Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcebycfit

Gdzie można obejrzeć "Oszukane" online za darmo i bez rejestracji??

Polecane posty

Gość chcebycfit

Gdzie można obejrzeć "Oszukane" online za darmo i bez rejestracji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz obejrzeć na tinyurl.com/lnqryak i to w jakości hd :) Sam tam oglądałem i na jakość nie można narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shikaka0000
Ja polecam kinomaniak ten film jest, sprawdziłam.. Trzeba sie zarejestrować, ale nic sie nie płaci i mozna oglądać bez ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, niestety na kinomaniaku nie ma tego filmu, nie wprowadzaj w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety każda z powyższych stron wymaga płacenia po kilkanaście złoty na miesiąc licząc liczbę esemesów przychodzących w ciągu tygodnia. A chyba nie tego dotyczył post. Ciekawe co macie za to że polecacie tych oszustów? Co do kinomaniaka to akurat jeszcze nie ma tego filmu na nim, więc reklama Ci się też nie udała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie!!!!!!!! Niektorzy ,to naprawde nie umieja odpowiedziec na proste pytanie:"bez logowania,rejestracji itd"....ah szkoda gadac,a jak juz sie wysyla sms-a to nie kosztuja np.2,99 tylko 29,99!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OSZUSTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka19
Polecam Wspaniały film. http://oszukane.filmotok.pl/ Film, który pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi w sobie znaleźć człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć pozornie słodki smak. Ile warte jest poznanie prawdy? Czy miłość może rozgrzeszyć wszystkie nasze działania? Czy obu rodzinom uda się wyjść zwycięsko z próby, którą zgotował im los?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalivanna
Dzięki za linka, film działa. Trzeba się zarejestrować ale przynajmniej jest za darmo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba płacić -,-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajjkas
moviecenter jest wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całeczka
1 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie adresy wyłudzają pieniądze, hu*jost*wo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam żadnej z tej stron, a wmawianie ludziom że płacą 1zł za cały rok to zwykłe kłamstwo, ponieważ płaci się 5 zł i to 2 razy w tygodniu, ZŁODZIEJE P********I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie umiesz czytać, w promocji jest rok za 1 zł, polecam moviecenter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozśmieszajcie mnie jedna wielka ściema.... jak zwykle naciągacze sami.... wysłałem smsa i oczywiście jedno wielkie gówno... jak w całej PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze pomózcie !!! jak dezaktywować tę całą prenumerate...??? wiecie o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też wysłałam smsa za złótfkę i obejrzałam film pewno coś źle robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czy przeczytaliście temat forum!!!: Gdzie można obejrzeć "Oszukane" online za darmo i bez rejestracji?? Więc po co wrzucacie linki z rejestracją?! Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy k***a zjeby konieczne ! wiecie co to jest BEZ REJESTRACJI I ZA DARMO -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałeś dodać, że można by go obejrzeć gdyby tam wgl był :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolony 2
Buraki ile esów trzeba wysłać.Sku****** pobrać-esa wyakować -esa .złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kinomaniak nie ma, ktos ciemnia ze jest, sprawdzalem i nie ma. sami porabancy tu pisza a nic z tego nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy kłamiecie . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...bo frajerstwo nie ma granic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc8
poluje na ten film juz baaardzo dlugo i na stronkach, kt odwiedzam dosc czesto go nie ma, tj. kinomaniak, ekino, zalukaj seans 24. film w ogole nie jest dostepny za darmo i raczej nie bedzie wiec trzeba po prostu za niego zaplacic, ja o tyle mam po gorke ze posiadam niem nr i kicha, nie wiem jak to bedzie naliczne przy smsach i nie ma mojego obecnego operatora. poza tym to porazka zeby polska produkcje szukac na serwerach jak swietego gralla, a wszysytkie kinowe hiciory sa dostepne bez problemu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego filmu jak na dzień dzisiejszy NIE MA po prostu w necie online i za darmo więc nie ma sensu wchodzić w linki od debili, którzy twierdzą inaczej. Nie wysyłajcie esów na oszukańcze stronki, aby potem wrzeszczeć, że to JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×