Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Negra

Hiszpańskie piosenki D

Polecane posty

Gość Negra

Moze mi ktos podac jakis tyttuł super hiszpanskiej piosenki?? uwielbaim ten język i potrzebuję latynoskich rytmów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negra
oo prosze;D wlasnie to sciągnełam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negra
jeżeli ktoś byłby zainteresowany tematem , polecam Reyli albo Chayenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna pomaranczowa dlon
wejdz na forum o2.pl , tam podaja ludzie super linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktora no ktora
a skad sciagnelas como ama una muher ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jak patrzę
Una paloma blanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to będą tez piosenki zespołu
Gipsy Kings np: - La cucuracha - La Bamba - Marina itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam jeszcze
Jose Feliciano - El condor pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka2104
uwielbiam Antonio Flores ..szczegolni epiosenke No Dudaria...i w zwiazku z tym mam pytanie czy ktos ma tlumaczenie tej piosenki na polski? Pozdrawiam serdecznie Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewil
jako wierny fan eurowizji polecam niesamowicie rytmiczną piosenke, wykonywaną po hiszpańsku--->gisele-tu voz se apagara nie pamiętam jak to się dokładnie pisało ale chyba wlasnie tak a jeżeli nie wyszuka się tamto to może byc jeszcze tak gisele-tu vos se apagara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam piosenki Aventury jesli lubisz salse np Ella y yo La guerra La boda Poeta enamorado Cuano volveras Cristian Castro tez ma fajnie i David Bisbal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was wielka prosbe. Nie wiem czy do spelnienia no ale juz od b.dawna szukam takiej slicznej hiszpanskiej piosenki . Wolna . Uslyszalam ja kiedys na grach cyfry+ i nigdzie indziej :(. Nie mogoe jej znaleźc. Spiewa kobieta i mężczyzna. W refrenie razem . Nie umiem hiszpanskiego ale to jeci jakos tak : tu tu sento mira ma .... una mirada.... a miras ma... kurde sliczna piosenka raczej smutna , nie wiem czy jest jakis sposob zebym ja jeszcze kieidykolwiek uslyszala.Ale jesli cokolwiek COKOLWIEK wam sie kojarzy to prosze pomozcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_laseczka
MI się bardzo podoba piosenka: -Me muero de amor-Natalia Olejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuje
Si tu no vuelves Me voy Fuego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
Mam mnustwo pięknych piosenek.Mój ulubiony piosenkarz to David Bisbal.To przykłady piosenek: "Torre de babel"D.Bisbal, "Camina y ven"D.Bisbal,"Como olvidar"D.Bisbal.Chcecie więcej?Piszcie na millenka77roza@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
Mam dopiero 11 lat a już kiedy miałam 9lat interesowała mnie Hiszpania.Moi koledzy z tego powodu się śmieją.Trochę umiem tańczyć salsę i flamenco.Mam suknie do tańczenia flamenco.Uczę się trochę hiszpańskiego.Kocham hiszpańsko-meksykańskie seriale.Na tych wakacjach byłam w Hiszpanii.KOCHAM TEN KRAJ!!! Nie ma nic piękniejszego niż Hiszpania!!!!!!!!! Chcecie namiary na salsę,flameco i hiszpańską muzykę??? Piszcie na millenka77roza@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA również zakochałam się w hiszpańskich piosenkach, po powrocie z Hiszpanii słucham tylko takiej muzyki, codziennie ściągam nowe, polecam Mana('' rayando el sol'' '' labios compartidos''), rosario flores, paulina rubio( '' ni una sola palabra''), manolo garcia, andy& lucas( '' son de amores''), los enamitos verdes ('' borracho y loco''), la quinta estacion, la oreja de vangogh (''rosas'','' puede ser'), jarabe de palo ( ''la flaca''), los flamenkitos ( ''pokito a poco)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwielbiam ta muzyke ;) a coz tak jak ktos radzil o2.pl tam jest tego mnostwo a i na tym chomiku tez bylam ;) ostatnio zakochalam sie w bebe i w ostatniej plytce juanesa ;) a tak szukam wszystkich utworow w tym jezyku a potem selekcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebaecah del rio
llorando

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marina11
Jak już wcześniej wspomniałam kocham hiszpanie i wszystko co z nią związane.Mam to po mamusi:D . "Torre de babel".To hicior mojego ulubionego piosenkarza,Davida Bisbala.Słyszeliście o nim?Mam mnóswo jego piosenek. Chcecie salsę,flamenco i inne? Piszcie na millenka77roza@interia.pl lub na marina119@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stupida
Shakira Ojos Asi ; La Tortura etc. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczyka
hey szukam hiszpanskiej pieknej piosenki cos o princessie... słyszałam ja tylko raz ....moze wam sie cos obilo o uszy... wiem jeszcze ze ta piosenka byla w jakiiejs hiszpanskiej telenoweli;) pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×