Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mandora

Jakie kanały w TV oglądacie najczęściej?

Polecane posty

Czy podobaja Wam się nasze podstawowe programy TV?? 1, 2 i polsat?? Ja gdyby było tylko to- pewnie nigdy nie kupiłabym telewizora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja tv i tak bym kupiła,ale trzeba przyznać że tvp i polsat jakiegoś szału nie dostarcza. Ja osobiście preferuje tvn style i zone reality ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogólnie wole muzyczne i dokumentalne oglądać. głupkowate seriale i ciągle te same filmy mało mnie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vecti
faktycznie nie ma szalu w telewizji publicznej, polsat tez nie jest zbyt ciekawy, ma chyba najdurniejsze seriale w tv;p lepije poczytac jakas ksiazke, a jesli juz cos ogldac w tv to najlepiej dokumenty lub przyrodnicze programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubię muzycznych kanałów. Szczególnie MTV,chociaż to już trudno nazwać muzycznym bo tak lecą same debilne amerykańskie programu. I relacje z domów gwiazd, gdzie największą atrakcją jest lodówka. Żenada po całości. Ja preferuję jeszcze głownie Discavery. A szczególnie nadawaną tam Szkołę Przetrwania z Bear Grylls'em. ;] Nie dość, że program niesamowicie ciekawy to prowadzący jest również godny uwagi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MTV rzeczywiście przeraza i odstrasza, zwłaszcza nasze polskie i pełno tych reality show, nie mówiąc o gejowskich programach!! Ale VH1 jest ok.Choć do oglądania raczej się nie nadaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vecti
faktycznie vh1 jest calkiem fajne. a co do mtv to faktycznie zamienilo sie w kanala z najdurniejszymi programami w tv, ale sa tez teraz rozne odlamy mtv, jakies hits itd. i tam nawet leci muzyka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulerka
oo tak, mtv i viva to padaczka jakaś;/ zostało vh1 rzeczywiście, ale tam trzeba trafić na muzykę, rano jakieś bajki, w ciagu dnia też jakies programy dziwne.. o jakich odłamach piszesz? bo ja nie mam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvp1 2 polona kultura tvn
tvn style, discovery, polsat, polsat cafe czasem, tcm, zone europa,cnn, do reszty nie zagladam. Najsraeszniejsze dla mnie to romantica, rozne sporty , mtv ,tv5, viva zaraz przelaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galerianeczka
hahaha romantice omijam duuuzym łukiem:) chyba nigdy nie dłużej niz przez 3 sec nie zawisłam na tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bear Grylls rzeczywiście fajny ale godny uwagi największej tam to jest kamerzysta, drugi kamerzysta dźwiękowcy i wóz transmisyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vecti
tulerka, jest mtv hits, dance, 2 i pewnie jeszcze inne, mam je na kablowce no i tam fajtycznie leci muzyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vecti
nie no nie jest jeszcze az tak zle, zeby ogladac kuchnia tv, zawsze mozna zawiesic oko na travel czy planete;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vecti
ezoTV?:P nie znam, ale zawsze sie zastanawialam kto wydaje tyle kasy i dzwoni do tych przekretow-wrozek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galerianeczka
hahaha dobre to;) noo czasem zdarzy mi sie zawiesić na tym i posłuchać przez chwilę. Dziwię sie ludziom, że na prawdę dzwonią i wysłuchują tych dziwactw- no ale nie wszyscy są normalni jednak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galerianeczka
to ja jednak pozostane przy naszym tradycyjnym TVN lub zagranicznych Discovery czy planete czy animal itd...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała ale nie Mi
Najczęsciej oglądam wszelkie odmiany Discovery, Animal Planet, Superstację, Tvn Style... Kanały muzyczne zeszły na psy, Vh1 jeszcze ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkusia
kiedyś nie doceniałam Planete, jak szukałam jakiegoś fajnego dokumentu to zaglądałam raczej na discovery, ng, czy animal. ale pewnego wieczoru cyfra miała jakąś awarie (upieram się przy tej wersji, wersja domowników z nie zapłaconym na czas rachunkiem co leży w moich obowiązkach mi nie odpowiada ;) i działało z dokumentalnych tylko planete. i planete oglądałam cały wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkusia
no i pokochałam ten kanał tak samo jak tamte. jest równie ciekawy, zdarzają się super programy i nie ma aż tak dużo powtórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polehka
dicovery: travel&living, science, world i ten zwykly ; niektore reality show na MTV lub VH1 :P tvn i tvn7 (pierwszy dla filmow jak juz puszcza cos fajnego, drugi dla seriali :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polehka
i jeszcze Ale Kino! i TVNTurbo (pare ciekawych programow maja, szkoda ze nie puszczaja juz Top Gear :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galerianeczka
na TVn turbo kiedys widziałam fajny program z Wojciechowską:) poza tym to tam w kółko o samochodach- mało mnieto interesuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvn turbo tez nie jest zdecydowanie dla mnie;) a co do powtorek to czasem sie przydaja jak akurat czeos sie nie udalo obejzrec, ale faktycznie w nadmiarze sa irytujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądam często MTV ale tam seme głupoty lecą oprócz muzyki, tylko patrze co tam jeszcze wymyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja oglądam takie
Popularnonaukowe: Discovery (travel, science itp), National Geografic, Animal Planet, History Sportowe: Polsat Sport, Eurosport, Eurosport 2 Religijne: Religia TV, TRWAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×