Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mazzy

Jaką książkę właśnie czytasz??? Jakich pisarzy/rki lubisz???

Polecane posty

Ja Labirynt. Wciągnęło mnie :) Uwielbiam książki Cobena i Robina Cooka. Alex Kava też jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam czytać książki Alex Kava, ale obecnie czytam Adwokata Philipa Margolin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam wlasne Hokus-pokus Vonneguta.moi uluienie pisarze to Joseph Heller,Kurt Vonnegut i wielu innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moi ulubieni
to wiele innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie czytac Joe Alexa, Agathe Christie,Kurta Vonnegutta, Robina Cooka, Johna Grishama, Stephena Kinga, Jacka Londona, Jamesa Oliviera Curwooda, Jamesa Pattersona, Randona Noela, Aleberta Camusa, Williama Goldinga, Michaela Crichtona, Thomasa Harrisa, i wiele innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarlotka z ogryzków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chmielewska***
Teraz czytam jej najnowsze dziecko "Krętka blada".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria szytowska
ulica smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleczka
"ciało obce" Ziemkiewicza,wszystkim oziębłym żonkom polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napalona witaj kochana:) czyta sie swietnie:) a wczesniej przed nia czytalam \"w drodze\" polecam goraco!!!!!!!!! autor to Jack Kerouac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNetkaaa
Waris Dirie " Kwiat pustyni" bardzo mnie zaciekawiła, teraz czytam " W dżungli życia" Beaty Pawlikowskiej- gorąco polecam, czytał ktoś może " Kwiat pustyni" część2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
Colera wszyscy czytacie sensacje albo kryminały, a co niektórzy chyba romanse. Ja też czytam, ale spływają po mnie jak woda po kaczce. A ostatnio zostały we mnie "Cząstki elementarne" Houellbecque'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarlotka z ogryzków...
Czytam i uszom nie wierzę.Oczom nie słyszę.. Dobrze, że węch straciłam paląc papierosy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocne ptaszysko
naTeraz czytam: M. Drożdż, Media. Teorie i fikcje, Kielce 2005. I. Newerly, Zostało z uczty bogów, Warszawa 1988. i J. Andrzejewski, Miazga, Warszawa 1981. Ostatniej pozycji chyba nie zmęczę. Teraz czekam z niecierpliwością, aż koleżanka skończy "Oko dnia" Carroll'a i nadejdzie moja kolej w ogonku "pożyczalskich". Czytam po kilka tekstów równolegle, bo miewam zmienne nastroje.;) Popularną też lubię. Głównie fantasy i sf, ale z lubością zanurzam się w czarnym kryminale amerykańskim czy kucharstwie Chmielewskiej. Oczami spuszczanymi do rosołu przez "trędowatą" Stefcię też nie pogardzę. Ino w intencji inszej, niźli autorka zamierzyła, czytuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocne ptaszysko
Nie wiem po jaką cholerę ujęłam tę trędowatą w cudzysłów. Gópim cydzysłowem mogłam zaburzyć jasność wywodu.:P Idę spać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie: Stendhal: Czerwone i czarne (swietne!!) oraz wciąz (od pol roku :o ) Silmarillion Tolkiena. a lubie PRAWIE wszystko, jak wiemy PRAWIE robi różnicę ;) w każdym razie przepadam za prawdziwymi powieściami z XIX wieku, literatura z lat 60. XX wieku i w ogóle mnóstwem różnych ksiązek i autorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czytam \"Psychologię internetu\" i rozszyfrowuję was wszystkich :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj skonczyalam
"s@motnosc w sieci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia - kwestia czasu ;) żartuję oczywiście :D tak naprawdę nie skupiam się na jednostkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czytam teraz
"Mojry" Sobola-dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×