Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariolkaan

film Oculus

Polecane posty

Gość Mariolkaan

Ktoś z was był może juz na premierze Oculusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaadaada
Byłam wczoraj z meżem - po romantycznej kolacji wybraliśmy sie na horror :D i powiem szczerze, że zostałam pozytywnie zaskoczona. Tym razem to mąż wybierał film, za typowymi horrorami nie przepadam, ten to prawda horror, ale raczej psychologiczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bashka
serio polecasz Oculusa? bo właśnie myślimy z chłopakiem na co by się wybrać w weekend i jakoś zatrzymaliśmy się właśnie nad tym filmem i myślimy :) Oboje jesteśmy fanami horrorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam, w końcu tyle dobrych recenzji przeczytałam, że nie miałam wyboru ;) Sceny z lustrem na tyle mnie wystraszyły, że potem dziwnie się czułam po powrocie do domu jak natknęłam się na swoje odbicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, motyw lustra w Oculusie jest dobry, rzeczywiście potem strach w nie spojrzec bo nie wiadomo co lub kogo sie zobaczy i czy cos nami nie zawladnie :D film warty obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to fajnie, że ktoś podziela mój pogląd :) Ja już wysłałam do kina dużą ekipę z mojej pracy. Coby w święta nie siedzieli tylko przy stole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na Oculusie w święta i powiem że niezły film , cały czas trzyma w napięciu, stwarza takie wrażenie że nie wiadomo czy to się dzieje naprawdę czy jest tylko złudzeniem , przez to że przeplata się rzeczywistość ze wspomnieniami dzieci. Fajny, godny uwagi film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oculus jest niezły i w sumie warto się na niego wybrać do kina, ale nastawcie się na to że więcej będzie dialogów i retrospekcji niż scen grozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trochę jak Zagubieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo, Zagubieni byli super. Obejrzałam wszystkie sezony oprócz 5, ale uwielbiałam ten serial. Oculus zresztą też jest niezły, nie liczyłam na to że mi się spodoba ale mimo wszystko dało się go obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj tam dao się obejrzeć, fajny film serio. Jak nie lubię horrorów ( naprawdę) tak Oculusa oglądałam z oczami jak 5 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie , Oculusa można śmiało oglądać. Jest całkiem niezły, biorąc pod uwagę to, że nie lubię horrorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że jest to film troszkę ambitniejszy niż typowe horrory, które ostatnio zalewały kina. Oculus wprowadził trochę myślenia i główkowania do sal kinowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ale zachwalacie tego oculusa, aż chyba się przejdę z ciekawości czy to prawda co czytam w komentarzach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze w kinach grają to trzeba skorzystać. Najlepiej na najpóźniejszy seans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzał bym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oculusa? Nawet się nie zastanawiaj, serio nie będziesz załować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oglądaliście Oculusa w kinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W heliosach w całej Polsce grają teraz Oculusa na tym maratonie horrorów. W sumie trzy horrory nocą, może być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w kinie, wiem ze w warszawie to jeszcze we wszystkich kinach mozna oculusa obejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnie tez słyszałem o tym w heliosie , ciekawe połączenie filmów , w szczególności że oculus dopiero wszedł do kin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No , ja tez ide właśnieze względu na Oculua, chociaż czytałem e klątwa też jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wcześniej byłem na Oculusie także polecam, być może nawet się jeszcze raz na noc horrorów wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marianek
ja w kinie nie byłem, ale oglądałem dzięki filefox.pl:_) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam z mężem w kinie w Silesii, jesteśmy z Katowic więc mamy bliziutko do kina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×