Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
love for sale

Kacik Jazzowy

Polecane posty

Lubie jazz, przygaszone swiatlo, moze swiece, lampka wina i muzyka jazzowa, dobra muzyka jazzowa. Co polecacie jesli chodzi o ten rodzaj muzyki. Czego lubicie sluchac. Ja lubie Miles\'a Davis\'a, Johna Scofielda, Pta Metheny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Beatkę Pater, a poza nią : Diana Krall, Chris Botti, Cassandra Wilson, Norah Jones, Marcus Miller, a ze staroci co jakis czas powracam ( ale dlaczego???) do Stephane Grappelli, jak mi smutnawo to lubię tez posłuchać czasem Elli Fitzgerald...ech no mogłabym tak dużo pisać... aaaa i uwielbiam słodkie brzdąki Charlesa Mingusa! :D Jak widać rozbieżnie, ale jest w tym metoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ash a juz myslalem ze nikt nie lubi jazzu :) zaraz wlacze cos pieknego Georga Winstona - Autumn :) poszukam tez czegos z twoich propozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
love for sale------- czy masz coś \"ulubionego\" Davis\'a? Mam nadzieję, że same tu nie zostaniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo super topic, tez bardzo to lubię:) słucham wtedy Stacy Kent, Anny Marii, a takze John Abercrombie & Jarek Smietana Uwielbiam ten klimacik:)))):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk!! Jest tu ktos z Krakowa?? Czy byl ktos dzisiaj na jubileuszu Old Metropolitan Band?? Rewelancja. Starzy, ale jarzy. I teraz jeszcze jedno pytanko: czy ktos poszedl pozniej do Kornetu? Ja niestety nie moglam i nie wiem, czy duzo stracilam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornet
Straciłaś dużo był zajebisty jam session :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po wielu latach rozstania się z jazzem wróciłam. Nie będę powtarzać za innymi, mam podobne upodobania.... Super , że jesteście. Pościągam sobie od Was odrobinkę... jak mi smutno to, co moge posłuchać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocny motylku --- jak smutno to aż pod swinga zaczerpnij :) A na dobrą nockę Norah Jones i tym miłym akcentem mówię dobranoc wszystkim (nielicznym) fankom jazzu we wszystkich jego odmianach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na depresję polecam płytę \"Feel so good\" Chucka Mangione, jest taka, jak tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu alez tu milutko takie wykwintne gusty mniam całuje wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! kornet=> niestety juz tez zaluje:(:(:(, bo znajomi mi tez popowiadali:(! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu u Was przyjemnie:) Wpuścicie nowicjuszkę?:) Nie będe udawać, że znam się na jazzie....lubię Ellę F. Armstronga, Davisa klimat tamtych lat.... Chciałabym sięgnąć do czegoś bardziej współczenego, ale \"delikatnego\".., aksamitnego klimatu zimowych wieczorow przy kominku... romantycznego tet-a-tet... pełnych zadumy chwil w towarzystwie samej siebie i lampki bordeaux... Od czego zacząć? Kogo \"zaprosić\" by stworzył klimat swoją muzyką? Poradzcie:) Wychylę lampkę za Wasze zdrowie:) Gorąco pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatnie i wspolczesnie to np Eva Cassidy \"Fields of gold\", Charlie Haden i Pat Metheny z plyty \"Beyond the Missouri Sky\" kazdy jest tu mile widziany jesli lubi lub chce posluchac jazzu i dziekujemy za lampke wina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianko --- na wieczorki we własnym jakże zacnym towarzystwie :) polecam własnie Chrisa Botti - rozmarzyć się można:D Dobra byłby składanka Smooth Jazz Cafe - moim zdaniem nieżle \"poskładana\" jest 3 i 4. A czy jest ktoś kto słucha acidu? Czy ktoś zbiera Diggin\' Deeper? love pytałaś JAK sluchamy jazzu......... ojjj na pewno nie na fulla ;) choć mam maksymalnie wyrozumiałych sąsiadów... Smooth zdarza mi się słuchać rzadko, bo.. usypia mnie niestety, ograniczam tylko do romantycznych wieczorów zamiennie z bluesikiem. ;) Acid, salsa, swing, itd. w zależnoći od nastroju - na co dzień. Często słucham jamów przyjaciół i znajomych i to chyba najbardziej mnie raduje. :D Jeśli chodzi o lampkę wina itp. świece, nie celebruję chyba aż tak, bo muzyczka towarzyszy mi cały czas i trudno było by czasem np. odkurzać z winkiem w łapce, ale... spróbuję :D Za wszystkie literówki serdecznie żałuję ale dopiero wstałam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło:) Zanotowałam , szukać bedę:) Za porady z serca dziekuję:) Jeśli pozwolicie jeszcze zapytam:) Czy gdzieś w sieci można znaleźc \"jazzowe perełki\", których można by posluchać na próbę:) lub ściagnąć jakis kawałeczek?:) Może jakis portal ? albo witrynka? może grupa binarna? Bordeaux juz się chłodzi:) Dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz ochotę wynająć któregoś z tych muzyków - bardzo dobrze traiłaś :) Jest to strona agencji koncertowej - która ich \"sprzedaje\" :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku!!!! w główce mi się zakręciło od tytułów!!! 🌻 🌻 🌻 A kto słyszał Pat\'a Meheny \"One Quiet Night\"??? Słuchalam tego na razie tylko w EMPIK-u. Czas wtedy stanął dla mnie. Jestem po 15 rozwodu z jazzem. Mogę gadać trochi, jak dziecko !!! Proszę o recenzje, opinie, cokolwiek. Muzyki uwielbiam słuchać w autku / pycha- wolność/ w domu, kameralnie, nocą do snu.. lecę na herbatkę porzeczkową Dilmah, ostatnio ją zadręczam sobą ;) oj, bedziemy tu sobie gadać o ....... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! :) Czy ktoś jest w posiadaniu ( lub słuchał) płytki ESTHER PHILLIPS - \"BLACK EYED BLUES\" - jestem ciekawa opinii. :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×