Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Animia

książki fantasy z wątkami miłosnymi, erotycznymi, dobrym dowcipem/sarkazmem

Polecane posty

Co polecacie? Chodzi mi o coś z elementami fantasy, ale też z wątkami miłosnymi albo erotycznymi. Najlepiej osadzone w realiach średniowiecznych, ale niekoniecznie ;). Takie trochę fantasy, trochę babskiej tandety, ale nie za bardzo, bo Harlequinów to nie ścierpię. Jeżeli mam coś przytoczyć, to klimaty Sagi o Ludziach Lodu, może? Polećcie coś, proszę :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze wyprobuj cykl Georgina Kincaid. Autorka jest Richelle Mead. Mi osobiscie bardzo sie spodobala, wiec polecam. PAsuje do twojego opisuju, z tym, ze dzieje sie to w czasach wspolczesnych. Pierwsza czesc to Melancholia Sukuba. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo za propozycję :). Wrzucę to w Google i poczytam co nieco. Macie jeszcze jakieś tytuły w tej tematyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man.ndi
Polecam Sagę czarnych Kamieni Anne Bishop ( Córka Krwawych, Dziedzicza Cieni, Królowa Ciemności + Serce Kaleer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękować :) Jak komuś coś jeszcze się przypomni, to proszę wrzucać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.,., moze
Greywalker - Kat Richardson Alicja - Jacek piekara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo .,.,k
Rytuał - Mariusz Kaszyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska z łączeń
Elizabeth Haydon - Rapsodia i reszta czesci. milosc, troche (ale nie za duzo :P ) erotyki, swiat totalnie wymyslony czyli czyste fantasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka prośba o pomoc
Wiedźmin (saga) pasuje jak ulał: seks, cięty dowcip, troche akcji dla kobiet, ponętne czarodziejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Już kiedyś rozbiłam na Allegro w Selkarze spore zamówienie. Teraz też się czaję trochę, ale nie wiem czy wsio będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W górę! Jeżeli macie jakieś propozycje książek typu: Saga o Ludziach Lodu Sandemo czy Hotel Transylwania Yarbro to piszcie, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam książki Sparks Kerrelyn: Jak poślubić wampira milionera, Wampiry w wielkim mieście, Wampiry wolą szatynki. Służę ebookami . Pozdrawiam Wanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam książki Sparks Kerrelyn: Jak poślubić wampira milionera, Wampiry w wielkim mieście, Wampiry wolą szatynki. Służę ebookami . Pozdrawiam Wanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
Ja z kolei mogę polecić Króla Mroku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan-fik
Akademia wampirów. Dużo erotyzmu. Trochę miłości. A wszystko dzieje się w szkole z internatem dla wampirów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedźmin:) Sapkowskiego Czarne Kamienie Anne Bishop Charlaine Harris cykl o Sookie Stackhouse (i serial na podstawie książek True Blood- mniam) Cykl Miecza Prawdy Terryego Goodkinda- pierwsze trzy tomy, reszty nie polecam. Piekara i cykl o inkwizytorze Mortimerze Madderdinie. Perełka. Jacqueline Carey i "Strzała Kusziela"- głowę daję, że przypadnie ci do gustu. Tomy są trzy, pierwszy najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ragern
Malowany człowiek- Peter V. Brett (3 części po 2 tomy każda) Gildia Magów + Kapłanka w bieli - Trudi Canavan Pieśni i MIecze -Elaine Cunningham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixa962
Ja polecam Bractwo Czarnego Sztyletu. Narazie jest tylko jedenaście części, ale będzie więcej. Książka niesamowita, tylko, że dzieje się w spółcześneści, ale mimo to jestem w niej zakochana po uszy. W niektóych momentach śmiejesz się do rozpuku w innych ryczysz, a w jeszcze innych jesteś podniecona. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfldhdg
A czytałaś kontynuacje Sagi o Ludziach Lodu? Saga o Czarnoksiężniku i Saga o Królestwie Światła? :) Moim zdaniem jeszcze lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.t.gabryel
Zapraszam: witajwmoimsnie.blog.pl Blog jak to blog, zaczynamy czytać od końca. Na razie opublikowałem pierwsze trzy rozdziały pochodzące z pierwszego tomu powieści pt. "Bork - Klątwa". Historia oparta na legendach i wierzeniach mazurskich. Magia, demony, wodniki i upiory, walka dobra ze złem, miłość (czasem i seks) z wątkami historycznymi w tle. Miłej lektury!! M.T. Gabryel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura .
hhhm z wyżej wymienionych czytałam wszystkie . polecam nocną łowczynię jeaine frost ( nazwisko tylko orientacyjnie i pewnie z błędami ale nie chce mi się szukać w odmętach pamięci ) . hhm anita blake erotyka zaczyna się w późniejszych częściach najpierw tylko takie romanse . cassandra palmer również ciekawe . naturalnie keri arthur zew nocy przetłumaczone 4 części ale seria świetna , co do akademi wampirów tam erotyki prawie nie ma tylko te 2 razy z dimitriem i raz z adrianem , hhm melancholię sukuba polecam , strzała kusziela początek dość nudny , richelle mead córka burzy czy jakoś tak w google się zorientujecie . dla bardziej zainteresowanych moje gg : 12746054 . och naturalnie adrian lara cały cykl rasa środka nocy , christin feean czy jakoś tak seria mrok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura .
zapomniałam .... rozkosz nieujarzmiona , dużo erotyki jest w cyklu o meredith gentry , ivy aleksandra strażnicy wieczności , hhm do tej córki burzy to druga część pierwszą jest czarna łabędzica , gra o tron , sookie stackhouse uwielbiam :p , cykl sabiny kane , czarne kamienie , cykl zapadlisko i trylogia cheede pulman , jak coś sobie przypomnę dam znac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam książki Carrie Jones.. bardzo wciągające, ciekawe i super sprawnie sie czyta.. wątek miłosny też jest bo nie czytam innych książek. ; ) miłego czytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×