Odpowiedz na ten temat

Jakie rozrywki dla dzieci polecacie

• gość 2016.04.19 [14:30]
    Mam 3 dzieciaków w wieku 3, 6 i 10 lat. Chcemy razem wybrać sie na tydzień gdzieś w podróż, może do Francji lub Niemiec. Jakie miejsca z rozrywką dla dzieci warto odwiedzić?
  • gość 2016.04.26 [12:20]
    A byliscie w Legolandzie? Zależy jaki kierunek świata was bardziej interesuje, jak bardziej na południe, to fajny jest Gardaland we Włoszech. My tam byliśmy dwa razy. Jak chcecie jechac na "gotowe" to kupcie sobie blety do parku na parkamnia.pl. Szybciutko wszystko załatwicie.
  • gość 2016.06.22 [12:58]
    Tak, ja też kupowałam na stronie parkmanii. Fajne jest to, że bilety można otrzymać w zasadzie od ręki, zdarzało mi się, ze kupowałam tam bilety na chwile przed wylotem. usmiech.gif To była niezła improwizacja. Możliwość płatności w PLN lub EUR i od ręki - bo przez dotpay. Oczywiście tradycyjne opcje również dostępne. Nawet można na raty przed dotpay. Bardzo wygodne.
  • MatkaKatka 2016.07.04 [12:13]
    Zależy jaką rozrywkę lubicie i dzieciaki usmiech.gif parków rozrywki w Europie jest naprawdę sporo, ale to raczej wycieczka jedno-dwudniowa, przecież nie spędza się tam całego tygodnia usmiech.gif można się nawet przejechać ciut dalej, warto poszukać miejsca, gdzie na co dzień bedzie fajnie odpoczywać z dziećmi, ale też będzie niedaleko do jakiegoś parku rozrywki czy delfinarium. My w zeszłym roku byliśmy w Benidormie w Hiszpanii, tam jest Mundomar, ale też i okolica fajna do spedzania czasu, kwaterę mieliśmy z Interhome, blisko morza i sami sobie gotowaliśmy posiłki z lokalnych produktów. Popatrzcie, na jakich atrakcjach na wakacje wam zależy i pod tym kątem planujcie usmiech.gif My np lubimy pływać i wygodą był dla nas basen przy domu, fajnie, że na kilka osób a nie cały hotel oczko.gif
  • gość 2016.07.11 [22:28]
    Z dzieciakami to w ogóle lepiej do domku niz do hotelu, bo w hotelu to rygor straszny. Dzieci prawie wszystkim przeszkadzają, a to krzyczą, a to po pokoju biegaja i juz afera. Jak się ma niezależną kwaterę to jest o wiele lepeij, własnie jak się z dziećmi jedzie. Wiem, że interhome ma fajne opcje do Chorwacji, bo to oglądaliśmy ostatnio. Atrakcji tam bez liku - od jezior plitvickich po wodospady Krka. Raj dla rodzin z dziećmi. No i pogoda gwarantowana, a to też ważne, bo jak się jedzie nad Bałtyk, a pogody nie ma to jest to worek bez dna, żeby dzieciom atrakcje zapewnić. Tak że my Chorwacja w tym roku prawie na bank usmiech.gif
  • Adela Druin 2016.07.12 [12:02]
    Polecam animacje dla dzieci - wynajecie klauna. Jak nie masz na to kasy, ro polecam http://www.autokasa.pl Szybko i sprawnie
  • groszek111 2016.07.12 [17:15]
    Legoland zahaczyć super czy disneyland, w Polsce zaś Zatorland i Energylandia. A co do samego pobytu ja polecam nie hotel tylko wynajć coś przez interhome czy podobną firmę, gdzie masz luz i nie martwisz się, że dzieci latają po korytarzu i przeszkadzają innym gościom oczko.gif Tak ja pisze wyzżej Matka oczko.gif
  • katia90 2016.07.14 [13:42]
    Ja zapisałam moje dziecko do szkoły muzycznej http://szkola-kapodaster.pl/ teraz wiele czasu spędza na zajęciach, albo na ćwiczeniu gry samemu usmiech.gif i poznało wielu nowych kolegów. Same plusy smiech.gif
  • gość 2016.07.28 [14:46]
    Jeżeli chodzi o teren Polski to ja proponuję wszystkim rodzicom z małymi dziećmi obrać kierunek małopolska - Zator. Mają tam Zatorland, czyli m.in. park ruchomych dinozaurów i mitologii na wodzie. Mozna odpłynąć w dziecięce lata, zapomnieć o całym świecie... Fajna opcja dla dzieciaków jak i rodziców usmiech.gif
  • gość 2016.07.28 [14:47]
    rozrywka końmi
  • Beatka_86 2016.07.28 [17:32]
    Cześć
    Nie wiem czy słyszeliście o rozrywce, która polega na tym, że rozwiązujecie różne zagadki, aby wydostać się z tematycznego pomieszczenia. Można je spotkać praktycznie w każdym większym mieście.
    My byliśmy w Zabrzu tutaj:www.themysteryroom.pl. A dodatkowo zorganizowaliśmy tam urodziny.
    Zupełnie coś nowego i fajnego - polecam.
    Pozdrawiam Beatka
  • gość 2016.08.29 [14:46]
    My z dziećmi jeździmy do parków rozrywki, co roku do innego. Koszty są podobne jak przy leżakowaniu w Chorwacji, a dzieci się nie nudzą, nie marudzą , bo nie mają na to czasu oczko.gif Polecam szczególnie Legoland w Danii, bo naszych chłopcom jak na razie najbardziej się tam podobało, a nam podobały się ceny oczko.gif Wcześniej kupiliśmy bilety na parkmania.pl. Stronka jest przejrzysta, wszystko po polsku, płacić można w euro i w złotówkach do wyboru. Miód malina usmiech.gif
  • gość 2016.08.29 [18:28]
    Ciekawym rozwiązaniem są gry scenariuszowe Super zabawa dla dzieci i dorosłych.
  • gość 2016.11.30 [13:37]
    My byliśmy w Disneylandzie i też bilety kupowaliśmy na Parkmanii wcześniej. Duże ułatwienie.
  • mysiaczkowa 2016.11.30 [13:53]
    Ja nie jestem zwolenniczką siedzenia dzieci przed telewizorem, komputerem. Jak najwięcej na świeżym powietrzu i czytanie książek.
  • gość 2017.02.01 [11:03]
    A jakie ceny są na tej parkmanii?
  • gość 2017.02.08 [14:24]
    Zobacz sobie przykładowe ceny biletów do Disneylandu w Paryżu na ten sezon: http://www.parkmania.pl/Bilety-Disneyland-Par yz-Eurodisney-Paris.html
  • gość 2017.04.21 [12:05]
    W ubiegłym roku na wejściu płaciliśmy sporo więcej, więc rzeczywiście opłaca się kupić bilet w Internecie. A te ceny na Parkmanii są takie same cały rok?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...