Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a question

Ksiazka, poradnik, ktore zmienily Twoje myslenie?

Polecane posty

Gość a question

Jest taka ksiazka lub poradnik po ktorego przeczytaniu zrozumialas cos czego do tej pory nie zauwazalas? ktora zmienila Twoj tok myslenia, wplynela na Ciebie, byc moze wyleczyla z jakiegos kompleksu? Zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the sekret Złota księga - Saint Germain Osho – ODWAGA Radość niebezpiecznego życia Strach nie jest niczym innym jak tylko brakiem miłości. Działaj miłością, zapomnij o strachu.Kochaj ludzi bez wa¬runków wstępnych. Jeśli masz w zanadrzu jakiekolwiek wa¬runki, to nigdy nie będziesz w stanie pokochać; warunki staną się barierami. Ponieważ miłość jest dla ciebie błogosławień¬stwem, po co przejmować się warunkami? Jest tak korzystna, jest tak głęboka i wspaniała - kochaj bezinteresownie, nie proś o nic w zamian. Jeśli zrozumiesz, że jedynie kochając ludzi, do¬rośniesz wolny od strachu, będziesz kochać dla czystej przyjem¬ności kochania! Ludzie kochają zazwyczaj wtedy, gdy spełnione zostają wy¬znaczone przez nich warunki. Mówią: masz być taki a taki, tyl¬ko wtedy cię pokocham. Matka mówi do dziecka: Jeśli bę¬dziesz się dobrze zachowywać, to będę cię kochać". Żona mówi do męża: „Musisz być taki, tylko wtedy będę cię kochać". Każ¬dy dyktuje warunki, a miłość znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a question
The secret? Jaki autor? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The Sekret - Ronda Byrne ale też jest film nakręcony na podstawie tej książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetgirlhard
gazeta bravo girl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na mnie też wielki wpływ
miała książka "sekret" Nie wiem, czy do końca wierzę w to, co tam pisze, ale staram sie bardzo, by odczuwać wyłącznie pozytywne emocje. To bardzo pomaga w codziennym życiu i w kontaktach z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Przebudzenie\" von Anthony de Mello. Dala mi bardzo duzo do myslenia. Polecam dla tych chetnie \"myslacych\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BikiniKill
książka : Kod Leonarda Da Vinci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrytone
hej;) Ostatnio czytalam cos innego niz zwykle-wiersze;) Kupiłam ebooka \"Swiatła miasta\" Pawla Salamuchy na goneta.net,bardziej z ciekawości jak to działa,niz z prawdziwej potrzeby serca,jednak nie pożałowałam;D Ta poezja jest bardzo męska,szorstka i niewątpliwie ma to \"cos\" w sobie. Nigdy nie byłam fanką liryki,a tu taka niespodzianka-odkryłam, że poezja może być fajna;D A z prozy... Zusak mnie ostatnio też rozbroił,po przeczytaniu \"Złodziejki książek\" płakałam przez godzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×