Odpowiedz na ten temat

Co czytać

• Sylwia2599 2016.09.26 [15:25]
    Jakie książki polecacie przeczytać. Ostatnie dni nie mam co robić i mam ochote coś poczytać polecicie coś?
  • MatkaBeatka 2016.09.27 [21:00]
    Jasne, jutro jest nowa książka Oates, tytuł to Ofiara. Jak nie chcesz się nudzić z książką to polecam Ci ją kupić. Jak masz pod nosem Empik, Matras, albo inną, mniejszą księgarnie to sprawdź, powinna być usmiech.gif
  • Turkuć 2016.09.27 [21:03]
    Obcy w obcym kraju - Robert A. Heinlein
    Zmagam się.
  • Łukasz831001 2016.11.23 [14:18]
    Ja osobiście uwielbiam czytac przewodniki, zawsze zamawian na http://bonito.pl/ tania księgarnia internetowa i tanie książki, zawsze jakieś promocje i rabaty. Polecam Wam skorzystac zaopatrując się w prezenty mikołajkowe i bożonarodzeniowe.
  • ramonezzska 2016.11.24 [12:28]
    Jesienią najlepiej czytać albo kryminaly, albo poezje albo opowiadania róznego rodzaju. Co do poezji to Poniedzielski teraz wydał książkę pełną swoich wierszy, jest świetna usmiech.gif Dla osób lubiących powazne podejście do relacji międzyludzkich, emocji, dramatów i ogólnie życia to polecam Rose Tremain ! i jej "Lato zimą i inne opowiadania", teraz jakoś bardzo tanio można ją dorwać w internecie usmiech.gif
  • gość 2016.11.27 [22:00]
    Czhytac Maggie Stiefvater i jej ksiazki o wilkołakach ! usmiech.gif i najnowsza w szczególności, "Grzesznik" usmiech.gif polecma jako fanka fantastyki i Maggie
  • pochopna 2016.11.28 [09:25]
    Mam nadzieję, że o wilkołakach te książki powstają lepsze niż o wampirach.
  • martynapliszka 2016.11.28 [20:58]
    kryminałów i thrillerów rozmaitych jest teraz wysyp na jesien, mysle ze wartp poświęcić im czas usmiech.gif ja lubie ksiązki, których "koniec" jest nieprzewidywalny usmiech.gif i taka własnie okazała się ISTOTA ZŁA - http://www.empik.com/istota-zla-d-andrea-luca ,p1128888213,ksiazka-p droga nie jest, godne uwagi są zarówno wersja klasyczna jak i audioboook , a dodac trzeba, że czyta Przemysław Bluszcz, który bardzo pasuje do tej ksiazki głosem!!!
  • gość 2016.12.30 [19:18]
    czytać KOLONIĘ MARUSIA Sylwii Zientek, wydawnictwo W.A.B.
  • gość 2017.04.19 [08:35]
    z oczekiwanych knig to czekam na zbiór felietonów masłowskiej !!!
  • gość 2017.04.19 [08:39]
    Kryminały Kasi Puzyńskiej pierwsza część to Motylek. Wciągające z tłem obyczajowym, polecam☺
  • gość 2017.04.21 [13:17]
    Czekam na zapowiedzianą niedawno książkę „444” Marka Siembiedy (niestety nie pamiętam teraz jakie to wydawnictwo) – mroczna historia, romans, zagadka z przeszłości mająca znaczenie w przyszłości, licze na konkretny thriller osadzony w różnych wiekach, co zawsze dodaje smaczku jeśli lubi się historię. Mam nadzieje, że dostarczy emocji przy czytaniu.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...