Odpowiedz na ten temat

fajne książki

• martaanna 2006.08.29 [13:50]
    co ciekawego czytaliście ostatnio ?
    ja np. Allison Pearson \" Nie wiem jak ona to robi\", świetnie napisana, taka Bridget Jones, której marzenia się spełniły: robi karierę, ma męża i dzieci...ale...
    Ma być ekranizacja niebawemusmiech.gif
    Beata Pawlikowska \"W dżungli życia\", baardzo mądra i szczera, poniekąd autobiograficzna, książka.
    Teraz czytam \"Polkę\" Manueli Gretkowskiej, lektura z gatunku \"zaległych\"oczko.gif

• emenems 2006.08.29 [14:04]
    \" nie wiem jak ona to robi\'- czytałam, bardzo fajne oczko.gif .Mnie ostatnio zauroczyła\"Po prostu raezm\' Gavaldy- zupelnie niebanalna- na długo zapada w pamięć, a obecnie czytam sobie -\"Lolite\' Nabokova oczko.gif

Wzrost 164 cm Waga: 13.06-58 kg 25.06-57 kg 11.07->56 kg CEL UPRAGNIONY ..... - 52 kg
  • martaanna 2006.08.29 [14:10]
    emenems: zobaczymy jak wypadnie filmikusmiech.gif O Gavaldzie nie słyszałam, dzięki za ten trop.
    Na mojej półce czeka \"Cień wiatru\" Zafona, podobno także z rodzaju niezpomnianych lekturusmiech.gif
    Zaraziłam się Pwlikowską, nie zbytnio lubię podróżniczych książek ale sięgnę jednak. Pióro ma fajneusmiech.gif

• martaanna 2006.08.29 [14:12]
    hihi, a moje pióro mnie tu zawiodłooczko.gifoczko.gif sorki za niezamierzony szyk. Pozdro.

• sami wiecie kto 2006.08.29 [14:14]
    wlasnie czytam \"cien wiatru\" polecam
    \"po prostu razem\" rowniez

gdzie spojrze - dokoła...*ch*jnia
  • martaanna 2006.08.29 [14:43]
    sami wiecie kto: dzięki za doping, bo Zafon tak sobie stoi u mnie na półce i stoi....no, to się wezmęusmiech.gif

• gogi 2006.08.29 [17:25]
    "Dom sióstr"- bardzo wciągnęła mnie ta książka. Polecam "5 osób, które spotykamy w niebie" i "Pachnidło"usmiech.gif
  • martaanna 2006.08.29 [17:40]
    dzięki, gogiusmiech.gif podaj proszę autorów jeśli znajdziesz chwilkę. Pozdro.

• Bongo Bongo 2006.08.29 [17:41]
    ja polecam
    OMINĄĆ PARYŻ - Małgorzta Warda
    Świetna, zabawna taka życiowa książka dla każdej z nas i o nas usmiech.gif

Nie umiesz szczęścia zauważyć? Może za wysoko patrzysz?
  • emenems 2006.08.29 [17:53]
    usmiech.gif cieszę się,że mogłam pomóc =)- zawsze do uslug =].Sama bym chetnie cos jeszcze więcej poczytała, ale niestety musze się uczyć na poprawkę... brr.No, to się pochwaliłam oczko.gif ...
    Co do \'cienia Wiatru\'- koleżanka bardzo gorąco mi polecała, ale tą cegłę pochłonę dopiero w październiku =].
    Z moich ulubionych polecam gorąco- oczywiście standardowo\'Samotnośc w sieci\' oraz \'\'zespoły anpięć\' i całą Terakowską- szczególnie \"Ono\' Poczwarke i Tam gdzie spadają Anioły =].Może jeszcze \"jesienną miłość\' , ANioła Stróża -Sparksa.
    Z rewelacji - \'\'Majjada- kobieta Iraku\'=] to tak mi się przypomniało oczko.gif
    \'Love story\' i \'opowieść olivera\'-to E.Segal`a, Onichimowskiej\' Lot kmety\' i \'Hera, moja miłość\'- o tematyce \'narkotykowej \'oczko.gif ...Jak mi sie coś przypomni to dopisze =).
    Wy też piszcie smiech.gif

Wzrost 164 cm Waga: 13.06-58 kg 25.06-57 kg 11.07->56 kg CEL UPRAGNIONY ..... - 52 kg
  • martaanna 2006.08.29 [18:39]
    Bosko, jeżeli książka ma nie tylko ciekawą fabułę ale i błyskotliwy styl, w jakiej ją napisano.To apropos beletrystyki szczególnie.Wtedy każde słowo \"smakuje\"usmiech.gif
    Z popularnonaukowych (psychologia) czytam teraz\"Toksycznych ludzi\" Lillian Glass, temat niestety przykry dośćoczko.gif ale to przydatna w życiu wiedza.

• martaanna 2006.08.29 [18:41]
    aaa !!! usmiech.gif spytam jeśli mogę: jakiego typu literaturę czytujecie sobie ?

