Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakochanywczytaniu

Jakie książki pod choinkę?

Polecane posty

Gość Zakochanywczytaniu

Witajcie, Borykam się z problemem wyboru tytułów książek na prezenty dla moich najbliższych. Mam już kilka wybranych pozycji, ale zostały mi 2 ostatnie. Chodzi o rodziców. Mam na celowniku kilka tytułów takich jak "Jaśki" Jean-Philippe Arrou-Vignod, "Zaginione królestwa" Normana Davisa, najnowsza książka Wojciecha Manna "rockmann" czy "Stokrotki w śniegu" Richarda Paula Evansa. Czy ktoś z Was czytał te tytuły? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniDomu76
Witaj Zakochany :) Z wymienionych przez Ciebie tytułów czytałam tylko "Stokrotki w śniegu" i jeśli miała bym komuś polecić teraz książkę to właśnie ten tytuł. Bardzo dobra, przewrotna historia o życiu, miłości, stosunkach międzyludzkich i rodzinie. Coś, co każdy powinien przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio podarowałam mojemu chłopakowi książkę Wojciecha Manna. Dopiero zaczął czytać, ale mówi że bardzo mu się podoba. Jedyny mankament to taki, że jest krótka i bardzo szybko się ją czyta. Ale z drugiej strony fajnie, że powstała. Fajna książka to również kryminał Millenium Stiega Larssona. Ma 3 tomy i jest bardzo wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YesBook
Czesc, jeśli poszukujecie ciekawych książek to polecę Wam wspaniałą stronę. Ja dużo znalazlam ksiazek, wartych przeczytania na portal recenzencko czytelniczym Yesbook.pl , który jest idealnym miejscem jeśli szukasz jakiejś ciekawej ksiązki lub chcesz przeczytać recenzje o książkach :) Dzięki temu portalowi odnalazłam bardzo wiele ciekawych ksiązek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyczek do ogródka
Od kilku lat jestem bardzo zadowolona z księgarni, którą poleciła mi koleżanka z pracy..........Wielki wybór w różnych kategoriach: http://tnijurl.com/5ab292aa4ddf/ W ten sposób mam problem prezentów z głowy, także podręczniki do szkoły dla dzieci, a i dla siebie też coś wyszukam.....Szybka terminowa dostawa......Stale aktualne nowości......Wesołych, spokojnych Świąt.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
@Zakochanywczytaniu ja z chęcią chciałabym dostać książkę Davisa :) to chyba jakaś nowość prawda? O Jaśkach też słyszałam i myślę, że kupię je mojemu najmłodszemu braciszkowi :) A swojej siostrze chciałabym podarować Crescendo jednak jej oficjalna premiera jest 12 stycznia :( ale jest nadzieja, może uda mi się wygrać tą książkę w konkursie na profilu Szeptem na Facebooku i wtedy moje szczęście nie będzie znało granic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluutka6
Ja bym chyba zdecydowała się na Manna na Twoim miejscu, z książkowych pomysłów dla rodziców mogłabym zaproponować Ci jeszcze "Mistrz" A. Andrews. Książkę świetnie się czyta wydaje mi się idealnie będzie pasować na prezent świąteczny. Ja w każdym razie dałam ją na mikołaja mojej mamie i była bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliberkaaaa896
Norman Davis Miażdzy - kupiłam tą książkę, bardzo fajna literatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjauwy
Duża zasługa w reklamie ksiązek na al...,chociaaż pewnie są dobre te typu Mann,Hołownia i inne.Ja polcem BEZ ŚLADU autorem jest Lindwood Berslay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka tam jedna..............
Kamyczku................bardzo............bardzo dziękuję..!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzica
A może tu coś wybierzesz?? www.bezkartek.pl Cała masa audio i e-booków w super cenach...a może czytnik? Polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może by tak spróbować samemu zrobic prezent np. z papieru czy ksiązki :) Niedawno sama zaczęłam się bardziej interesować tym rodzajem sztuki bo jest ciekawa a w domy mam pełno niepotrzebnej np. prasy. Teraz robię ozdoby świateczne a zobaczcie co można zrobić z gazet :)http://www.youtube.com/watch?v=ZFwQCZeEIts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla kobiety: mamy, siostry, babci wybrałabym "Cukiernię pod amorem" Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Taka babska, dwutomowa póki co saga, ale napisana w nowym stylu, ma bardzo ciekawie skonstruowaną fabułę, może nieco za dużo bohaterów, ale można się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczytanydzentelman
Stokrotki w śniegu jak najbardziej godne polecenia. Kupiłem jakiś czas temu żonie, a po niej sam wciągnąłem jednym tchem :) Zresztą Richarda Paul Evans jest świetnym pisarzem i ma tego więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dostałam prezent podchoinkowy - najnowszy tom znakomitych "Kroków w nieznane". ale nie mam nic pzreciwko temu, żeby Mikołaj odwiedził mnie raz jeszcze. a co do "Rockmanna" to uważam, że to książka która spodoba się każdemu, bo ciepły humor autora gwarantuje dobrą zabawę przy czytaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl girly
Ja zastanawiam się czy nie kupić mojemu szwagrowi pod choinkę elektronicznej książki. On jest maniakami jeśli chodzi o takie nowości technologiczne. Znalazłam e-książkę Macieja Raniszewskeigo "Mężczyzna zmienny jest" z fragmentu, który przeczytałam wydaje się być ciekawa: http://www.goneta.net/sklep/product_info.php?cPath=22&products_id=63&osCsid=ach13285bn2qvip2f8m60i8od5 . Czytał ją ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bloga Pawła i Ani na stronie www.inowswiat.pl mogę polecić. Mimo młodego wieku mają już na koncie multum wypraw i potrafią o nich w barwny sposób opowiadać co jest najważniejsze. Kupiłam sobie książkę Pawła o Tajlandii i jak ktoś chce się kiedyś wybrać w te rejony to myślę, że lektura się przyda. Sporo konkretów, porad, ale jeszcze więcej wspomnień, spisanych przygód i niektóre z nich to powiem, że jakby wyciągnięte z thrilleru...dużo się działo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×