Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfdfgfgf

Dobra książka - thriller, horror

Polecane posty

Gość gfdfgfgf

Naszła mnie ochota na książkę, przy której będę mieć niezłe schizy :P Co możecie polecić? Niech to nie będzie tylko o jakiś potworach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhiiipus
"Chemia śmierci" gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcvvvvcxvcxvcx
Obecnie czytam "Głębie ciemności" (polecam), a jutro sunę do biblioteki po którąś z podanych przez was pozycję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paul Wilson "Twierdza" Graham Masterton "Wyklęty" S.King "Smętarz dla zwierzaków" na początek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktaaaa
Witam, mój post będzie czystą autoreklamą ale dla wielbicielek mocnych książek może okazać się bardzo pomocny! ;) Mam nadzieję, że nikt nie poczuje się moim ogłoszeniem dotknięty. :) Mianowicie stałam się posiadaczką sporej kolekcji książek, jest wśród nich spora kolekcja kryminałów i horrorów! Szczegóły mogą Państwo znaleźć w podanym linku: http://allegro.pl/show_us...php?uid=2515830 Bardzo serdecznie zapraszam do udziału w aukcjach, książki są bardzo tanie a myślę, że pasjonaci znajdą tam coś Ciekawego dla siebie! :) Jeszcze raz zachęcam do udziału w aukcjach i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam wszystkie Mastertona. SUPER. POLECAM. Zwłaszcza "WYKLĘTY", "Kostnica", "Bazyliszek". Obecnie czytam Robina Cook'a "Kryzys" powoli sie rozkręca. :) Przeczytałam już "Coma" , "Wstrząs", "Toksyna" ŚWIETNE KSIĄŻKI. POLECAM:) PRZECZYTAM WSZYSTKIE ZAPROPONOWANE PRZEZ WAS.DZIĘKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dolina szkieletów" Patricka Carmamna. To nie tylko książka, ale i filmy w internecie, które niesamowicie podnoszą adrenalinę, a do których dostęp można mieć jedynie czytając ksiażkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam książki Lisy Jackson, trzymają w napięciu do końca, i mają ciekawą fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Ja czytam teraz nową książkę S. Kinga "Pod Kopułą" . Po prostu wymiata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japsio
Porady na zdrady Iwony Koniecznej i Marcina Popwskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japsio
Porady na zdrady Iwony Koniecznej i Marcina Popowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod kopułą wymiata jest fantastyczna, tylko zakonczenie nie przypadło mi do gustu, za szybkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
King naprawdę powrócił w wielkim stylu ,ale tak szczerze mówiąc jestem odrobinę rozczarowana( ale naprawdę odrobinę- w porównaniu do tego,co King pisał ostatnimi czasy to niemal arcydzieło:)) Jesli szukasz naprawdę dobrej. zaskakującej książki to "Ibis" Grodowskiego z goneta.net powinien cię zadowolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem zwolenniczką tego typu książek, ale może Ken McClure Ci się spodoba. To jedyny autor piszący thrillery, które mnie zaskakują, a zakończenia wcale nie są przewidywalne. Bardzo podoba mi się w nich to, że są to kryminały/thrillery medyczne, a sam pisarz, jeśli mnie pamięć nie myli jest mikrobiologiem, więc źródło wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Costa93
James Paterson: "Wielki zły wilk" Erica Spindler - "Pętla" i "Stan zagrożenia" Nicci French - "Czerwony pokój" i "W sieci strachu"(nie jestem pewna czy dokładnie pamiętam ten tytuł) Naj! Simon Beckett - "Chemia śmierci", "Zapisane w kościach", "Szepty zmarłych" nie pamiętam autora, ale tytuł : "Skalpel" (thriller medyczny) Póki co, te najlepiej zapamiętałam ;) Ale Beckett według mnie najlepszy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
A ja polecam książke, wprawdzie z innego gatunku, bo reportaż ale świetna - Trzy filiżanki herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teinna
ja mogę polecić "Klub Mefista" - T.Gerritsen "Bez śladu" - Barclay Linwood również "Chemia śmierci"- Beckett może też coś Chattama, ja czytałam "W ciemnosciach strachu" te książki mi przypadły do gustu, ale wiadomo, że różnie bywa, bo np. mnie męczy tak lubiany King .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikipomponik
Śpiąca królewna - philip margolin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikipomponik
O ja właśnie czytam bez śladu :) polecam również bardzo fajną książkę - cudze życie :) tylko nie znam pamietam autorki bo z pamięci pisze :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikipomponik
Już mam - cudze życie - Frederique Deghelt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam, z tych co przeczytałam: Coben - Nie mów nikomu, Obiecaj mi Gerritsen - najlepszy Dawca, niezły Sobowtór, Opary szaleństwa i Grzesznik ok James - Zabójczy żart Cobena i Geriritsen z pewnością przeczytam wszytskie, bo są naprawdę dobre !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×