• martaanna 2006.08.29 [18:44]
    emenems, Bongo Bongo: dzięki Wam za podpowiedziusmiech.gif

• sylusiaaa 2006.08.29 [19:44]
    ostatnio przeczytalam wciagajaca ksiazke o historii samej autorki ktora pojechala do Afryki i tam poznala milosc zycia, ciekawe watki i losy bohaterow a takze interesujaco opisana kultura Masajów
    "Biała Masajka" Corinne Hoffmann

dla osob lubiacych ksiazki sensacyjno z duza domieszka milosci, nieszczesliwych losow... Wilbur Smith "Szlak orła"

jesli lubisz intrygujace powiesci przepelnione pikantymi tresciami--
    "11 minut" Paulo Coelho

zycie nastolatkow pochlonietych narkotykowym nalogiem, gwarantuje ksiazka dostarczajaca mocnych wrazen
    "My dzieci z dworca ZOO"
    polecam
  • sylusiaaa 2006.08.29 [19:45]
    sensacyjno-przygodowe mialo byc usmiech.gif
  • gogi 2006.08.29 [20:07]
    martaanna
    "Dom sióstr" - Charlotte Link
    "Pięć osób, które spotykamy w niebue" - Mitch Albom
    "Pachnidło" - Patrick Süskind
    Pozdrawiam
  • gogi 2006.08.29 [20:16]
    Polecam również ksiązki, które przeczytałam kilka lat temu
    "Kwiat pustyni" Waris Dirie - oparta na faktach, baaardzo dobra książka oraz książka Williama Whartona "Spóźnienie kochankowie".
  • emenems 2006.08.29 [22:51]
    Książki- typowo \'babskie\'- dużo miłości i emocji =].

polecajmy sobie książki, które warto przeczytać =)

• sami wiecie kto 2006.08.30 [08:41]
    \"pchnidlo\" tez polecam i jeszcze \"fatalna namietnosci\" i \"kochanek\"

gdzie spojrze - dokoła...*ch*jnia
  • gogi 2006.08.30 [09:07]
    emenems , które to babskie książki?
  • martaanna 2006.08.30 [10:12]
    Na pewno do \"babskich\" można zaliczyć zabawną \"Jestem nudziarą\" Moniki Szwaiusmiech.gif polecam. Tej samej autorki też niezły \"Romans na receptę\"

• martaanna 2006.08.30 [10:55]
    gogi:
    wielkie dzięki.
    pozdrawiamusmiech.gif

• emenems 2006.08.30 [16:01]
    Babskie- na pewno dziennik \'Bridget Jones\', czyw spomniane już\' Zespoły anpięć\' oraz\' Mężczyzna do towarzystwa\' ;]

• up and down 2006.09.01 [15:40]

• margolciaaa 2006.09.01 [16:20]
    \"wyznania gejszy\".. .nie fil tylko ksiazke polecam!!

choc film jest całkiem ok

http://republika.pl/kolczykownia/zakupy.html !
  • weron 2006.09.02 [17:36]
    Przepiera Maciej \"Epidemia zamkniętych serc\"
    Kalicka Manuela \"Wirtuane zauroczenie\"
    Kowalewska Hanna \"Letnia akademia uczuć\"
    Mayes Frances \"Pod słońcem Toskanii\"
    Kalicka Manula \"Szczęście za progiem\"
    Kordel Magdalena \"48 tygodni\"
    Min Anchee \"Cesarzowa Orchidea\"
    See Lisa - Kwiat Śniegu i sekretny wachlarz
    Kowalewska Hanna - Tego lata w Zawrociu
    Kowalewska Hanna - Góra śpiących węży
    Katner Grażyna - Iwona czy Agnieszka
    Sa Shan - Cesarzowa
    Blume Judy - Wakacyjne siostry
    Sasson Jean - Dziecko Estery
    Czarnota Krzysztof - Niosąca radość

Nigdy nie myślę o przyszłości. Nadchodzi ona wystarczająco szybko.
  • ARRAKIS 2006.09.02 [18:44]
    ostsnio z oporami , ale przezytałam \"Spaloną żywcem \"Soudad

straszna , poruszająca opowieść ......co drugą stronę nie mogłam uwierzyć , że to się działo i dzieje naprawdę .............urodzić się arabką to ............same przeczytajcie

• jak kania dżdżu 2006.09.03 [14:21]
    Ja polecam coś lekkiego, łatwego i przyjemnego, ale nie zwalniającego od myślenia i zastanowienia się nad naszą ludzką naturą, do \'wchłonięcia\' przez dwa wieczory usmiech.gif

Mianowicie \"Sprawiedliwość owiec\" Leonie Swann.

Jak to pisze sama autorka filozoficzny kryminał, którego głównym bohaterem jest stado owiec, któremu zamordowano pasterza. Owce postanawiają przeprowadzić śledzctwo i odkryć prawdę o mordzie i mordercy. A przy okazji dowiaduję się mnóstwa rzeczy na temat ludzi i przy okazji na temat samych siebie.

Polecam usmiech.gif

cóż po chlebie kiedy nie smarowany niebem
  • martaanna 2006.09.04 [08:01]
    Witajcieusmiech.gif
    dzięki za wszystkie nowe propozycje i sugestie.
    Jak kania...: świetna stopka. Wpisuję do swojego kajetu z mądrościamiusmiech.gif
    Czytając różne rzeczy \"wyławiam\" często rozmaite piękne myśli i je notuję. Powstała spora kolekcjausmiech.gif
    Póki co chłonę Gretkowską, w dalszej kolejności skorzystam z podpowiedzi tutaj znalezionych.
    Pozdrawiam, dobrego dnia wszystkim !

" always look on the bright side of life "
  • jak kania dżdżu 2006.09.05 [10:47]
    Martaanna usmiech.gif ---> Moja stopka to fragment, trudnego, smutnego i niepięknego wiersza Czechowicza \"Dzisiaj Verdun\" .

cóż po chlebie kiedy nie smarowany niebem
  • martaanna 2006.09.06 [08:39]
    jak kania: dzięki, na pewno poszukam tego wierszausmiech.gif pozdrówka

" always look on the bright side of life "

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...