Odpowiedz na ten temat

Czytanie, to lubię

• Betulka 2017.07.17 [21:16]
    Terixlapka.gif
    Widać Cię na rudo oczko.gif
  • Betulka 2017.07.17 [21:16]
    /znów się zacięło pechowiec.gif
  • Betulka 2017.07.17 [21:17]
    i jeszcze raz
    q
    w
  • Betulka 2017.07.17 [21:18]
    e
    r
    t
    y
  • Betulka 2017.07.17 [21:19]
    u
    i
    o
  • Betulka 2017.07.17 [21:20]
    Już jestem!
  • Betulka 2017.07.17 [21:25]
    No właśnie!
    Poglądy poglądami, nadwrażliwość nadwrażliwością ale kuźwa! - durnowata cafe blokuje i rozwala ewentualne próby dialogu jezyk.gif
  • Betulka 2017.07.17 [21:25]
    no to spokojnej nocy lapka.gifusta.gifserduszko.gif
  • Teekla 2017.07.17 [21:26]
    Ufff Terixiu - kamień z serca serduszko.gif
    ja pisałam tak ogólnie - kada z nas ma coś na "sumieniu" a Ty przecież jesteś regularnie w Czytelni.
    Vanilko - dzięki - ten poradnik z jadłospisem jest bardzo fajny.
    Wydaje mi sie bardzo sensowny napój z octem jabłkowym i cynamonem.
    wołowinka szarpana to pychotka.
    A wiesz, że w wolnowarze można tak robić mięsko indycze?
    jest zabójczo dobre a należy do mięs białych czyli zdrowszych.
    Vanilko - czy byłaś na warsztatach dietetycznych? jadłaś to wszystko? czy sama robiłaś w domu?
    Pewne zasady żywienia warte są przestrzegania.
  • terix 2017.07.17 [21:29]
    Przestalysmy ze soba rozmawiac tylko sie informujemy. Jakims dziwnym trafem wszystkie sa bardzo zajete. Nie wierze ze zadna nie ma czasu by siasc wieczorem pol godzinki i cos napisac. Rozumim przezycia Daisy Zulki. Bardzo wspolczuje. Ale szczerze mowiac nie rozumim Bastylki. Spokojnj nocy
  • Vannilia 2017.07.17 [21:45]
    Robiłam to w domku,później przestałam trochę było stresu ,dlatego wracam do tego bo się fajnie czułam i efekty są nie gwałtowne chudnięcie nawet się cieszy nawet 0,5kg -1kg
    .E-mailowa się kontaktowałam tylko z dietetyczką teraz właśnie pytałam czy mogę zacząć od nowa można powtarzać ,po przerwie tez jeszcze podeślę przepisy
    Schody życia mają cztery stopnie: dzieciństwo, młodość, dojrzałość i starość. Wchodząc ... nie wiesz, na którym stopniu zatrzyma się Twój krok. Ważne żeby tylko każdy przeżyć dobrze.
  • Vannilia 2017.07.17 [21:47]
    Ocet jabłkowy bio i mleko kokosowe kupiłam w rosamnie
    Schody życia mają cztery stopnie: dzieciństwo, młodość, dojrzałość i starość. Wchodząc ... nie wiesz, na którym stopniu zatrzyma się Twój krok. Ważne żeby tylko każdy przeżyć dobrze.
  • Vannilia 2017.07.17 [21:48]
    ja mam parowar w nim robię dużo rzeczy
  • Vannilia 2017.07.17 [21:52]
    Wiecie co kiedyś próbowałam nawet dzwoni do Banderasowej i pisałam smsa ,ale już odpowiedzi nie dostała i dałam sobie spokój.
    Lece się pluskać usmiech.gif
    edytowano 2017.07.17 [22:01]
  • Vannilia 2017.07.18 [07:30]
    Hejka kawusia herbatka i woda z cytryną
    Miłego dniaserduszko.gif
  • Teekla 2017.07.18 [08:07]
    Witaj Vanilko lapka.gif
    sięgam po kawusie cool.gif - dzieki serduszko.gif
    w tym tygodniu wraca na chwile lato.
    Mamy pogodny dzień zaraz wsiadam na rower
    Wypiłam siemie lniane i zjadłam musli - jak wróce zjem II śniadanko oczko.gif
    na które i Was zapraszam już teraz:
    https://www.jemdrugiesniadanie.pl/images/aktu alnosci/jem-drugie-sniadanie-wiosenny-konkurs-pajacyka-rozst rzygniety-5.jpg
    Miłego udanego dnia życzę
    odezwę się później lapka.gifserduszko.gif
    edytowano 2017.07.18 [08:18]
  • Plotka2 2017.07.18 [08:28]
    Witam
    O jak fajnie,jest kawusia od Vanilki,jest kiwi od Tekli,dziękuje
    Nie bardzo sie napycham sniadankiem,bo na 12 mam dentystę
    Potem jade do siostry,biore jakies ubrania do przeróbek,moja maszyna całkiem padła.Bedziemy razem szyły.
    Cieszy mnie wczorajszt dzień,czyli jednak mozna cos napisac by forum nie znikło.
