Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ga_ma

Cytaty z książek, piosenek, filmów...

Polecane posty

Gość ga_ma

Czy przyczytaniu jakieś książki, oglądaniu filmu czy słuchaniu piosenki jakoś w pamięć wrył wam się jakiś cytat? Ja mam takich bardzo wiele... m.in. ,,Życie przewaznie jest smutne, a zaraz potem się umiera" ,,Boże, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies." ,,Płakac trzeba w spokoju. Tylko wtedy ma się z tego radość" J.L. Wiśniewski "Samotność w sieci". Podzielcie sie swoimi ulubionymi, waznymi dla Was cytatami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jusz tszeci top na ten
tem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga_ma
to nic... bedzie czwarty.wolny kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ga_ma
No więc...? Podzielmy się mądrościami z książek, filmów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Moje serce obawia sie cierpien. Powiedz mu, ze strach przed cierpieniem jest straszniejszy niz samo cierpienie. I ze zadne serce nie cierpialo nigdy, gdy siegalo po swoje marzenia, bo kazda chwila poszukiwan jest chwila spotkania z Bogiem i Wiecznoscia.\" /Paulo Coelho \"alchemik\"/ \"Im wiecej jest rzeczy, w ktore potrafisz wierzyc, tym bardziej interesujace jest zycie.\" \"Byc sprawiedliwym to najtrudniejsza rzecz na swiecie.\" \"Nie przejmuj sie zbytnio tym, co ludzie powiedza. Rob, co ci sie w zyciu podoba, jesli tylko bedziesz mogla potem w lustrze spojrzec sobie w twarz.\" /L. M. Montgomery \"Czary Marigold\"/ \"Na tej ziemi sa cudowne istoty, ktore chodza, udajac ludzi.\" /F. Flagg \"Smazone zielone pomidory\"/ \"Wiesz, co sie dzieje, kiedy kogos zranisz? Kiedy kogos zranisz, zaczyna Cie mniej kochac. Taki skutek maja nieostrozne slowa. Ludzie zaczynaja cie mniej kochac.\" \"Atmosfera byla gesta od mysli i rzeczy do powiedzenia. Ale w takich momentach mowi sie tylko Male Rzeczy. Duze Rzeczy sa schowane w srodku, nie wypowiedziane.\" /Arundhati Roy \"Bog rzeczy malych\"/ Aha, i jeszcze jeden klasyk: \"Na zawsze stajesz sie odpowiedzialny za to, co oswoiles.\" /A. de Saint-Exupery \"Maly ksiaze\"/ Chcialabym, zeby kazdy o tym pamietal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staś
"Młode wino należy lać do nowych bukłaków" /Pismo Święte/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"trwaj chwilo jesteś piękna\" tytuł książki był chyba \"trwaj chwilo \"wieki temu czytałam w niebieskiej okładce ale ten tekst mi się podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"trwaj chwilo jestes piekna\" to cytat z FAUSTA Goethego...... gdy głowny bohater wypowie te słowaa pochlonie go diabeł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ulubiony
"Powymyślaliśmy gry, żeby łatwiej zapomnieć o tym, że zapomnieliśmy sie bawic. Bawić się - czyli robić coś dla samego robienia" "Ptasiek" William Wharton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się strasznie podoba wiersz Anny Świrszczyńkiej \"nie narodzona\" a zwłaszcza pierwsza zwrotka tego wiersza \"Jestem jeszcze nienarodzona, na pięć minut przed narodzeniem. mogę iść jeszcze cofnąć w swoje nie narodzenie. Oto już dziesięć minut przed, oto już godzina przed narodzeniem. Cofam się, idę, w swoje minus życie.\" też mi sie strasznie podoba \"Tutaj juz umiera moje nieistnienie nieważną śmiercią matematycznej fikcji.Nieważną jak bylaby śmierć mojego istnienia,gdybym się urodziła naprawdę.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król Artur
