Odpowiedz na ten temat

Jakie książki polecacie ?

• małpiocha 2014.07.09 [15:35]
    Witam , bardzo lubię czytać horrory lub książki przygodowe może być również jakiś romans czy melodramat . Niestety od dłuższego czasu nie mogę trafić na ciekawą książkę smutas.gif . Macie jakieś ciekawe propozycje ? smiech.gif Proszę o krótkie streszczenie danej książki jeśli można ;D
  • gość 2014.07.09 [15:37]
    ile masz lat?Zapewne jesteś płci żeńskiej?
  • małpiocha 2014.07.09 [15:41]
    tak smiech.gif nie długo 17
  • gość 2014.07.09 [15:43]
    a "Przeminęło z wiatrem" czytałaś? Klasyczne czytadło usmiech.gif
  • małpiocha 2014.07.09 [15:45]
    coś mi mówi ten tytuł a o czym jest ?
  • gość 2014.07.09 [15:46]
    david weber - marsz
    pierwsz czesc - marsz w glab ladu - powinna cie zainteresowac przygodowa z elementem romansu w dalszych czesciach
  • małpiocha 2014.07.09 [15:48]
    dzięki bardzo
  • gość 2014.07.09 [15:49]
    wspaniała epicka powieść o wojnie secesyjnej, silnej kobiecie, fantastycznym mężczyźnie i o MIŁOŚCI- powinno się spodobać. Jak czytać romanse to z klasą usmiech.gif . A może spróbuj cykl "Oko jelenia" Pilipiuka. świetne fantasy o przeniesieniu się w czasie młodych wspólczesnych ludzi, to tak w skrócie. Świetna relaksująca rozrywka
  • gość 2014.07.09 [15:51]
    zapach motyli tatiany bohunow
  • małpiocha 2014.07.09 [15:57]
    na pewno przeczytam . oczywiście jak romanse to z klasą a jak inaczej smiech.gif
  • gość 2014.07.09 [15:58]
    a jak już się wciągniesz w czytanie to proponuję najsłynniejszy romans "Annę Kareninę" usmiech.gif
  • małpiocha 2014.07.09 [16:00]
    czytałam już to . muszę przyznać , że mi się podobał . Jeśli można ile masz lat ?
  • gość 2014.07.09 [16:03]
    dużo na tyle ,że wstyd pisać. Przeczytałam w życiu chyba więcej książek niż ty przezyłaś dni usmiech.gif
  • małpiocha 2014.07.09 [16:05]
    bez przesady człowiek ma tyle lat na ile się czuje smiech.gif a jakie są twoje ulubione książki ?
  • gość 2014.07.09 [16:07]
    obyczajowe, biograficzne , historyczne, czasami psychologiczne a właściwie każda ciekawa książka jest dobra usmiech.gif . Lubie też sensacyjne, czasami fantasy ,jedynie za kryminałami nie przepadam usmiech.gif Choć jak dobry.... usmiech.gif
  • małpiocha 2014.07.09 [16:12]
    to się cieszę smiech.gif pamiętam jak moja babcia miała chyba z 500 książek i oddała je do biblioteki haha ale się ta pani cieszyła bo to były bardzo fajne książki takie jakich nie mieli lub takie co im się zniszczyły ;D
  • gość150 2014.07.09 [16:13]
    a lubisz jak jest element fantastyczny?
    jeśli tak to np. malowany człowiek, wywiad z wampirem lub temeraire
    A jeśli ogólnie fantasy to np. wiedźmin
    Z "romansów" mogę polecić sagę ludzi lodu smiech.gif
    Najlepiej by było jakbyś wypisała 10 ksiażek który najbardziej ci się spodobały bo tak ciężko bez odniesienia coś podawać a "przygodowe" "horrory" "romans" to zbyt ogólne stwierdzenia oczko.gif
  • gość 2014.07.09 [16:14]
    ja mam też mnóstwo książek, oprócz tego chyba z 1000 na czytniku. I zawsze mi mało smiech.gif . Do bibliotek chodzę regularnie. Po prostu na punkcie czytania zawsze miałam bzika. Ciągle muszę wokół siebie mieć nieczytane książki,żeby -jak ten narkoman- zapewnić sobie w razie czego dawkę narkotyku smiech.gif . Jestem silnie uzależniona usmiech.gif
  • małpiocha 2014.07.09 [16:19]
    tak lubię fantasty również . A co do książek to naprawdę tyle ich czytałam , że to masakra . Obecnie jestem w trakcie czytania "miasteczko niceville" a kilka dni temu skończyłam "Rook" podobają mi się książki o wampirach np" Akademia wampirów "
    Tak naprawdę każdy rodzaj książek o ile jest ciekawy i wciągający
  • małpiocha 2014.07.09 [16:22]
    moim zdaniem lepiej być od tego uzależnionym niż od innych rzeczy np narkotyki lub coś w tym stylu . pamiętam też fajna książka była o takiej dziewczynie co umiała wejść w inny świat ale tytułu nie pamiętam niestety smiech.gif
  • gość 2014.07.09 [16:24]
    jak lubisz fantasy to sięgnij po Żulczyka np Zmorojewo". Żulczyk to ciekawy ,młody pisarz usmiech.gif ,może spodobają ci się inne jego książki. On pisze językiem współczesnej młodzieży
  • małpiocha 2014.07.09 [16:26]
    no to fajnie smiech.gif ale będę mieć książek do czytania ulalala smiech.gif
  • gość 2014.07.09 [16:27]
    To wywiad z wampirem musisz koniecznie przeczytać smiech.gif !
