Odpowiedz na ten temat

HITY lat 70 80 90 - stare przeboje

• cariien 2006.04.22 [00:37]
    wpisujcie swoje ulubioneusmiech.gif moga byc te szybkie jak i te wolne nie obraże się..usmiech.gif
  • Zobacz także:

• zapijaczona lisica 2006.04.22 [00:39]
    mój ulubiony hicior to ten , ktory jest w tej reklamie : wchodzi pani w niebieskiej sukience do baru , jeden gościu jej stawia drinka , drugi , a potem przychodzi jej misiowaty chlopak i wypijają te drinki - cos tam że fajnie mieć za darmo - ale kompletnie niepamietam co tam jest reklamowane cool.gif No i właśnie ta piosenka mi siepodoba jezyk.gif
    coś tam chyba jest "can you feel it , please believe it " albo jakos tak
  • promo 2006.04.22 [00:40]
    Richard Marx - Right Here Waiting

Too long I roam in the night...
  • Brother Louie 2006.04.23 [21:17]
    Richard Marx to jest akurat dno! modern Talking i C.C.Catch! To są dopiero gwiazdy !!!
  • złudzenie_optyczne 2006.04.24 [16:17]
    hehehe a ja lubie Boney M smiech.gif \"Ma Baker\" albo \"One way ticket\" swietnie sie nadaja na imprezki smiech.gif

tam, gdzie nie sięga wzrok
  • do zapijaczonej lisicy 2006.04.26 [12:13]
    To piosenka What a feeling-oryginalne wykonanie DJ Bobo i Irene Cara
  • BeanSidhe 2006.04.28 [23:56]
    Iggy Pop - Passanger
    The Stranglers - całość
    the DDDDDDDDDOOOOOOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRRRs (chociaz oni to bardziej pod lata 60)

• taaaaka dużaaa ja 2006.04.30 [14:41]
    A zna ktos moze wykonawce badz chociaz tytuł piosenki wlasnie z tych lat. Podchodzi pod piosenke Mr. Vain lub Snap...dziewczyna caly czas sie tak drze usmiech.gif Ahhhaaa...Ahhaaa....jezyk.gif Błagam moze ktos to zna?? smutas.gif
  • woolfksc 2006.05.02 [20:12]
    WITAM. chodzi mi o tytul piosenki i wykonawce taki meski glos spiewa na poczatku tak wolno wogole cala piosenka taka spokojna. idzie to mniej wiecej tak: usmiech.gif BEEEEJJBEEEE I love you .... cos tam . byla tez polska wersja spiewalo sie tak beeejbeeee I love you kochanie ) o tą melodie mi chodzi . pomoze ktos bo bardzo to lubie ??? usmiech.gif

• maaaga 2006.05.02 [22:44]
    RICHARD NARX HA HA HA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przestałam marzyć ... jak człowiek nie marzy - umiera ...
  • prezes1 2006.06.10 [07:41]
    nie ma to jak bad boys blue albo modern talking!!! albo cc catch mam to wszystkoi chetnie wysle ci gratis na cd pisz na e-maila!!
  • klikk 2006.06.10 [23:22]
    uuuuuuuuup
  • Lindi 2006.06.11 [19:48]
    a jk się nazywa ta cudna piosenka, ktora leci w reklamie kay Maxwell House??? Ta, w ktorej ci aktorzy tańczą na scenie, pokazane są ich ćwiczenia i jak się charakteryzują;p no i w refrenie idzie cos takiego ?? podajcie porsze wykonawcę inazwę utworujezyk.gifjezyk.gif kocham tą piosenkęjezyk.gifjezyk.gif :
  • nauzykaa 2006.06.11 [21:57]
    \"owner of a lonely heart\" yes smiech.gif
    ale ja mam mnostwo takich starych hitow

You have to concern the possibility that God does not like you, he never wanted you, in all probability he hates you...
  • Lindi 2006.06.21 [13:26]
    nauzykaa oo tak to jest najlepszejezyk.gifjezyk.gif
  • 4Marlenka 2006.06.28 [21:49]
    Moj ulubiony wykonawca to Elvis Preslay i wszystkie jego piosenki, bo ma cudowny głos oczko.gif a i jeszcze jedna nie znam wykonawcy ale to z lat 70 -sugar-zna ktoś wykonawce??
  • i co i co 2006.06.28 [22:23]
    Samantha Fox
    Sandra
    Red Box
    Limalh
    Camouflage
    Mr. Mister
    CC Catch
    Eruption
    Bros
    Visage
    Rick Astley
    Erasure
    Sinita
    Donna Summer
    John Farnham
    Sam Brown
    T\'Pau
    Maxx
    Capella
    Urban Cookie Colective
    Magic Affair
    Dream
    U96
    M People
    Technotronic
    Snap
    Susan Vega

pochlebstwo jest jak woda kolońska, należy je wąchać, a nie łykać.
  • i co i co 2006.06.28 [22:28]
    Frankie goes to Hollywood
    Enigma
    Army of Lovers
    The Beloved
    Boy George
    Tears For Fears
    Tifani
    Black
    C&C Music Factory
    Fun Fuctory
    SALT\'N\'PEPA
    Master Boy
    A-HA
    WES
    Boyz 2 Men
    Kim Wild
    Sonia
    Status Quo
    Shakin Stevens
    Bed Boys Blue
    Boyzone
    Animotion
    Taylor Dane
    Midge Ure
    Bananarama
    The Bangles
    KLF
    London Beat
    Haddaway
    Glen Madeiros

