Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kredyt

Polecane posty

Gość gość

Pożyczka,Kredyt,Chwilówki na dowód osobisty od 300zł do 200.000zł minimum formalności szybka decyzja w 15 min szeroka gama instytucji finansowych www.kredyt66.pl - kredyt przez internet dla każdego - decyzja w 15 min bez zaświadczeń - szeroki wybór instytucji finansowych - chwilówki na dowód bez bik - wszystko online - pożyczka bez zbednych formalności - kredyty samochodowe, gotówkowe - kredyty hipoteczne - pożyczki krótkoterminowe wejdz na naszą strone kredyt66.pl wypełnij wniosek a nasi konsultanci bezpłatnie zadzwonią do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
O rany, tylko nie chwilówka, to najgorsze rozwiązanie z możliwych. Ja gdy już muszę to korzystam http://proficredit.pl/ Mają kilka zawsze ofert, jest w czym wybrać i dopasować do swoich możliwości. Nie wymagają też tony zaświadczeń i można trafić np na prropozycje z możliwością odroczenia spłaty rat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelKaK
czemu nie chwilówka?? Ostatnio widziałam chyba reklamę Wongi i wyglądało to obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli już brać chwilówkę to warto najpierw warto porównać oferty, na przykład na www.sowafinansowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłam na pożyczkę w Kasa Tak, są bezkonkurencyjni, pożyczka za 0 zł na dowód. Polecam, brałam na wyjazd wakacyjny. Nie ma nic złego w pożyczkach, nikt nikogo nie zmusza, jak się spłaca terminowo to nie ma żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! MirelKak, dziękuję za wspomnienie oferty pożyczki w wonga.com. Warto z niej skorzystać, bowiem to pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni w wonga.com wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Dodam, że podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum w tej chwili skład się wyłącznie z reklam... Ja prdle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem przeciwniczka kredytów, ale jak już to musicie pamiętać, że jak spłacicie kredyt wcześniej to bank ma obowiązek zwrócić Wam nadprogramowo naliczone odsetki. Oni o tym nie informują, bo więcej dla nich. Wiecej informacji znajdziecie tutaj: http://aeger.pl/wczesniejsza-splata-pozyczki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrial
Dostanę pożyczkę w wonga, jeżeli mam kredyt samochodowy w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Martial,kredyt zaciągnięty w innej instytucji udzielającej pożyczek lub kredytów nie stanowi przeszkody do otrzymania pożyczki w wonga.com.Oczywiście pamiętaj, że decyzje o udzieleniu pożyczki podejmujemy mając na uwadze zdolność kredytową Klienta. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zapraszam do kontaktu 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uncharted
Chwilówka to największy badziew na świecie. A chwilówka na zakup samochodu to przy okazji największy idiotyzm na świecie. Nie ma co nawet o nich myśleć. Jeśli ktoś chce kredyt samochodowy to niech weźmie sobie w raiffeisen albo w innym banku ale te wszystkie chwilówki niech upadną w cholerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemmister
Czytałem dzisiaj, że jeśli bierze się chwilówkę to można spłacać nawet ponad 17000% w skali roku!!!!!! To złodziejstwo. Jak chcesz wziąć kredyt samochodowy to tak jak ktoś wyżej napisał, weź raiffeisen polbank czy coś takiego a nie baw się w badziewne chwilówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jatyn
To prawda. Lepiej zastanowić się milion razy, zanim weźmie się pożyczkę z niewiadomego miejsca. Później często bywa, że ma się problem ze spłatą i kolejna pożyczka, kolejna. Ktoś z Państwa wie co to jest niewypłacalność i słyszał o upadłości konsumenckiej? Można zacząć życie od nowa, bez długów, ale trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że nie jest to łatwe. Doradztwem i pomocą zajmuje się kancelaria Egidon http://egidon.pl warto się w tej kwestii do nich odezwać, może akurat pomogą. I tak jak mówię kolejny kredyt nie zawsze jest rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Digi
 

Dostanę pożyczkę w wonga, jeżeli mam kredyt samochodowy w banku?

Może zwyczajnie przedzwoń do agenta, bo nie znamy Twojej sytuacji finansowej, przychodów oraz 'od'chodów jak inne kredyty wraz z ich kwotą, a także czy masz zdolność kredytową. 
Ja jak szukałem kredytu to korzystalem z takiej opcji jak kalkulator kredytu samochodowego. toyotabank.pl/dla-ciebie/oferty-specjalne/kredyt-smartplan-nowa-toyota/kalkulator/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×