Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Terpsychora_

Jakie książki polecacie?

Polecane posty

Polecam ebooka "Goły" Ryszarda Katarzyńskiego z goneta.net/sklep, bardzo wesoła i pozytywna powieść. Fajna z tej strony jest też "Jezus z mojego osiedla" Roberta Wójcika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cień motylaa
Ostatnio czytałam ''Spalona żywcem'', super książka chodź wstrząsająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cień motylaa
Albo ''Mój przyjaciel Henry'' - to o chłopcu chorym na autyzm. Matka opowiada o chorobie syna począwszy od narodzin, po dorosłość. O tym w jaki sposób ''wyrwała go z jego autystycznego świata'' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Terpsychory
Dwie fajne powieści "Puść już mnie" i "Bo wiesz". To książki o dwóch różnych kobietach: jedna zdradza, a druga jest zdradzana. Napisane ze smakiem i z pomysłem. Co najciekawsze, przez faceta. To pisarz Piotr Kołodziejczak (swoją drogą w dorobku ma jeszcze 3 ciekawe książki, do których na pewno zajrzysz jak tylko znajdziesz czas). Miłej lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka_dratewka
"Hiszpański smyczek" Andromedy Romano-Lax. piękna książka. Przenosi do Hiszpanii początku XX wieku, ma tło historyczne i muzyczne. Historia głównego bohatera chwyta za serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antidotumaj
Z takich najnowszych, mogę Ci polecić ostatnią książkę Giffin "Siedem lat później", pozwala przemyśleć nasze związki, wybory. Fajna, życiowa książka. Warto przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz czytam książkę, którą śmiało mogę polecić - "Póki pies nas nie rozłączy" Romualda Pawlaka. Taka fajna, lekka i romantyczna;) O tyle ciekawa, że napisana przez mężczyznę i z facetem w roli narratora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sleeping_pill
"Mroczna Wieża" Stephena Kinga - tylko przygotuj sobie chusteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
ja jakoś w książkach kiinga nie widziałem nic specjalnego a te jego niby drastyczne sceny , były właściwie śmieszne , np w misery jak ta pielęgniarka rozjezdza kosiarką policjanta , miałem atak śmiechu , nie wiem , czy powinienem o tym mówić :o no ale to było śmieszne :) , chyba niezgodnie z wolą autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychofanka więziła
w domu pisarza, torturowała, bałam się Katy Bates jak waliła jego nogi, ciary przechodziły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Śmiertelni nieśmiertelni '' Ken Wilber ''Pachnidło'' Patrick Suskind ''Bikini'' Janusz L. Wiśniewski miłej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
he :) ale to był film :) , całkiem fajny jeden z nielicznych , który przeczy zasadzie ,że książka lepsza od filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
na filmie ja tez miałem , ale ksiązka :o.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam o ile nie znasz,ksiazki Pauliny Simons,trylogie "Jezdziec Miedziany",Tatiana i Aleksander" i "Ogrod Letni"-jezeli ktos nie czytal,to bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
wychodzi ,że jestem lekko walnięty ale king dla mnie to co najwyżej rozsmiesza , jedyne gdzie się bałem , to mgła , dośc mroczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraź sobie
ostatnio przeczytałam ''białą masajkę'' corinne hoffman, nawet nieźle sie ją czytało, aczkolwiek nie uważam jej za najlepszą książkę wszechczasów, ale czy ktos czytał jej trzecią część ''moja afrykańska miłość''?? jesli tak, to możecie mi streścić w wielkim skrócie tę część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubujedenascie
POlecam książkę "Nie rób mi tego" Piotra Kołodziejczaka. To powieść o dziewczynie, która ulega wypadkowi. Coś dziwnego wtedy dzieje się w jej życiu: odkrywamy to na zakończenie powieści. Totalne zaskoczenie. Kołodziejczak napisał jeszcze 4 inne powieści (bardzo fajne, polecam). No i książki Mariki Krajniewskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolikkk
Jeździec Miedziany P.Simons Bardzo polecam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemik
"Teraz czytam książkę, którą śmiało mogę polecić - "Póki pies nas nie rozłączy" Romualda Pawlaka. Taka fajna, lekka i romantyczna O tyle ciekawa, że napisana przez mężczyznę i z facetem w roli narratora" A powiesz coś więcej? Tytuł przedni:) Jeśli chodzi o Larssona, to bardzo polecam - znakomicie napisane thrillery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie mogę zarekomendować wszystkie książki Cortazara - ale to proza specyficzna bardzo ;) A z takich bardziej komercyjnych - "Oskar i Pani Róża" - to w typie "Małego Księcia". No i coś z e-booków jak "Cud nad Wisłą" z gonety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha :)
Ja ostatnio czytałam książkę ,,Ciemna strona księżyca" Bardzo ciekawa , polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jnsz

×