    Tez potwierdzam ze chwilka zawsze sie znajdzie jesli chcemy dalej być ze soba.A mysle ze jednak chcemy.
    Napiszcie czy juz macie zrobione ogórki,ja sie przymierzam i jakos tak mi cięzko ,po prostu mi sie nie chce.
    Juz planuje kiedy to by kupic i konserwowac i kisic.
    Jutro rano musze iść do wampirzyc,musze zrobic badania do sanatorium ,poziom kreatyniny bo w następny wtorek mam tomografie połamańca.
    O próbach watrobowych nawet nie wspomne.
    Orsejko a jak u twojej c juz wszystkie próby w normie?
    Betulko,Terix kiedys pisałyście ze Ty tez z tym walczyłyście,mi ostatnio gastrolog poleciła pic w czasie NLPZ ACC tabletki musujące na kaszel po 1 dziennie,zawieraja jakis składnik który oczyszcza watrobe.
    Rodzinny dopisał mi tez dawke 400 wit E.Ale to na receptę.
    Jakos cięzko mi sie dzisiaj zebrać.
    Teklo przypomnij ile płaciłas za zmiane plomby w 1 zebie?
    Miłego dnia
  • terix 2017.07.18 [09:10]
    Witam w piekny dzien.
    Plotka jeszcze nic nie robilam bo moje ogorki przestaly rosnac. Za zimno. Moze teraz jak zrobi sie cieplej.
    Ja dzisiaj wybieram sie na dzialke.
    Widzisz Plotka wystarczy wspomniec ze forum sie konczy i jest odzew to znaczy ze wszyscy czytaja. Nawet te ktore dawno odeszly. Pozdrawiam Weteranke.
    Milego dnia wszystkim.
    Vanilka dzieki za kawe.
    Tekla dzieki za sniadanie. Zabieram ze soba na dzialke.
  • Teekla 2017.07.18 [13:15]
    Jestem lapka.gif
    - przywiozłam świeży bób.
    Ugotowałam, jeszcze ciepły jest - zapraszam
    (__&&&&&&&&&&__)?
    Ploteczko cena jednej małej plombki u mnie 130 zł
    Co to za tabletki Plotko? i na jakie gastryczne dolegliwości to masz?
    Zamierzam zrobić ogórki (robie wg przepisu BeTuli) ale jak nie znajde przepisu to BeTulke proszę o przypomnienie oczko.gifserduszko.gif
    Ztobie też papryke bo u mnie jedno i drugie chętnie jedzone jest.
    Ploteczko zrobie pod koniec wakacji - jak wróce z urlopu.
    Terixiu - jakby Cie bolały plecy to wołaj - przylece z kopaczką i pomoge oczko.gifserduszko.gif
    edytowano 2017.07.18 [13:16]
  • Vannilia 2017.07.18 [14:58]
    Jeśli macie twaróg niemielony to trzeba go zmielić dwukrotnie.
    0,5 szkl cukru pudru
    0,5kg serka ja miałam z biedronki do serników
    2 galaretki ananasowe lub według uznania
    0,5l wody do rozpuszczenia galaretki
    3 śnieżki na mleko
    400ml mleka zimnego o bitej śmietany
    400gr herbatników
    gorzka lub mleczna czekolada (schłodzona tarta na wiórki na tarce)
    Jeśli macie twaróg niemielony to trzeba go zmielić dwukrotnie.
    Galaretki rozpuścić w gorącej wodzie i odstawić do wystudzenia.
    Zmielony twaróg zmiksować z cukrem pudrem na puszystą masę.
    Śnieżki ubić z zimnym mlekiem. Następnie dodać je do masy serowej i dokładnie zmiksować na najmniejszych obrotach miksera. Teraz stopniowo, po 1-2 łyżki, dodawać zimną galaretkę – ciągle miksując.
    Dno blaszki wyłożyć herbatnikami. Wlać masę serową, wyrównać, posypać startą czekoladą i odstawić do lodówki na kilka godzin aby dobrze stężał ja na górę daje maczane herbatniki w mleku.i na to wiórki czekolady.
  • terix 2017.07.18 [22:10]
    Czesc.
    Jeszcze nie opanowalam jak wstawiac emotikonki. Tekla dzieki za pomoc ale jakos dalam rade. Badz przygotoana bo na pewno poprosze. Chwasty nie proznuja. Ogladam tvn24 i zaluje ze nie moge tam byc. Zycze dobrej nocy.
  • Teekla 2017.07.18 [22:56]
    Terixiu serduszko.gif - też załuje, że mnie tam nie ma
    no i niestety nie mam złudzeń choć chciałabym bardzo mieć nadzieje że oszołomstwo nie zniszczy wszystkiego do szczętu pechowiec.gif
    Vanilko - fajny przepis - dzięki , zapisuje sobie skrzetnie serduszko.gif
    Dobrej nocy Wam życzę lapka.gif
  • Vannilia 2017.07.19 [05:14]
    Cześć kawusia i herbatka ÜÜUUUUUUUU i cappuccino. U mnie tluklo całą prawie noc i lało. Miłego dnia.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...