    Saga ludzi lodu to około 50 tomów (ale każdy jest tak krótki, że w sam raz na jeden wieczór oczko.gif ). Seria jest dość mocno erotyczna smiech.gif Każdy tom opisuje inną osobę z rodziny żyjącej w skandynawii na przełomie XIX i XX wieku. Seria bardzo popularna w latach 80.
    Malowany człowiek:
    "Akcja książki dzieje się w fantastycznym świecie wykreowanym przez autora. Jest to świat, w którym noc należy do otchłańców zwanych też demonami, które mordują każdego, kto po zmroku znajdzie się poza bezpiecznym kręgiem runicznym. Bohaterami powieści jest trójka ludzi: Arlen, Leesha i Rojer, którzy w wyniku przeżyć postanawiają rzucić wyzwanie porządkowi świata wyznaczonemu przez otchłańców. W czasie akcji książki czytelnik śledzi dorastanie i przemiany głównych bohaterów od czasów dzieciństwa do dorosłości oraz ich zmagania z przeciwnościami, jakie stoją im na drodze do celu." (opis z internetu ale seria jest naprawdę wciągająca +zawiera nietypowy pomysł na świat przedstawiony a bohaterów nie da się nie lubić)
    Temeraire:
    "Akcja toczy się w alternatywnym świecie, gdzie w czasie wojen napoleońskich oprócz konwencjonalnych środków stosowanych w tamtych czasach podczas wojny, wykorzystuje się także smoki. Powieść opowiada historię Temeraire'a, przedstawiciela rzadkiej rasy Niebańskich smoków, oraz jego kapitana i przyjaciela Williama Laurence'a, byłego członka brytyjskiej floty królewskiej." (opis również z internetu. Jeśli nastawiasz się na humor to książka zdecydowanie odpada jednak nie jest to także dramat. Raczej typowa ksiażka akcji oczko.gif )
    A wiedźmina to chyba nikomu nie trzeba przedstawiać smiech.gif
  • gość 2014.07.09 [16:27]
    "Kto Pani to zrobil" Agata Passent
  • małpiocha 2014.07.09 [16:31]
    Wywiad z wampirem czytałam był ekstra !!!!!!!!!
  • małpiocha 2014.07.09 [16:35]
    Wydaje i się , że pani bardzo dobrze dogadała by się z moją mamą . Ma 39 lat i uwielbia książki a zwłaszcza o wampirach smiech.gif
  • gość 2014.07.09 [16:37]
    pewnie tak, uwielbiam rozmawiać o książkach. Proponuję ci również sięgnąć po ksiązki Josteina Gaardera, są cudownie mądre, dla dzieci w wieku od 5 lat do 100 lat. Szczególnie polecam "W zwierciadle niejasno" Czasami warto przeczytać coś nie tylko dla czystej rozrywki usmiech.gif
  • gość150 2014.07.09 [16:39]
    małpiocha twoja ostatnia wypowiedź jest do mnie (wpis z 16:27 też jest mój) smiech.gif ? Ja jestem od ciebie starsza tylko 3 lata! smiech.gif
    Ale fakt lubię powieści o wampirach. Niestety po wydaniu zmierzchu trudno trafić na porządną literaturę o tej "rasie" bo większosć nowo wydanych jest strasznie słaba. A szkoda.
  • gość 2014.07.09 [16:41]
    A poza tym jak oceniasz (jeśli czytałaś) achaję? Bo jedna koleżanka jest zachwycona a druga zniesmaczona i nie wiem czy warto po nią sięgnąć smiech.gif
  • małpiocha 2014.07.09 [16:42]
    hahahhahahahahahahhahahaha smiech.gif napisałaś , że jesteś taka stara to pomyślałam , że masz z 30-40 lat usmiech.gif hahahahahahahhaha
  • gość 2014.07.09 [16:44]
    pomyliłaś osoby usmiech.gif , ja jestem od tych 1000 ksiązek i żulczyka i Gaardera, i mam więcej lat niż 40 usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...