Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytanie, to lubię

Polecane posty

zapraszam, zobaczymy na ile nam wystarczy ta odsłona bez zacinania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe fisiuje, pierwszy post przy zakładaniu wątku pokazał się jak trzeba, kolejne wchodzą z opóźnieniem - ostatni popycha przedostatni:P ciekawe czy tak zostanie, czy tylko przez chwilę tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spadam, mam nadzieję, że tu traficie. trzymajcie się papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się ija :) z kawunią (_)(_)(_)(_)(_) z nowego ekspresu bo stary po 8latach zrobił się tak leniwy ze wczoraj podła decyzja o nowym ..no ijest :) dodam że kupno bardzo bolało portfel no ale co się nie robi dla smaku kawy :D Zulko.. trzymam kciuki za jak nalepszy wynik badania to super badanie bardzo dokładne ❤️ Beatulko.. serdeczne dzięki za anioły 👄 Vanilko..juz wrociłaś ?to opowiadaj co i jak było ... Terix.. no i jak badanie wynik ? U nas badanie na HCV jest ok. uf całe szczęście :D teraz nadal musimy czekać by zrobić nastepne USG by porównać :O Fruwająca .. czy wiesz już coś w spr.M Plotko ..choć na kawunie :) Daisy ..choć na kawunie :) Teklo.. gdzie wczoraj byłaś ? Wszystkim miłego dnia jest pięknie i slonecznie trzeba korzystać kochane :) Bastylko.. czekamy :) Pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym "pokoju" - Zulko dzięki za dbałość o nas :) ❤️ ❤️ ❤️ Pokój świeżo malowany akurat na święta w sam raz :D Orsejko dzięki za kawusie ❤️ - wczoraj byliśmy u znajomych w Porąbce. Wrócili właśnie z kraju Bastylki ;) A propo święta: BeTulko - biały barszcz nie ma nic wspólnego z żurkiem. Ludzie mylą lub uważają, że to to samo. Żurki robione są na zakwasie. Biały barszcz nie jest robiony na zakwasie, lekko zakwasza się cytryną, kwaskiem i zabiela kwaśną śmietaną, lub niektórzy robią na kwaśnej maślance. Smak białego barszczu poznałam w dzieciństwie na wakacjach we wsi Osiek między Kętami a Zatorem. I kiedy Vanilka podała mi przepis na biały barszcz - żurku już nie gotuje :P A podaje się go tak jak zurek: z jajkiem, kiełbaską, ziemniakami. Ploteczko - nie umyłam okien :P Mogłam w łykend bo była bardzo ładna pogoda ale wyjeżdżaliśmy i nie było czasu ;) Dzisiaj pogode mamy słoneczną - może dzisiaj(?) I troche kanapek na śniadanko: https://www.jemdrugiesniadanie.pl/images/aktualnosci/jem-drugie-sniadanie-wiosenny-konkurs-pajacyka-rozstrzygniety-5.jpg 🌻 http://1.bp.blogspot.com/-f-yh7qrsq-o/UdOP2uOhluI/AAAAAAAAAc0/GZ0wz1170Po/s1600/Zdj%25C4%2599cie0152.jpg Miłego dnia! 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry No widzisz Teeklo, u nas w domu zawsze jadało się barszcz biały na zakwasie :-D. A taki barszcz który opisujesz to poznałam dopiero gdy Vanilka podała przepis :-). U mnie się nie przyjął choć mnie bardzo smakował. I przypomniałam sobie jak babcia od sąsiadów ;-) robiła swoim wnukom barszczyk ogórkowy, który u nas był po prostu zupą ogórkową :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nic nowego nie mogę napisać, źle się czuję, jutro robię ponownie wyniki, bardziej rozszerzone. Poprzednie wyszły kiepskie. Podejrzenie zatrucia:( Spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że trafiłyście do nowej czytelni Teklo za śniadanko wielki buziak 👄 Orsejko kciukasy za poprawę wyników Twojej c włączone non stop:) Terix niedobrze no:( czy to leki tak zadziałały szkodliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka, u mnie w domu zawsze był biały barszcz gotowany na białej kiełbasie zabielany, u teściowej natomiast żurek na zakwasie. i do tej pory wolę barszczyk mojej mamy, a żurku nie lubię, przeszkadza mi ten posmak zakwasu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama nie jest wyśmienitą kucharką, więc pewnie ten jej biały barszczyk też nie jest książkowy, ale mnie jedzony raz do roku smakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz się pożegnam, jutro musimy wcześnie wstać, żeby przed 6 wyruszyć. dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wyjeżdżasz tak wcześnie rano Zulko? - czy czegoś nie doczytałam? Powodzenia! ❤️ ❤️ ❤️ Terixiu - strasznie mi przykro że tak Cię powaliło ❤️ mam nadzieje że będzie wiadomo chociaż z jakiej przyczyny ❤️ Ja jutro jade na 9.00 do endokrynologa z opisem USG tarczycy. Mam nadzieje, że nic się nie pogorszyło bo zepsułoby mi to święta. Mam lekką niedoczynność i wolałabym żeby tak zostało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zostawiam kawusie i herbatke,zapraszam. Teklo Zulka jedzie raniutko na badanie z M Zuleczko trzymam kciuki zeby badanie wyszło dobre,zebyscie znlaezli przyczyne mimo wszystko,od tego zacznie sie prawdziwe leczenie. Teklo oby wizyta wypadła pomyslnie. Terix napisz cos wiecej co sie dzieje? Orsejko kiedy teraz robicie kontrolne dalsze wyniki? Pamietaj aby c nie jadła nic cięzkiego,nic smazonego bo to psuje wyniki.Napisze tylko ze jestem opózniona ze świetami,piec zaczne dopiero w piatek,w sobote bedzie córka poswięca koszyczki i pomoze,ja bardzo nie moge dalej ręka funkcjonować.A zabiegi dopiero za miesiąc. Cięzko mi ,ale daje jakos radę.Nie moge tylko najgorzej korzystac z laptopa. A tak to powoli lodówka sie zapełnia,jutro pewnie kupimy wedliny,tylko tak mysle gdzie to wszystko pomieszczę.Muszę zrobic selekcje co mozna wynieść do piwnicy. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Beatulka ..sliczne dzięki za anioły niech jadą z Zulkami ❤️ Kawunia podana przypominam i chwale nowy ekspres (_)(_)(_)(_)(_) :D :D :D Zulka ..Szerokiej drogi i powodzenia ❤️ Teklo.. zulka pojechała do duzej wsi na badanie ..trzymajmy kciuki itd. Terix.. a to się porobiło :O ❤️ Beatulko.. moi rodzice zawsze żurek do pewnego czasu kiedy to dzieci czyli my nie chciały jeść i padło na barszcz ...a ostatnio to już i barszczu tylko ciut się robi dla tradycji dla rodzicow bo nasze dzieci to już wogole :O W tym roku na sniadanie idziemy do B .mialam robić ja( ustalone przez rodzicow) ale B z B zaprosili i B powiedział basta ! dlaczego ciągle ja mam wszystkim słuzyć :D . Vanilka... pewnie już w domu ..prosimy o meldunek :) Dobrze że wczorajszy dzień mamy za sobą bo już uszy bolą od teorii ..ludzi niezrównoważonych :O:O :O Fruwająca jak tam prace ogródkowe no i co po wizycie u dokt. z M Daisy ..Plotka ..a co z wami !!! Wszystkim miłego dnia 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ dzięki za kawusie Plotko ❤️, Orsejko ❤️ Dzięki za informacje - przeniosłyśmy się i zapomniałam o wyjeździe Zulki. Ciesze sie, że anioły są znowu z nami. Tym razem wysyłamy je do czuwania nad Zulkami ❤️ Prędziutko śniadanie i zbieram sie do wyjścia http://sense-of-taste.com/wp-content/uploads/2013/07/Kanapki-z-w%C4%99dzonym-%C5%82ososiem-i-kwa%C5%9Bn%C4%85-%C5%9Bmietan%C4%85-3.jpg 🌻 http://greenlife.com.pl/wp-content/uploads/2014/03/Fotolia_46122625_Subscription_Monthly_M.jpg 🌻 https://3.bp.blogspot.com/-BqX0GKc7d0U/Vzgngtqu0EI/AAAAAAAACcA/6bdF_dHqNxUVx1rygO_od1hXCYQPByIVACKgB/s1600/IMGP6913.jpg Miłego dnia! ❤️ Terixiu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i Ja :D Orsejka z wynikami M u doktora 18 po świętach :) Ogródkowe prace trwają, właśnie dzisiaj dokupiłam róże, a pogoda do bani :P Wczoraj było pięknie więc do wieczora coś tam grzebałam, dzisiaj zimno Terix kuruj się święta za pasem 🌼 Zulka wiem co przechodzisz trzymam mocno kciuki i będzie dobrze, musi być ❤️ Teekla z tarczycą będzie ok :classic_cool: Betulka, Plotka 👄 Miłego popołudnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popołudniowo Zulko ,Teklo, Terix zdawajcie relacje,jak sytuacja po badaniach. Fruwająca u mnie nawet zimno,piec działa bo inaczej sie nie dało,malzyk tylko miedzy deszczami skosil trawe. A w sumie jeszcze niewiele zrobiłam,jakies zakupy,umyłam łazienkę na górze. resztę sprzatania zostawiam na jutro.Jeszcze musze rano jakąs wędline dokupić.Nie moze zabraknąć. A pogoda dobija,zamiast słońca -deszcz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko fajnie ze podoba Ci sie nowy ekspres,ja nawet nie kupuję, jestem jakos przyzwyczajona do zwykłej sypanej kawy.Jak pije to tylko taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam na rynku,ludzi duzo,zieleniny tez,lubie ten okres.Ale na zakupy warzyw jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się popołudniowo na capucinku (:P - zawsze u nas (w Czytelni) stoi dobry ekspres i filiżanki przecudnej urody ;) ) Troche się nasiedziałam u endo bo byłam 14-ta ale spoko, o 12.00 było po wszystkim. Tarczyca ma się bez zmian czyli jest dobrze, czyli pozostaje przy "eutyroxie"50mg Moja małżowina bierze 25mg Następna kontrola 21 listopada. Piź*dziło dzisiaj okrutnie wydmuchało mi łepetyne - wezme na noc dwie aspiryny. Musze być w formie na święta. A i jutro mam miłe spotkanie z bratnią duszą - nie chce być uśliptana jakimś katarem. Fruwająca lubisz zapach ziemi? ❤️ A kiedy Zulki wracają? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Znowu wpadam z przeprosinami,sorry,sorry,sorry. Kompletnie nie panuję nad niczym a czas robi ze mną co chce:p A moje okna w ilości licho wie ilu,ciągle nie pomyte.Nawet nie wiem ile ich teraz mam,autentycznie:p Pierniczę umyję po świętach,nie pytajcie po których;) Zulka Nie tylko kciuki trzymane ale i modlitwa z głębi serca👄 Dziewczynki ja tylko na momencik bo naprawdę prawie w biegu. Ale poczytałam Was Wszystkie wiec mniej więcej jestem na bieżąco.U mnie nic nowego,buziaki i narka. Jakby mi się przepadło to sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Po wczorajszym pięknym dniu dzisiaj też było pięknie ;-) tylko okrutnie zimno. M włączył c.o. bo myślałam,że uświrknę :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×