Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

Gdzie się bawicie w Krakowie?

Polecane posty

Jakie są wasze ulubione imprezownie w Krakowie? Macie jakieś miejsce gdzie lądujecie, czy raczej uprawiacie clubbing? jakie są wasze gusta, raczej wyrafinowane, czy bawicie się w byle disko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle disco mnie nie fascynuje. Zbyt dużo tam chamstwa i prostactwa, ludzie chodzą wiecznie pijani co dla mnie nie stwarza atmosfery naprawdę dobrej zabawy. Wolę kluby, w których organizuje się bardziej stylowe imprezy i gdzie mają na nie pomysł. Słyszałaś o Baccaracie? Nie grają tam w kółko tylko i wyłącznie r'n'b czy house, organizują świetne imprezy połączone z projektem A.V.S. czyli muzyka grająca z gramofonów i do tego wyświetlane specjalnie edytowane klipy artystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klipy to nic. W ten czwartek w Baccaracie będzie impreza połączona z sesjami zdjeciowymi modelek. Nazywa się F.A.M.E. Co wiecej dla kilku najładniejszych dziewczyn fotografowie też zrobią sesję. Ciekawa jestem jak to zorganizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie grają wciąż rnb i house mówisz? To jak dla mnie fajnie. Byłem na ich stronie, na zdjęciach klub wygląda bardzo porządnie i oryginalnie. Z tego co piszecie, to widzę, że mają ciekawe pomysły na imprezy, słyszałem też o imprezie w klimacie Alicji z Krainy Czarów. Ogólnie klub warty odwiedzenia i sprawdzenia samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baccarat rządzi! Strasznie mi się podoba wystrój tego klubu. Mają naprawdę dobre imprezy, świetnych barmanów i obsługę. Klub ma pomysł , coraz mniej takich miejsc. Szkoda tylko że odwołali imprezę urodzinową, no ale była żałoba. Wiecie czy się odbędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbędzie się na bank ale nie wiem kiedy. Wejdź sobie na ich profil na facebooku. Podejrzewam, że jak będzie ustalony jakiś konkretny termin to na pewno tam wrzuca informację. A wystrój - racja. Fajnie by było gdyby większość klubów zmieniała swoje wnętrza na takie bardziej stylowe i exclusive :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w Krakowie jest całkiem sporo klubów nieźle urządzonych. Co prawda Baccarat się wyróżnia, ale nie można powiedzieć, ze az taka bida jest. Jakieś nowości o tym, co się tam w tym tygodniu dzieje? :) Nie miałam przez jakiś czas netu więc jestem do tylu z newsami na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baccarat wydaje się bardzo fajnym klubem, przynajmniej z ich stronki. Wnętrza też się ciekawe prezentują na zdjęciach. Słyszałem od koleżanki, że organizują fajne wieczory panieńskie. Ona była na takim i bawiła się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dewotka
na wawelu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×