż jestem zaskoczony pozytywnie.Nie sądziłem,ze są tak wspaniale dzialy na forum.Szkoda,ze nie trafiłem 2 lata temu tutaj,uwielbiałem czytac książki.Na dyskusji ogólnej(Dział) wybito mi jak na razie skutecznie.Czytałem wcześniej o ebookach na innym temacie.Jak można sie tego nauczyć?Moze jakies wskazówki.Proszę.kwiatek.gif
    <stopka> </stopka>
  • Śliczniotka 2010.09.05 [16:28]
    Diuna.

• super optyk 2010.09.07 [20:39]
    Polecam -- I W OGÓLE -- Artura Wieczyńskiego. Mocna !
  • Śliczniotka 2010.09.16 [00:50]
    Krucha jak lód.

• wiewiórka97 2010.09.16 [10:10]
    "Juliet, naga" Nicka Hornby
  • SŁOWICZKA 2010.09.17 [17:41]
    Wyszłam z krainy ciszy.

Młoda dusza
  • conisia 2010.11.26 [13:28]
    Ostatnio szukając czegoś ciekawego co mogłabym czytać podczas leżakowania w szpitalu znalazłam nietypową pozycję "Goły" R. Katarzyńskeigo. Z opisu wynika, że jest to książka charakteryzująca się szczególnym poczuciem humoru co bardzo mi odpowiada: http://www.goneta.net/sklep/product_info.php? cPath=22&products_id=106 Czy ktoś z was może czytał coś tego autora?

• m.lena 2010.11.26 [21:04]
    A czytałaś coś Justyny Szymańskiej? Mi ostatnio wpadła w ręce "A wlaśnie że tak!" i połknęłam w jeden wieczór rycząc ze śmiechu. Wczoraj kupiłam w necie jej dwie inne książki i już sobie ostrzę zęby. Fajne jest też "Jedz. módl się, kochaj" Elizabeth Gilbert, na podstawie tej książki leci w kinach fim z Julią Roberts, ale książka bardziej mi się podobała. Film trochę nudny.
  • hjauwy 2010.12.10 [21:18]
    Szarlotka z ogryzków.
  • veressa 2010.12.11 [02:26]
    ja polecam " dziennik nimfomanki" naprawde ciekawa książka, z każdą strona bardziej i wcale jej głównym przesłaniem i tematyką nie jest seks, tylko właśnie zagubienie i szukanie uczuć .

polecam grocholę : "nigdy w życiu"
    zbiór opowiadań: " upoważnienie do szczęścia" i nagrodzone utwory " pozwól mi odejść" , " kot mi schudł"

czytałam kiedyś książke co wpadła mi przypadkowo w rękę : " hallo wikta" o żonie gankstera i muszę przyznać że niezła nawet.

" 11 minut" też dobra trochę podobna do dziennika nimfmanki, ale daje troche do myslenia o różnych sferach zycia.

• lolo12345667890 2010.12.11 [14:03]
    wybacz,ale bede ci mowila skarbie -federico moccia
    nicholas sparks - i wciaz ja kocham albo ostatnia piosenka
    erica spindler - zakazany owoc

to sa moje ulubione ksiazki usmiech.gif
  • WSZYSTKIE autorstwa 2010.12.11 [14:09]
    Eric Emanuel Schmit Paulo Coelho i Doroty Terakowskiej oraz Manueli Gretkowskiej

a takie przyjemne i proste Grocholi.
  • Evelina&amp;lt;3 2011.01.10 [19:44]
    Niedawno pojawiła się pierwsza książka Darii Saj "na papierze" pt. DARIOLOGIA. Jeśli ktoś czytał "Pozdrowienia z Kuala Lumpur" jest to okazja, by bliżej poznać autorkę. Jeśli ktoś nie zna jej twórczości jest to okazja, by "wniknąć" w świadomość, myśli i uczucia kogoś niezwykłego. Polecam. Będzie o niej głośno!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...