• Holly0000 2006.07.06 [19:10]
    zdecydowanie SANDRA i jej ,,Maria Magdalena" ;p
  • z czarnym nickiem 2006.07.06 [20:49]
    Troll-Jimmy Dean

Army of Lovers-Crucifield

C.C.Catch-Backseat of Your Cadillac,Soul Survivor,Like a Hurricane

Kim Wilde-You Keep Me Hangin\'on

Milli Vanilli-Girl,You Know It\'s True

Pet Shop Boys-So Hard

Sabrina-Boys

Samantha Fox-Nothing\'s Gonna Stop Me Now

Sandra--In The Heat Of the Night i cała resztausmiech.gif

http://raoulbova.altervista.org/g1/newraoul02 0.html
  • xffa 2006.07.07 [17:44]
    PIA ZADORA - RAINBOW IN THE SKY
  • i co i co 2006.07.07 [18:26]
    Cindy Louper (czy jakoś tak pechowiec.gif )
    Kate Bush

• JackQR 2006.07.21 [09:09]
    najlepsza jest C.C. Catch!! te jej hity! nie sa takie cukierkowe jak od Sandry która ma ich mase ;( jest bardziej żywsza od Sandruni ; p , wg mnie najlepsze piosenki Caroline to a napisze tak : cały album Catch The Catch 1986 , z Welcome To The Heartbreak Hotel największe wrażenie wywarło na mnie Heaven And Hell ale pod taki drugi Catch The Catch podciągam Like A Hurricane z 1987 ;> a najlepszy duet to czywiście Thomas Anders i Dieter Bohlen czy jak kto woli Modern Talking te ich hity nigdy mi się nie znudzą , ogólnie mam słabość do \\\"Brother Louie\\\" , \\\"Atlantis Is Calling\\\" , \\\"Geronimo\\\'s Cadillac\\\" czy też \\\"You\\\'re My Heart , You\\\'re My Soul\\\" ! pozdrawiam

• oczy_blue 2006.07.24 [14:22]
    New Kids On The Block usmiech.gifusmiech.gif to było to smiech.gif Jordan aj lov ju hiihi jezyk.gif

"Wierzę, że wyobraźnia jest mocniejsza niż wiedza, że mit jest mocniejszy niż historia, że to, o czym się marzy, ma większą moc niż fakty, że nadzieja zawsze triumfuje nad doświadczeniem, że śmiech jest jedynym lekarstwem na cierpienie. Wierzę też, że miłość jest mocniejsza niż śmierć."
  • alineczka 2006.07.24 [14:33]
    \"suzi kłatro\"...nie wiem jak to się pisze i taki Pan co to zapomniałam nazwiska..mają piekną piosenkę...zaczyna sie jakoś tak ; Ajlowiu zulajd...
    A tak naprawdę to polecma radio złote przeboje...tam są właśnie hity z lat 60, 70 80...świetna muzyka usmiech.gif
    pozdrawiam

• golab 2006.07.31 [15:28]
    cze wszystkim miałbym prośbę małą czy ktoś zna tytuł lub wykonawcę piosenki która przedstawia kobięte która tańczy na dachu i ożywiają jakiegoś kolesia w budynku i na dole są ludzie pod budynkiem i ona śpiewa coś tam: stop stop the beat czy coś takiego nie wiem help me pomocy za pomoc mogę przesłać mp3 albo inne ciekawostki usmiech.gifjezyk.gif
  • rumian_1989 2006.08.04 [10:33]
    Ludziska pomóżcie usmiech.gif Szukam 2 piosenek usmiech.gif
    Pierwsza ...
    Nie mam pojęcia kto to spiewa ani jaki tytuł. Ale w refrenie jest takie cos "a ła ła ła la wonder" koleś bardzo wysoko to spiewa.... te a ła ła ła .....póxniej sołowka na organach. taka sama jak na początku piosenki.

Druga...
    Podchodzi pod Roy Orbisona...rytm coś jak country i póxniej koleś zaczyna śpiewać... Lose don`t care (nie wiem czy tak się pisze)

Pomóżcie pilnie mi potrzebna

P.S. Jak szukacie starych utworów ja mam całkiem sporo pisać jak coś to wyśle na maila usmiech.gif Pozdrawiam usmiech.gif
  • rumian_1989 2006.08.04 [10:39]
    Gołąb a to nie jest przypadkiem Sam Brown - Stop ?? Piosenka usmiech.gif Kiedyś ją słyszałem i gdzieś mam i tam spiewa kobietka stop stop coś tam usmiech.gif Pozdro
  • golab 2006.08.04 [21:38]
    nie to nie to ale dzięki za fatyge tam jakiś koleś jedzie na początku motorem i później jesy rytm tym tym tym tym tym tym tym tym tym tym i ona jest na dachu na krawędzi i śpiewa stop stop the beat chyba ej napisz do mnie na gg 7888294 ok czekam :]
  • dorzeszek 2006.08.04 [21:55]
    dla rumian_1989 to pierwsze nagranie najszybciej znajdziesz jako soundtrack z filmu "Crime Story"

a dla koneserów utwór " Por que te vas" w oryginale śpiewa to Janet (lata 60-te) ale polecam w wykonaniu Mecano a najlepsze jest w wykonaniu La oreja de Van Gogh
    To muzyka z filmu "Nakarmić kruki"
  • golab 2006.08.05 [15:17]
    kurcze już nie wiem gdzie szukać tej piosenki normalnie załamka help me smutas.gif ????

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...