Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakiś dobry film na wieczór?

Polecane posty

Gość gość

Hej! Jak wyżej, szukam czegoś do pooglądania, ale nic mi nie przychodzi do głowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coldwater - bardzo fajny film, wciągający i mega zakończenie, którego za nic nie da się przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obczaj sobie www.jaki-film-obejrzec.pl na pewno znajdziesz tam coś co Cię zainspiruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyspa tajemnic. Świetny film i zaskakujące zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo wiele ciekawych filmów w różnych kategoriach. Ja często wracam do takich jak: Gladiator, Filadelfia, Skazani na Shawshank, Chłopiec w pasiastej piżamie, Forest Gump, Pianista, Przeminęło z wiatrem i wielu innych. Za pomocą programu do odtwarzania filmów ze strony http://allplayer.programyzobacz.pl wyszukuję w bazie filmowej, i potem w wolnym czasie robię sobie seansik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyj sobie "jeden dzień" albo "efekt motyla" - świetne filmy. Na pewno się spodobają. Grają tam znani aktorzy. Można je pobrać na luzie z https://filefox.pl/. A transfer raz wykupiony na dużo pobrać starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz z kinowych szybcy i wsciekli 7 i oculus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marta
love rosi:) oglądałam dzięki filefox.pl:) polecam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturlpo
W weekend byłem w Heliosie na szybki i wściekłych 7 i polecam. Dobra akcja, fajne efekty specjalne, jednym słowem warto obejrzeć wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie świetne filmy z gatunku romantycznych to np francuskie: "Miłość na żądanie", "Amelia" z innych "Moje wielkie greckie wesele" (to uważam za bardzo zabawny film) całkiem dobre też jest "Narzeczony mimo woli" z Sandrą Bullock czy klasyka "Francuski pocałunek" czy "Kiedy Harry poznał Sally", "Masz wiadomość" z innych to jeszcze "Brzydka prawda", "Żona na niby" To moje typy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod słońcem Toskanii - to jeden z moich ulubionych filmów, godny polecenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietykalni na noc, bardzo dobra rada odnośnie takiego filmu na wieczór :) Kiedyś sama to sobie obejrzałam przed spaniem i mi się również to bardzo mocno podobało bo akurat lubię tego rodzaju filmu, mi ten tytuł poleciła moja przyjaciółka i stąd się o nim dowiedziałam. Od siebie na wieczór polecam jednak coś lżejszego jakąś komedię i myślę, że bardzo fajna może być 22 jump street.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze zalezy na co masz nastroj. duzy wybor daja canal plus czy tcm albo film box. i nowsze i starsze filmy warte zobaczenia. a teraz np. jak masz to w pakiecie u jakiegos dostawcy, mozesz sobie nagrac i wrocic. mnie znajoma namowila na to,cco teraz netia proponuje, reklamujasie swietnie, kojarzysz te rekalmy z dziadkami od gigangrywarki? wzielam, zaplacilam 15 zlotych, ostatnio ogladalam "O północy w Paryzu", piękny film, dobry po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coldwater jest dostępny na https://filefox.pl/ , jest to w ogole świetny serwis do ściagania, praktycznie każda pozycja mi wyskakuje, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Jeśli chodzi o filmy na wieczór to ja bardzo lubię oglądać komedie :). Najczęściej zaglądam sobie tutaj http://jakiefilmypolecacie.pl/najlepsze/komedie/ i szukam czegoś co mogłoby mnie zainteresować. To bardzo przydatna strona i też polecam wam z niej korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×