Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marina555

Horror, lepiej oglądać w domu czy w kinie?

Polecane posty

Gość marina555

Jak wolicie? W domu jak oglądam to się boje wyjść do łazienki, w a kinie przynajmniej wychodzi się potem w grupie ludzi :D jest raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kinie...mogę obejrzeć wszystko,ale z jednym okiem zamkniętym! Dosłownie. Te huki mnie przerażają. Po wyjściu boję się własnego cienia. W domu nie oglądam bo jest jeszcze gorzej :-D Lubię wszystkie gatunki jednak bardzo boję się o duchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wolę w kinie oglądać, właśnie przez te efekty, bo w tedy to naprawdę są emocje. Moi znajomi zawsze się śmieją ze mnie, że w ogóle lubie horrory, no ale cóż o gustach się nie dyskutuje. Teraz zamierzam się wybrać na ten film o Babie Jadze, który ma się pojawić pod koniec marca. Noi może jakieś starsze horrory z internetu sobię odświeżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy film lepiej oglądać w kinie, na dużym ekranie i przy świetnym nagłośnieniu. Lubię też, jak nagle cała sala wstrzymuje oddech, krzyknie czy coś podobnego, jak na ekranie wydarzy się coś niezwykłego. Teraz na dniach wybieram się właśnie na "Babę Jagę" i wolę ten horror obejrzeć w kinie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZTRASZNY
Oczywiście, że w kinie - jeśli chcecie się serio wystraszyć. ;) Tam nie można przyciszyć albo ominąć jakąś scenę, tylko ogląda się na bieżąco. Czekam do piątku i idę na "Babę Jagę" - bo i ile pojawia się dużo filmów, tak z horrorów teraz tylko ten wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio oglądałam horror na https://viideoo.pl/ i mi się podobało. Może nie ma takich fajnych efektów dźwiękowych ale obraz całkiem fajny i jest to jak najbardziej OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Anita80 Tak, o tę. Zwiastun był świetny, sam film też dał radę. Może nie umarłam ze strachu, ale ciarki mnie przechodziły i to nie jeden raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×