Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

tam już się zacięło:o zatem tu skrobnę mniej więcej to samo;) nasila mi się ból głowizny, chyba przez ciśnienie które idzie w górę:o dlatego już dziś nie posiedzę. mam nadzieję, że znajdziecie link na @ i, a może przede wszystkim chęć, by zameldować się tutaj. co nam szkodzi zobaczyć jak nam tutaj będzie szło, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie się, do jutra, mam nadzieję, że już tu będziecie:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem. fajnie, że Wy jesteście:) jak się będzie zacinać to się wścieknę:o zajrzyjcie do gara, bo zaraz usunę fotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze wpisy ukazały się od razu, teraz po wysłaniu musiałam odświeżyć stronkę i wskoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix - nie kracz :P:D ❤️ Melduje sie wieczorkiem i dopiero teraz bo zaśliptana cały dzień byłam i cały dzień przespałam Już jest troche lepiej nawet kolacje zjadłam Zobaczymy jak będzie. Temat forum bardzo mi sie podoba Zulko bardzo dziękuje za inicjatywe ❤️ 👄 Ja nie chciałam sie włączać bo tak okropnie marudziłam ostatnio że do dzisiaj jest mi wstyd. Myśle że możemy tu zostać a jak to się nie powiedzie to spróbujemy na Vanilkowej plaży ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko, a czemu nie? W końcu Pan Jan wiedział, że jest fotografowany, pozował inawet Cie objął :D...ja tam bym się pochwaliła przed innymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje, że dostałam certyfikat zdrowia od pani Metabolik Wycofała mi jeden lek, pozostały mi dwa: jeden od ciśnienia i drugi od cholesterolu -oba w najniższych dawkach. Pani Metabolik potwierdziła moją teorię łańcuszka dolegliwości po przymusowej menopauzie. Potwierdziła że jesteśmy wyjątkowo narażone na nieoczekiwane "awarie" narządów wewnętrznych. Nie powiedziałam jej o jeszcze jednej mojej teorii: że błona śluzowa potrafi wędrować po całym organiźmie. Atakuje nie tylko macice (endometrioza) i jajniki (polipy, cysty, torbiele) ale wędruje też po jelitach (ja jestem tego przykładem) i po płucach i innych narządach. Którakolwiek z nas miała polipy i torbiele - powinna szczególnie kontrolowac miejsca gdzie lubią zagnieżdżać się polipy. My to robimy, kontrolujemy. Naszym zadanie jest teraz pilnowanie naszych Córek i innych bliskich nam kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix raz przechodzi od razu, innym razem trzeba odświeżyć strionkę i post już widać a pan J. faktycznie pozował i obejmował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo masz rację, wszczepy endometrialne można znaleźć w miejscach tak odległych od źródła, że wierzyć się nie chce, tak jak napisałaś np. w płucach:o sama takie miałam w zatoce Douglasa, ale ta jest blisko:P w ogóle nie miałam pojęcia o tej zatoce;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko! super! :D:D:D piękna z Was para :D:D:D ❤️ ❤️ ❤️ bałaś sie do niego przycisnąć :P na dystans Go wzięłaś :D:D:D Pamiątkowe zdjęcie - nie gniewaj sie - zapisałam sobie bo bałam sie że usuniesz. Przyrzekam że nie opublikuje na fejsie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo masz rację trochę się zdystansowałam;), koleżanka tuliła się ile wlezie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×