Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rajstopki pluszowe

Empik- zakupy przez internet.

Polecane posty

Gość rajstopki pluszowe

Czy ktoś z Was kupował książki z empiku przez internet? Czy wszystko było ok? Jaki czas realizacji zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopki pluszowe
Naprawdę jest taniej?? Nie orientuję się jakie są ceny w sklepie, bo chwilowo jestem uziemiona. Czyli co...wystarczy się zarejestrować i kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupowałam i hmmmm....
Generalnie tak, zalogować się i kupować, na pewno jest opcja z dostawą, tylko czy wtedy jest taniej? Nie wiem, bo zawsze kupuję z dostawą do salonu empik, który sama wybieram, więc nie płacę za dostawę i faktycznie jest nieco taniej niż w realu. Dla mnie najważniejsze jest to, że nie muszę wchodzić do sklepu i szukać. Wchodzę, odbieram, płacę, wychodzę i wszystko trwa 5 minut. Niektóre pozycje mają masakrycznie długie terminy wysyłki, inne są w ogóle niedostępne od lat i nie wiem, dlaczego figurują na stronie. Ale ogólnie, jeśli chodzi i bardziej popularne pozycje, to taka forma zakupów mi odpowiada, bo empiku jako sklepu nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
ja zawsze chodzę do empiku bo tam można książke przecyztać za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avonu szukam
Zawsze spoko. Szybko i bez obsuw. Nieco taniej. Najlepiej oczywiście odebrać osobiście. Sami przysyłają maila kiedy można się zgłosić po odbiór. Salon odbioru wybierasz w momencie sk ładania zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny do negocjacji
Ej a widzieliście na facebooku, że mają uruchomić aplikację kupuje.to? To podobno coś jak sklep internetowy/ aukcja internetowa, ale bezpośrednio na facebooku. Ciekawa jestem, czy to się faktycznie przyjmie. Ja z facebooka bardzo dużo korzystam, więc myślę, że może akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoriAnna...
ja kupowalam i zamawialam do salonu bo wtedy odbior jest za darmo, przez internet faktyczni ciutke tansze sa te ksiazki, ja czekaalm tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robię zakupy w Empiku przez net, bo tak wygodniej. Odbieram później normalnie w salonie, żeby nie płacić za przesyłkę. Jeśli śledzicie promocje to naprawdę wychodzi o wiele taniej niż w marketach. Robiłem w ten weekend zamówienia z nowego konta - dawali 20 zł rabatu, a dużo przedmiotów, filmów, zabawek i książek do kupienia nawet bez tego znacznie taniej niż na mieście i w innych sklepach. Inna sprawa, że zawsze mają to, czego po prostu szukam. Wygodnie mi się tam kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zawsze ok, często odbiór kolejnego dnia. W zasadzie to ja kupowałam tam prawie wszystko, łącznie ze sprzętem. Nie wiem, jak długo oni prowadzą market internetowy, ale od ponad pół roku systematycznie robimy tak zakupy, a np. prezenty świąteczne w zdecydowanej większości zamawialiśmy właśnie u nich. Co tutaj dużo powiedzieć - mają bardzo dobre stawki, niektóre filmy czy klocki kupowałam 2-3 razy taniej niż były dostępne w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkich którzy zamierzają skorzystać z pracowniczych programów typu multikafeteria itp. przestrzegam przed zasilaniem w ciemno swoich kont w sklepie empik.com. Lepiej skontaktowac sie najpierw z nimi w celu zweryfikowania czy rzeczywiscie posiadaja dany produkt przed zasileniem konta na stronie internetowej. Sklep ten nie posiada większości asortymentu z działu elektronika, zamówienia zostają anulowane, a zwrot srodkow trafia w formie srodkow elektronicznych i jest sie zmuszonym do dokonania niechcianych zakupów aby te srodki nie przepadly, nie ma mowy o zwrocie gotówki. Po tym jak zdarzyla mi sie taka sytuacja opowiedzialam o tym w gronie znajomych i okazuje sie, że empik.com na potęgę dopuszcza się takich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie też na Livro - przynajmniej jeśli chodzi o książki. Bardzo dużo pozycji w niskich cenach. Można trafić całkiem fajne okazje, a większość premier wręcz rekordowo tania. Ale to sprawdźcie sobie byle jaki tytuł w sieci. Od razu widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarkedo

Livro - chyba mają najtaniej, a przynajmniej na to wychodzi z kilku rankingów. My zamawiamy książki zazwyczaj z netu - wychodzi zdecydowanie najtaniej, no i kwestia dostępności książek. Nie ma takich akcji, że szukam czegoś popularnego, a oni tego nie mają. To mnie zawsze irytowało w księgarniach na mieście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aron

Ja nie polecam Empiku, drogo. I na dodatek zostawione tam pieniądze w większości nie zostają w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
Dnia 29.01.2019 o 15:38, Gość Aron napisał:

Ja nie polecam Empiku, drogo. I na dodatek zostawione tam pieniądze w większości nie zostają w Polsce.

dla Polaków wszędzie jest drogo... Empik posiada bogatą efertę płyt muzycznych i nie tylko, często są promocje, warto z nich korzystac 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxa

też raczej sugeruje empik... jezeli chodzi o ceny to maja czesto takie promocje, ze wlasciwie sa bezkonkurencyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolk2
Dnia 14.06.2019 o 13:55, Gość xxxa napisał:

też raczej sugeruje empik... jezeli chodzi o ceny to maja czesto takie promocje, ze wlasciwie sa bezkonkurencyjni

złote poniedziałki to ich najlepsza akcja obecnie :d ale się dziś obkuuuupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×