" TY stara dupa jesteś" Boguś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kiedy zasieje się ziarno niepewności, to prawie zawsze puści ono pędy\" \"Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.\" \" Nawet dziwna miłość jest lepsza od braku miłości...\" \"Nadzieja to dobra rzecz, może najlepsza ze wszystkich, a to, co dobre, nigdy nie umiera...\" Wszystkie cytaty z książek Stephena Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulubiony cyctat jak w stopce ;) ze Sto Lat Samotnosci; mam ich jeszcze wiecej, tych ulubionych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisia
"Cierpienia młodego Wertera" ... niektóre lektury są naprawde dobre CYTAT: "100 we mnie rządz, 100 uczuć, 100 uwiędłych liści"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEGO SZUKALAM!! :) Fajne cytaty i czesc sobie odpisalam i wielkie dzieki podaje kilka moich ulubionych: \"Prawdziwy Przywodca nie moze prowadzic, wtedy kiedy sam nie wie gdzie jest wyjscie\" \"Strach puka do drzwi, Wiara otwiera.. a za drzwiami nie ma nikogo\" \"Kazde nowo narodzone dziecko, swiadczy o tym, ze Bog nie traci nadzieje i wiare w czlowieka\" \"Nie przejmuj sie porazkami! Przejmuj sie szansami ktore tracisz, jesli nie probujesz\" Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEGO SZUKALAM!! :) Fajne cytaty i czesc sobie odpisalam i wielkie dzieki podaje kilka moich ulubionych: \"Prawdziwy Przywodca nie moze prowadzic, wtedy kiedy sam nie wie gdzie jest wyjscie\" \"Strach puka do drzwi, Wiara otwiera.. a za drzwiami nie ma nikogo\" \"Kazde nowo narodzone dziecko, swiadczy o tym, ze Bog nie traci nadzieje i wiare w czlowieka\" \"Nie przejmuj sie porazkami! Przejmuj sie szansami ktore tracisz, jesli nie probujesz\" Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisia
"Widzisz ja niestety posiadam wiele wad, np. kieruje się emocjami i przez to kiedys dostane kopa. Szczególnie jesli chodzi o takie sprawy jak miedzy nami.Ale plus jest jeden tej całej sytuacji...po raz pierwszy powiedziałam co czuje nic nie ukrywając" cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisia
...ten ciąg dalszy dopiszę kiedy indziej...jeszcze nie...teraz, a póki co inny cytat zapuszę "Bo to jest w tym wszystkim najstraszniejsze, że ukochana osoba jest w nas, staje sie częścią nas i nie mozna jej od tak wyrwać"...z ksiażki "Bo to jest w miłości najstraszniejsze" N.Muller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapomniane....
"co mogłem to załatwiłem" "jedną, wozem jestem" "-węgiel to nisamowite, a skąd Pan bierze węgiel? -zasadniczo to z Węgorzewskiej -a nie boi się Pan tak ten węgiel wozić? -strach jest ale zasadniczo zawsze staram się mieć kwit"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat z piosenki Republiki \"Moja Angelika\": aniołom skrzydła płoną a one ciągle jeszcze lecieć chcą i w zakochaniu swym spadają w niebo aż na dno już tylko moja bądź zapomnij o tym jak aniołem byłaś tam... wonderfullllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciele to ludzie. którzy pytają jak minął dzień, którzy podają Ci paczkę chusteczek gdy płaczesz, którzy o północy wpuszczają Cie do swojego mieszkania, pija z Tobą wódkę a potem ścielą dla Ciebie łóżko na nocleg, którzy przed podróżą mówią Ci \"Uważaj na siebie\" którzy o 2 nad ranem podnoszą słuchawkę telefonu i słuchają jak przeklinasz życie... Wiśniewski chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisia
Fajnie,że ktoś coś napisał ... ;D...bardzo zadowolona !! "Takim jestem; takim być chcę: was niech diabli wezmą!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×